βρήκα πολύ ενδιαφέρουσες τις δυνατότητες του κίνο

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
lolek

Δημοσίευση από lolek » 11 Ιαν 2010 14:46

Με την παρούσα παρέμβασή μου, θέλω να εκφράσω τις ευχαριστίες μου, στο μέλος cosmoscores_gr για την βοήθειά του, στην κατασκευή του guestbook που ζήτησα, σε πρόσφατο μύνημά μου.

Βέβαια, τα πράγματα δεν έγιναν σε ...20 λεπτά, όπως μου "υποσχέθηκε", αλλά σε 45 !!
Το σημαντικότερο όμως ήταν, ότι έκανα τις ρυθμίσεις μόνος μου, απλά, με τις λίγες γνώσεις που έχω πάνω στο συγκεκριμένο αντικείμενο.

Παράλληλα, έτυχε το αντικείμενο της δραστηριότητάς μου να έχει απόλυτη συγγένεια με το cosmoscores.gr στο οποίο βρήκα πολύ ενδιαφέρουσες τις δυνατότητες του κίνο

Τόσο, που εξέφρασα την πρότασή μου στο συγκεκριμένο μέλος του freestuff (και διαχειριστή του cosmoscores.gr) να μου φτιάξει κάτι ανάλογο, με αντίτιμο φυσικά.

Το ποσό που μου αντιπρότεινε ως αντίτιμο, είναι τρελό και δεν θα το γράψω εδώ.

Επειδή σκέπτομαι σοβαρά, να προχωρήσω σε κάτι αντίστοιχο, είμαι πρόθυμος να διαθέσω ένα σοβαρό ποσό (μέχρι όμως 100.000) για κάτι ανάλογο.

Εαν υπάρχει κάποια πρόταση, από κάποιο μέλος, απαντήστε μου και θα δώσω το email μου για καλύτερη επικοινωνία.

Ευχαριστώ και πάλι γαι τη βοήθεια, και τον cosmoscores_gr αλλά και τα λοιπά μέλη του freestuff για τη βοήθεια...
web

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιαν 2010 15:10

100.000!! gia pio pragma? gia na deixneis aplos ta apotelesmata tou Kino? :o
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

Άβαταρ μέλους
Sermac

Δημοσίευση από Sermac » 11 Ιαν 2010 15:17

lolek έγραψε:Επειδή σκέπτομαι σοβαρά, να προχωρήσω σε κάτι αντίστοιχο, είμαι πρόθυμος να διαθέσω ένα σοβαρό ποσό (μέχρι όμως 100.000) για κάτι ανάλογο.
Με 100k€ σπουδάζεις εξωτερικό, το φτιάχνεις μόνος σου και σου περισσεύουν κι αρκετά...

Το cosmoscores δηλαδή πόσα ζήτησε; 1.000.000?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 11 Ιαν 2010 15:28

Φίλε lolek,

Θα σου πρότεινα, πριν προβείς σε τέτοια επένδυση, να μιλήσεις με μερικά άτομα του χώρου, εταιρίες με πρόσωπο και συναντήσεις με φυσικά άτομα και όχι ανώνυμα μέλη ενός φόρουμ, και μετά να σκεφτείς τι θα κάνεις...

Δεν γίνονται έτσι τέτοιες δουλειές... Αν θες να κάνεις ένα διαγωνισμό καλύτερα μίλα με τον admin του φόρουμ...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

nbc
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nbc » 11 Ιαν 2010 15:39

Με 100.000 σου φτιάχνω όλο το cosmoscores, σου παρέχω dedicated hosting και support εφ' όρου ζωής και σου κάνω δώρο μια Mercedes Compressor.

Μας δουλεύει ο φίλος :D

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 11 Ιαν 2010 15:44

"Παιδιά δεν έχω πολλά λεφτά, μέχρι 100.000 ευρώ διαθέτω, αν μπορείτε φτιάξτε μου αυτό το module. Για περισσότερες πληροφορίες pm"

Από πότε μπαίνουν στο forum καθυστερημένοι συγγενείς του Λάτση; :)
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

lolek

Δημοσίευση από lolek » 11 Ιαν 2010 16:04

Αντιπαρέρχομαι τα ειρωνικά σχόλια και ξαναμπαίνω στην ουσία.

Αν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη πρόταση, μπορούμε να προχωρήσουμε σε προσωπική επαφή με τις ανάλογες εκατέρωθεν εγγυήσεις (προκαταβολή-δέσμευση αποτελέσματος κλπ).
web

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 11 Ιαν 2010 16:23

cdhyper έγραψε:Από πότε μπαίνουν στο forum καθυστερημένοι συγγενείς του Λάτση; :)
από τότε που υπάρχουν άνθρωποι που απαντούν σε τέτοια post !

αμα θες το kino παρε εδω το flash και βαλε το στην σελιδα σου !

http://www.cosmoscores.gr/kino_by_mel.swf

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 11 Ιαν 2010 16:28

σκέφτομαι να το αναλάβω μαζί με τον fafos για να πάμε να μείνουμε στην καραϊβική και όχι απλά για κρουαζιέρα.

απαιτήσεις και χρονοδιάγραμμα έχουμε καταγράψει κάπου; ή απλά λέμε ένα "θέλω κάτι σαν αυτό";
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιαν 2010 16:34

cordis έγραψε:σκέφτομαι να το αναλάβω μαζί με τον fafos για να πάμε να μείνουμε στην καραϊβική και όχι απλά για κρουαζιέρα.
an roxalizeis den pame pouthena :lol:

alexsoft

Δημοσίευση από alexsoft » 11 Ιαν 2010 16:52

lolek έγραψε:Με την παρούσα παρέμβασή μου, θέλω να εκφράσω τις ευχαριστίες μου, στο μέλος cosmoscores_gr για την βοήθειά του, στην κατασκευή του guestbook που ζήτησα, σε πρόσφατο μύνημά μου.

Βέβαια, τα πράγματα δεν έγιναν σε ...20 λεπτά, όπως μου "υποσχέθηκε", αλλά σε 45 !!
Το σημαντικότερο όμως ήταν, ότι έκανα τις ρυθμίσεις μόνος μου, απλά, με τις λίγες γνώσεις που έχω πάνω στο συγκεκριμένο αντικείμενο.

Παράλληλα, έτυχε το αντικείμενο της δραστηριότητάς μου να έχει απόλυτη συγγένεια με το cosmoscores.gr στο οποίο βρήκα πολύ ενδιαφέρουσες τις δυνατότητες του κίνο

Επειδή σκέπτομαι σοβαρά, να προχωρήσω σε κάτι αντίστοιχο, είμαι πρόθυμος να διαθέσω ένα σοβαρό ποσό (μέχρι όμως 100.000) για κάτι ανάλογο.

Εαν υπάρχει κάποια πρόταση, από κάποιο μέλος, απαντήστε μου και θα δώσω το email μου για καλύτερη επικοινωνία.

Ευχαριστώ και πάλι γαι τη βοήθεια, και τον cosmoscores_gr αλλά και τα λοιπά μέλη του freestuff για τη βοήθεια...
φίλε lolek σε κορόϊδεψε, το πρώην μέλος του freestuff...... σου είπε 20 και στο έκανε σε 45'
Εγώ είπα ότι δεν μπορώ να στο κάνω σε 20' αλλά μπορεί να στο έκανα σε 21 λεπτά. :D

Κατ' αρχάς εάν θέλεις μας δίνεις το site σου που έχει μπει το guestbook ώστε να σου πω τι δουλειά έκανε και αν αυτό που σου έδωσε το έκανε αυτός ή ήταν έτοιμο.

Πάμε παρακάτω.....

Εγώ μπορώ να σου φτιάξω 100 φορές καλύτερο site από αυτό που αναφέρεις με μια προϋπόθεση...... θέλω 100.000 Ευρώ και άλλα 0,10 Ευρώ για το επιπλέον guestbook που θα σου βάλω. Αλλιώς χαλάει η συμφωνία.

Α!!!! και επιπλέον 3 ξαπλώστρες..... μια για μένα, μια για τον cordis και μια για τον fafos για να λιαζόμαστε με την άνεση μας.

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 11 Ιαν 2010 16:54

Θέλω και εγώ ξαπλώστρα ρε!

alexsoft

Δημοσίευση από alexsoft » 11 Ιαν 2010 16:56

Συγνώμη lolek..... κάντες 10 τις ξαπλώστρες.... να προσθέσω και το Βασιλάκη και να έχουμε και καμιά καβάτζα και για τους άλλους φίλους....

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giannis78 » 11 Ιαν 2010 16:58

alexsoft έγραψε:Συγνώμη lolek..... κάντες 10 τις ξαπλώστρες.... να προσθέσω και το Βασιλάκη και να έχουμε και καμιά καβάτζα και για τους άλλους φίλους....
η για καμιά μίζα...
WebHosting Services
http://www.intechs.gr

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιαν 2010 17:17

alexsoft έγραψε:Συγνώμη lolek..... κάντες 10 τις ξαπλώστρες.... να προσθέσω και το Βασιλάκη και να έχουμε και καμιά καβάτζα και για τους άλλους φίλους....
ti ennoeis? oti o Basilakis einai xontros? :lol:

opos kai na exei, opoios kai na parei thn douleia, to sigouro einai oti ego tha kano tsampa diakopes.. :kaloe:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες