Εχει δει κανεις κατι τετοιο?

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
free3yourmind
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από free3yourmind » 18 Δεκ 2009 00:16

Τις τελευταιες μερες εχω το εξης προβλημα:

Οταν παω να ανοιξω μια φωτογραφια η οποια βρισκεται στο desktop μου εμφανιζεται ενα Security Alert Message οτι το certificate δεν ειναι trusted (επισυναπτω τα screenshots). Οταν ανοιγω την φωτογραφια απο αλλη τοποθεσια (αλλο partition) στο δισκο, δεν μου εμφανιζει κανενα μηνυμα. Τα anti-virus δεν μου εχουν δειξει τιποτα..Μηπως ξερει κανεις κατι γι'αυτο ή καμια συμβουλη για το τι μπορει να ειναι?
Συνημμένα
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr

Άβαταρ μέλους
tsimpouri
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsimpouri » 23 Δεκ 2009 11:51

Πολύ περίεργο...σε αυτό το forum κάποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα αλλά σε εκείνον του έβγαζε security warning από το site του.Αυτό το κάνει σε συγκεκριμένη φωτογραφία η σε όλες;

Άβαταρ μέλους
free3yourmind
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από free3yourmind » 23 Δεκ 2009 23:26

το ελυσα το προβλημα...τελικα ηταν virus που με ενα update το AVG το βρηκε και το καθαρησε...

Ειχα αγορασει ενα pen scanner απο το ebay και οταν εκανα installation to cd εμφανηστηκε και αυτος ο ιος
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης