Γλώσσα Προγραμματισμού με Ελληνικές Εντολές Μ2000

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:35

Οπότε κάνε δουλειά σου και άσε το κόσμο να κρίνει μόνος του, αν είμαι ή όχι ο άνθρωπος των spam.

Αν θες βέβαια να ψάξεις ποιος είμαι πήγαινε στο Filosofia.gr και το phorum.gr, στο alkisg.mysch.gr/steki/, στο forum.math.uoa.gr/viewtopic.php?f=149&p=238319 και http://www.spinet.gr/glossomatheia/programs/
και μπες και γράψε τα παράπονά σου!
(θα με βρεις με nickname Bugman)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Bugman την 28 Ιουν 2016 00:44, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:36

DansGame έγραψε:Τα posts σου είναι στο Insomnia και όποιος θέλει μπορεί πολύ εύκολα να δει πόση χαζομάρα μπορεί να χωρέσει σε ~1500 posts.
όσο για αυτά καμαρώνω που τα έχω γράψει. και δεν βλέπω κανένα spam

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:40

Τώρα βέβαια δεν ξέρω ποιοι είναι ο ailouros, crossover και DansGame από το Insomnia. Πάντως όποιοι και να είναι δεν ήρθαν τυχαία, είναι ομάδα!

ailouros

Δημοσίευση από ailouros » 28 Ιουν 2016 00:43

Αφού είσαι τόσο περήφανος για τα posts σου στο insomnia τι σε πειράζει που τα παραθέτουμε προς ενημέρωση των μελών του freestuff; Και γιατί ζήτησες να διαγραφού;

crossover

Δημοσίευση από crossover » 28 Ιουν 2016 00:48

Όντως γιατί ζήτησες να διαγραφούν; Διότι εδώ ο ένας σου ισχυρισμός αναιρεί τον άλλο!

Παρεμπιπτόντως απ'όλα αυτά τα φόρουμ που παράθεσες υπάρχει έστω και ένας που να συνεργάστηκε μαζί σου στο πρότζεκτ σου;

...από το uoa.gr

"Έχουν περάσει 9 χρόνια και όπως βλέπω ουδείς ενδιαφέρθηκε! Δεν πειράζει όμως, γιατί παρά τα 48 μου χρόνια συνεχίζω ακάθεκτος..."

Καλά περίμενες 9 χρόνια να ενδιαφερθεί κάποιος...Ειλικρινά δε σου λέει τίποτα αυτό; Μετά δηλαδή τον πρώτο μήνα δεν ανησύχησες οπότε είπες να τους αφήσεις να σκεφτούν την ιδιοφυΐα του πρότζεκτ σου 9 ολόκληρα χρόνια!!! Ήμαρτον ρε συ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος crossover την 28 Ιουν 2016 00:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:51

Δεν έχω θέμα με ότι έχω αναρτήσει. Αν θες να ξαναζήσεις τις συζητήσεις του Insomniα ιδού πεδίο λαμπρό. Δεν έρχομαι στο Insomnia.
Οι παραπομπές σε άλλο φόρουμ ήταν ότι πιο άκομψο υπάρχει. Είναι ντροπή για το άλλο φόρουμ. Δηλαδή αν είχα το Insomnia δεν θα ήθελα να το χρησιμοποιούν για να βγάζουν το άχτι τους κάποιοι χρήστες μεταξύ τους. Δεν σου αρέσει κάποιος τον αγνοείς. Θα το είχα κάνει αν δεν ήταν δικό μου το θέμα εδώ. Ξέρεις ότι το Insomnia έχει ένα σύστημα πόντων. Θα ήθελες να μάθεις πόσους πόντους είχα πάρει; Όταν δήλωσα να φύγω μου έστειλαν μήνυμα να το σκεφτώ ξανά. Λες δηλαδή οι mod να μην ξέρουν τι τους γίνεται;

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:53

crossover, κανένας δεν συνεργάστηκε μαζί μου γιατί δεν είχα το κώδικα ανοιχτό. Αυτό έγινε τα τελευταία χρόνια.

ailouros

Δημοσίευση από ailouros » 28 Ιουν 2016 00:56

Ούτε τώρα θα συνεργαστεί κανείς μαζί σου. Το πρόβλημα δεν είναι αν έχεις ανοιχτό ή κλειστό κώδικα. Το πρόβλημα είναι ότι κανείς δεν ενδιαφέρεται για τεχνολογίες εικοσαετίας. Στο repo που έχεις στο github δεν υπάρχει ούτε μισό request.

Αν όλα αυτά τα χρόνια είχες επενδύσει στην εκμάθηση μιας σύγχρονης γλώσσας τώρα θα μπορούσαμε να συζητάμε για ενδιαφέροντα πράγματα. Αλλά δυστυχώς είσαι κολλημένος στο παρελθόν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ailouros την 28 Ιουν 2016 00:59, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

crossover

Δημοσίευση από crossover » 28 Ιουν 2016 00:56

Οπότε τώρα που τον άνοιξες έχει γίνει κοσμοπανήγυρης δηλαδή;

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 00:58

Τον κώδικα τον είχε δει ο Αλκις που έφτιαξε τον διερμηνευτή της Γλώσσας.
Στην βοήθεια στο Διερμηνευτή, στις βελτιώσεις:
Βελτιώσεις της έκδοσης 0.88α (21/08/2003) σε σχέση με την 0.87α:
Αναφέρομαι Γιώργος Καρράς, Πρέβεζα, γιατί είχα την ιδέα και το λόγο βέβαια ώστε να κάνει αυτό: "Αφαιρέθηκε ο διάλογος της εισόδου χρήστη και τώρα η είσοδος γίνεται μέσα από την οθόνη χρήστη". Αυτό το κατάλαβε από το κώδικα της Μ2000, όπου η κονσόλα είναι για εμφάνιση και εισαγωγή.

crossover

Δημοσίευση από crossover » 28 Ιουν 2016 00:59

ailouros έγραψε:
Αν όλα αυτά τα χρόνια είχε επενδύσει στην εκμάθηση μιας σύγχρονης γλώσσας τώρα θα μπορούσαμε να συζητάμε για ενδιαφέροντα πράγματα. Αλλά δυστυχώς είναι κολλημένος στο παρελθόν.[/quote

Το ίδιο ακριβώς τον προέτρεψα σε απέλπιδα προσπάθεια μπας και καταλάβει τι συμβαίνει γύρω του, αλλά είναι τόσο μα τόσο κολλημένος που μάταια ενδιαφέρθηκα.

DansGame

Δημοσίευση από DansGame » 28 Ιουν 2016 00:59

Ενώ πριν τον ανοίξεις υπήρχε ενδιαφέρον ε; Και δε μιλάω για 10χρονα που τους την τάιζες με το ζόρι.
...you can run, but you can't hide!

ailouros

Δημοσίευση από ailouros » 28 Ιουν 2016 01:03

Θα το καταλάβει το 2030. Ποτέ δεν είναι αργά.

Άβαταρ μέλους
Bugman
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Bugman » 28 Ιουν 2016 01:06

@ailouros,
έχεις δυο θέματα.....το εξής ένα...εμένα. Διότι για να πείσεις ότι απαμάρω πρέπει να δείξεις ότι η γλώσσα δεν είναι γλώσσα.
Οκ...και τα προγράμματα δεν είναι προγράμματα, και κανείς δεν την θέλει και κανείς δεν συνεισφέρει και ίσως με έχει αφορίσει και Πάπας...και όλα αυτά γιατί;
Όσο δεν βγαίνει αυτό, τόσο και περισσότερο καίγεσαι...
(εν τω μεταξύ να ενημερώσω ότι είμαι σε διακοπές και δουλεύω από Σεπτέμβρη, και το σήριαλ είναι καλή φάση...συνεχίστε)

@DansGame,
μην σε νοιάζει τι ενδιαφέρον υπήρχε. Να σε νοιάζει τι ρόλο βαράς εδώ...και γιατί. Όταν υπάρχει ομάδα τότε ο πρώτος της ομάδας μπαίνει στο χορό και ο χαζός είναι αυτός που κάνει το ντόρο. Τι λες τώρα από την τριάδα της απάτης σε ποιον νομίζεις σε έχω κατατάξει;

Ο παρεξηγημένος είναι ο crossover. Αυτό έχει μια ελπίδα να ξεμπλέξει!

ailouros

Δημοσίευση από ailouros » 28 Ιουν 2016 01:22

Τι να μη βγει ρε μάστορα; Σε έχω εδώ και σε χορεύω μια βδομάδα τώρα. Ειλικρινά δηλαδή νομίζεις ότι δεν ψαρώνεις; Με το που πετάω ένα αδιάφορο υποννοούμενο για τη γλώσσα σου αρχίζεις τα παραλληρήματα με ακατάληπτα σεντόνια.

Σου είπα, κάνεις πολύ τον έξυπνο. Δεν είσαι.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες