Ερωτηση για site!!

Κώδικας, πληροφορίες, ερωτήσεις και απαντήσεις σχετικές με την JavaScript.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
ppdpls

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από ppdpls » 23 Νοέμ 2009 17:35

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
ΕΙΔΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΕ ΕΝΑ SITE ( http://www.protoselido.com/) ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΘΕΛΕΙΣ....
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΥΚΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από fafos » 23 Νοέμ 2009 18:12

me ajax: http://interface.eyecon.ro/demos/sort.html

prepei na sozeis to serialize se ena cookie..h an einai melos, se mia bash dedomenon
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

ppdpls

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από ppdpls » 23 Νοέμ 2009 19:12

φιλε ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση αλλα επειδη δεν το κατεχω και πολυ το θεμα
επειδη τωρα ξεκιναω με αυτα κ ξεκιναω εντελωσ ερασιτεχνικα αν θεσ μπορεισ να μου το κανεισ λιγο πιο λιανα.?
αυτο ειναι δηλαδη κομματι κωδικα που θα το κανω copy/paste στον html κωδικα του dreamweaver (εννοειται πωσ εχω καθορισει τισ θεσεισ τους)....?

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από fafos » 23 Νοέμ 2009 20:04

ppdpls έγραψε:φιλε ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση αλλα επειδη δεν το κατεχω και πολυ το θεμα
επειδη τωρα ξεκιναω με αυτα κ ξεκιναω εντελωσ ερασιτεχνικα αν θεσ μπορεισ να μου το κανεισ λιγο πιο λιανα.?
αυτο ειναι δηλαδη κομματι κωδικα που θα το κανω copy/paste στον html κωδικα του dreamweaver (εννοειται πωσ εχω καθορισει τισ θεσεισ τους)....?
auto douleiei me thn jquery.. edo: http://interface.eyecon.ro/docs/sort exei oghgies gia egkatastash kai parametropoihsh.. an den exeis ksanasxolhtheis dyskola ha to feiakseis..

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από korgr » 23 Νοέμ 2009 20:21

Η αληθεια fafos, ειναι πως αν γινονταν ολα τοσο ευκολα με ενα copy paste θα την ειχαμε χασει τη δουλεια μας ε? :)

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από fafos » 23 Νοέμ 2009 20:25

korgr έγραψε:Η αληθεια fafos, ειναι πως αν γινονταν ολα τοσο ευκολα με ενα copy paste θα την ειχαμε χασει τη δουλεια μας ε? :)
nai.. apo auta perimeno gia na pao krouazieres :lol: prosopika autou tou eidous ta efe den ta goustaro stis selides na dinontai eleuthera se episkeptes.. eipame.. to poly kai to katholou vlaptoun! :lol:

ppdpls

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από ppdpls » 24 Νοέμ 2009 09:58

μαλλον φιλοι δεν εχετε διαβασει ολοκληρο το αρχικο μου μυνημα,γιατι αν το ειχατε διαβασει θα βλεπατε στο τελοσ οτι δεν εχω προβλημα να βρω και καποιον να μου το φτιαξει...τωρα αν νομισατε πως ολο αυτο θελω να το κανω τσαμπα ,ειναι προβλημα δικο σασ και βιαστηκο συμπερασμα που βγαλατε μονοι σασ και δεν τεριαζει καθολου σε σοβαρο επαγγελματια......τουλαχιστον ετσι λειτουργω εγω και οι συναδελφοι μου στον δικο μου επαγγελματικο χωρο και αλλωστε δεν ειδα και κανεναν απο εσασ να προτηθεται να το φτιαξει....
σας ευχαριστω για τον χρονο σασ και "ελπιζω να μην χρειαζεται να πληρωσω και για αυτον"!!!!

Άβαταρ μέλους
inBlogger
Επικοινωνία:

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από inBlogger » 24 Νοέμ 2009 10:37

<off-topic>Τολμώ να πω οτι το ύφος της τελευταίας απάντησης(ειδικά ο τρόπος που κλείνεις το post σου) δεν ήταν ότι πιο σωστό. Φυσικά και δεν προτίθεται να στο φτιάξει κανείς αποτ στιγμή που δεν βρίσκετε η δημοσίευση σου στη σωστή κατηγορία και δεν αναζητάς ξεκάθαρα κάποιον για νασ στο φτιάξει. Δε φαντάζομαι να δουλέυεις στην δουλειά σου με υπονοούμενα και ενδεχόμενα.
Αυτά..τρελένομαι με τέτοιες απαντήσεις..</off-topic>
&#8226; inBlog.gr - Ενημερωτικό blog για SEO, Marketing, Social Media κ.α. ;-)
&#8226; w24.gr Forum - Ελληνική κοινότητα για Webmasters, SEO, internet marketing και affiliate marketers.(απο το 2009!)
&#8226;Travel Blog

ppdpls

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από ppdpls » 24 Νοέμ 2009 14:07

συμφωνω μαζι σου αλλα δεν το κατεχω το αντικειμενο(ειναι πολυ ευκολο αλλωστε να το καταλαβει κανεισ)....και αφου εσυ το κατεχεισ και μπορεισ να συμβουλεψεις εμας τους ασχετουσ γιατι δεν μας ανεφερεσ πιο νορις το προβλημα ωστε να μην αναλωθουμε σε αυτην την χαζη και ανουσια συζητηση?
και να σου πω και κατι αλλο, αν δεν εχεισ την διαθεση να ασχοληθεισ με το μυνημα μου και δεν σου αρεσει ο τροποσ μου.... μην ασχολησε...

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από korgr » 24 Νοέμ 2009 16:32

ppdpls έγραψε: και να σου πω και κατι αλλο, αν δεν εχεισ την διαθεση να ασχοληθεισ με το μυνημα μου και δεν σου αρεσει ο τροποσ μου.... μην ασχολησε...
Θα σε βολευε αυτο ε?
Ισως γιατι αν δεν ασχοληθουμε δεν θα ανακαλυψουμε το "ποιον" σου :hammer:
Δυστυχως ομως εγω και ασχοληθηκα και ανακαλυψα (ισως γιατι το στυλακι σου κατι μου θυμιζε) το παρελθον σου κυριε Π-α-π-α-δ-ο-π-ο-υ-λ-ε! (ή προτιμας το Παναγιωτης για μεγαλυτερη οικειοτητα?)

Παμε λοιπον να θυμηθουμε...
Πρωτη κρουση το καλοκαιρακι του 2007, οταν εψαχνες καποιο κοροϊδο να σου σχεδιασει δωρεαν λογοτυπο, επικαλουμενος οικονομικη δυσχερεια!
Λεπτομερειες

Αφου δεν βρισκεις καποιο κοροϊδο, αφηνεις περιπου ενα χρονο να περασει και επανερχεσαι τον Απριλιο του 2008, συστηνομενος πλεον ως "ΑΡΧΑΡΕΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ" που εχεις "κολησει απο ιδεες" προσπαθωντας να σχεδιασεις ενα λογοτυπο για καποιο φιλο του πατερα σου, που φυσικα δεν ηταν αλλο απο το λογοτυπο που ηθελες για την δικη σου επιχειρηση!
Λεπτομερειες

Sorry αγαπητε, αλλα τυποι σαν και σενα μου προκαλουν εντονη αναγουλα :x

ppdpls

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από ppdpls » 24 Νοέμ 2009 16:56

οκ ρε φιλε !!!!εχεις δικιο...
και θα σου το ξαναπω ___ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ____
αν θες ομωσ να κανεισ πραγματικα κατι που θα βοηθησει και εμενα αλλα κυριωσ και τους υπολοιπουσ χρηστεσ του φορουμ......απαντησε στο μυνημα μου και οχι σε αυτα που εγιναν περισυ και προπερσυ και για τα οποια εχω παρει το μαθημα μου και εχω κρηθει για αυτα!!!!!

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από korgr » 24 Νοέμ 2009 17:30

Καλη τη πιστη υποχρεουμαι να δεχθω αυτα που λες και αν ειναι αληθες το οτι μετανοιωσες, σου ζητω συγνωμη για τον τροπο μου.
Για το θεμα σου, πιστευω πως ειναι κατι αρκετα προχωρημενο και θα δυσκολευε ακομα και επαγγελματιες του ειδους. Ισως αν εβαζες καμια αγγελια να εβλεπες τι θα σου ζητουσαν?
Υπαρχουν και καποια sites οπως το http://www.findapro.gr/ που ισως εκανες τη δουλεια σου οικονομικα...
Καλη συνεχεια

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από fafos » 24 Νοέμ 2009 18:34

ppdpls έγραψε:μαλλον φιλοι δεν εχετε διαβασει ολοκληρο το αρχικο μου μυνημα,γιατι αν το ειχατε διαβασει θα βλεπατε στο τελοσ οτι δεν εχω προβλημα να βρω και καποιον να μου το φτιαξει...
afou den exeis provlhma na vreis kapoion na sto feiaksei giati kathese kai ypoxreonese se kati antiepaggelmaties kato apo t'aulaki? :lol:

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Ερωτηση για site!!

Δημοσίευση από EneMe » 24 Νοέμ 2009 19:29

Eχμ.... Kυκλοφορούμε κι εμείς οι moderators...

Να έχουμε λίγο το νου μας παρακαλώ... :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “JavaScript και Frameworks”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες