γνωρίζετε την Geeko?

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
pagman
Επικοινωνία:

γνωρίζετε την Geeko?

Δημοσίευση από pagman » 06 Ιαν 2010 14:55

Καλή χρονιά. Είχα μια πρόταση από κάποια εταιρεία λεγόμενη Geeko promotions για την τοποθέτηση ενός banner σε μια ιστοσελίδα μου.

Γνωρίζει κανείς κάτι για την αξιοπιστία της εταιρείας αυτής ή έχει κάποια συνεργασία με αυτούς;

Η ιστοσελίδα τους είναι:
www.geeko-promotions.com
Εικόνα

alepoy
Επικοινωνία:

γνωρίζετε την Geeko?

Δημοσίευση από alepoy » 29 Ιαν 2010 03:33

pagman έγραψε:Καλή χρονιά. Είχα μια πρόταση από κάποια εταιρεία λεγόμενη Geeko promotions για την τοποθέτηση ενός banner σε μια ιστοσελίδα μου.

Γνωρίζει κανείς κάτι για την αξιοπιστία της εταιρείας αυτής ή έχει κάποια συνεργασία με αυτούς;

Η ιστοσελίδα τους είναι:
www.geeko-promotions.com
φιλε μου μου έστειλαν και εμένα μαιλ αλλά δεν έχω ιδέα για την αξιοπιστία της αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ να μας πει!!!

pagman
Επικοινωνία:

γνωρίζετε την Geeko?

Δημοσίευση από pagman » 29 Ιαν 2010 10:48

Μου έκαναν μια προσφορά για διαφήμιση στην ιστοσελίδα μου και με πλήρωσαν προκαταβολικά μέσω paypal. Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος και δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα...

Τα λεφτά πάντως τα πήρα, ούτως ή άλλως :)
Εικόνα

alepoy
Επικοινωνία:

γνωρίζετε την Geeko?

Δημοσίευση από alepoy » 02 Φεβ 2010 17:54

pagman έγραψε:Μου έκαναν μια προσφορά για διαφήμιση στην ιστοσελίδα μου και με πλήρωσαν προκαταβολικά μέσω paypal. Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος και δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα...

Τα λεφτά πάντως τα πήρα, ούτως ή άλλως :)
ναι τελικά είναι εντάξει και εγώ πήρα τα λεφτά μέσω paypal δεν εξαπατούν και είναι ικανοποιητικά γι'αυτά που ζητάν!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες