Προβλημα εγκαταστασης της ιστοσελιδας μου στον pathfinder.gr

Ερωτήσεις και απαντήσεις σχετικές με την HTML, XHTML και την κατασκευή σελίδων για το Web.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
maximo97

Δημοσίευση από maximo97 » 21 Ιουν 2003 13:26

Εφτιαξα μια ιστοσελιδα απ' το word , εκανα uploads των files του και δεν ξερω τι αλλο πρεπει να κανω για να καταχωρηθει στη διαθεσιμη απ' τον pathfinder στοσελιδα.[/i][/b]

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 21 Ιουν 2003 15:24

Exo tin entiposi oti prin anevaseis sto ftp prepei na mpeis mia fora sto panelaki tou pathfinder gia tis selides.. Sto file manager tou . Koitakse to. Gia na anoigei pantos i selida prepei na iparxei ena index.htm / index.html

giorgi_8

Δημοσίευση από giorgi_8 » 21 Ιουν 2003 17:11

simfono mazi sou greekbytes.
kai kati allo
nomizo to pathfinder otan kaneis selida sou stelni ena minima sto e-mail pou exeis valei , to opoio exei ena link gia na energopoioisis to site :kaloe: :pint:

kuba90

Δημοσίευση από kuba90 » 23 Ιουν 2003 12:07

ma ti les re giorgi? (pali xondri amolises, filika). apo tin stigmi pou mpike ston ftp tou kai anebase to site o logariasmos einai energopoiimenos. koita file fantazome tin arxiki index tha tin anebases. den mas edose s pole plirofories omos. otan trexis tin index? ti ginete? otan diladi grafis ston broswer to url.

an den fenonte oi eikones simenei oti den ekanes kala tous sindesmous i metakinises tis eikones.

an i selida sou einai se php tote den tha fanei kala giati isos den ipostirizi to pathfinder php. ala ti rotao sto word eipes ee? loipon.

to word den prosferete gia tin dimiourgia kalon selidon giati ginete mperdema ston kodika. kalitera na anoiges to wordpad kai na egrafes.
an ekanes preview to site sto pc sou kai douleyei kala simeni oti to problem einai otan tin anebazeis. tin exis anebasi stin sosti directory?

Άβαταρ μέλους
spin
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spin » 23 Ιουν 2003 18:16

to pathfinder den einai kai toso kalo... idika ama fortoseis kai diafora java scripts meta tha exeis pola provlimata me to site sou....

Άβαταρ μέλους
john_vla

Δημοσίευση από john_vla » 14 Ιούλ 2003 21:55

Εκτός από όσα προαναφέρθηκαν θα ήθελα να σου πω να μην έχεις σελίδα στο Pathfinder γιατί έχεις χώρο μόνο 12MB..... Κάνε καλύτερα στο Geocities

Απάντηση

Επιστροφή στο “HTML και XHTML”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες