Πρωτάθλημα 5x5

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
johnyendless

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από johnyendless » 20 Νοέμ 2009 12:49

Γεια σασ παιδιά είμαι σπουδαστήσ στα ΙΕΚ ΞΥΝΗ κ έχω αναλάβει τη διοργάνωση του "xinis fair play 10". Πιο αναλυτικά το "xinis fair play 10"είναι ένα πρωτάθλήμα 5x5 όπου μπορουν να συμετέχουν από 5 -7 άτομα.για περισσότερεσ πληροφορίεσ επισκευτήτε το site www.iekxini.edu.gr/Default.aspx?FolderI ... e4fd267ded# η γράψτε μ εδώ για να σασ ενημερώσω πωσ μπορείτε νβα κάνετε εγραφή...!!!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από cordis » 20 Νοέμ 2009 14:15

μόνο για σπουδαστές είναι;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

johnyendless

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από johnyendless » 26 Νοέμ 2009 12:14

όχι δεν είνια απαραίτητο να είσαι σπουδαστησ ο καθένασ μπορεί να δηλώσει σημετοχή!!!
κ δεν χρειάζεται να πληρ'ωσεισ κάτι για τρη συμμετοχή είναι δωρεάν...!!!

Kanarini_2018

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από Kanarini_2018 » 27 Νοέμ 2009 19:34

johnyendless έγραψε:όχι δεν είνια απαραίτητο να είσαι σπουδαστησ ο καθένασ μπορεί να δηλώσει σημετοχή!!!
κ δεν χρειάζεται να πληρ'ωσεισ κάτι για τρη συμμετοχή είναι δωρεάν...!!!
Ειμαι κι εγω σπουδαστης στο Ξυνη Γλυφαδας.8) Εχουμε δηλωσει μερικα παιδια απτο τμημα αλλα ακομα ειμαστε 4 και δεν εχουμε συμπληρωσει ομαδα. Μεχρι ποτε γινονται οι εγγραφες? Και ποτε θα ξεκινησει το πρωταθλημα? :)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από cordis » 27 Νοέμ 2009 19:56

γιατί δε πας στην γραμματεία της σχολής να ρωτήσεις; ή δεν ασχολούνται εκεί με τις δραστηριότητές σας; αλλά μόνο σας τα παίρνουν;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Kanarini_2018

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από Kanarini_2018 » 27 Νοέμ 2009 20:07

cordis έγραψε:γιατί δε πας στην γραμματεία της σχολής να ρωτήσεις; ή δεν ασχολούνται εκεί με τις δραστηριότητές σας; αλλά μόνο σας τα παίρνουν;
lol Που να περιμενω μεχρι τη Δευτερα. Θελω να μαθω τωρα γιατι και περυσι ειχαμε δηλωσει και τελικα μειναμε εξω απτο πρωταθλημα, αφου δεν υπηρχε ιδιαιτερα καλη οργανωση στη γραμματεια με το συγκεκριμενο θεμα... :lol:

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από cdhyper » 27 Νοέμ 2009 20:10

Αμάν με αυτή την ανθυγιεινή φυσική δραστηριότητα. Κάτι πιο υγιές δεν έχετε να κάνετε νέα παιδιά που κάθεστε και τρέχετε και ιδρώνετε; Pro evolution στο PS3 γιατί δεν διοργανώνετε; Αλλά έτσι είναι. Οι νέοι αποβλακώνονται από τα δέντρα την ύπαιθρο και όλο αυτό το χάλι αντί να αφοσιωθούν σε μια φυσικότατη και υγιεινή ψηφιακή πλατφόρμα διασκέδασης. Χάλασαν οι νέοι.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Kanarini_2018

Πρωτάθλημα 5x5

Δημοσίευση από Kanarini_2018 » 27 Νοέμ 2009 20:43

cdhyper έγραψε:Αμάν με αυτή την ανθυγιεινή φυσική δραστηριότητα. Κάτι πιο υγιές δεν έχετε να κάνετε νέα παιδιά που κάθεστε και τρέχετε και ιδρώνετε; Pro evolution στο PS3 γιατί δεν διοργανώνετε; Αλλά έτσι είναι. Οι νέοι αποβλακώνονται από τα δέντρα την ύπαιθρο και όλο αυτό το χάλι αντί να αφοσιωθούν σε μια φυσικότατη και υγιεινή ψηφιακή πλατφόρμα διασκέδασης. Χάλασαν οι νέοι.
χαχα :D Προφανως το σχολιο ειναι σαρκαστικο. Παντως και Pro παιζουμε και με μεγαλη επιτυχια μαλιστα... :lol: :hammer:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες