νέα σελίδα αγγελιών

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Andreas_O
Honorary Member
Επικοινωνία:

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από Andreas_O » 18 Ιαν 2010 21:29

Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ :D
Το μόνο που με χάλασε είναι το flash banner και το box στα αριστερα με το cloud tags

:) Καλη συνέχεια!
;]

NotMe

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από NotMe » 18 Ιαν 2010 22:55

ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε τα σχόλια σας. τα λαμβάνουμε όλα υπόψη και προσπαθούμε καθημερινά να κάνουμε το site πιο χρήστικό και να βελτιώνουμε το design.

όσον αφορά το banner σίγουρα θα το κατασκευάσουμε από την αρχή γιατί ήταν σχεδιασμένο για το προηγούμενο εικαστικό της σελίδας.
τις στοιχίσεις τις διόρθωσα ήδη.

περιμένουμε ακόμα περισσότερα σχόλια και συμβουλές, ειδικά όσον αφορά τον τρόπο που θα μπορέσουμε να προσελκύσουμε διαφημιζόμενους.

Άβαταρ μέλους
pom
Επικοινωνία:

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από pom » 19 Ιαν 2010 17:45

[επιστροφή]

Business > Εργάτες - Τεχνίτες - Διάφορες Ειδικότητες

Αγγελία
Εργασία μέσω internet
Είτε θέλετε ένα συμπληρωματικό εισόδημα, είτε πολύ υψηλό εισόδημα και καριέρα. Εργασία από το χώρο σας, ευέλικτο ωράριο, δυνατότητα υψηλών αποδοχών. Φτιάξετε τη δική σας επικερδή διαδικτυακή επιχείρηση. Πλήρης εκπαίδευση . Παρακαλούμε δείτε οπωσδήποτε τα video από την σελίδα για να έχετε πλήρη ενημέρωση.
Kratiste tous makrya apo thn selida sas olous aytous

Sorry gia ta greeklish

NotMe

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από NotMe » 23 Ιαν 2010 23:16

έχουμε ήδη αρχίσει να μην βάζουμε αυτές τις αγγελίες. έχουν μείνει πάνω μόνο κάποιες παλιές οι οποίες σε λίγο καιρό θα λήξουν.

Άβαταρ μέλους
pom
Επικοινωνία:

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από pom » 23 Ιαν 2010 23:26

Σωστή απόφαση

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από Figaro » 24 Ιαν 2010 02:28

pom έγραψε: Χρειάζεται κάτι παραπάνω από χρηστικότητα και όμορφο design για να μπορέσεις να επιπλεύσεις .
Opws ?

Dwse leptomeries.

geo87

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από geo87 » 24 Ιαν 2010 02:44

Η ιστοσελίδα είναι πολύ όμορφη! Είναι ωραίο επίσης το γεγονός πως σαν επισκέπτης βρήκα εύκολα αυτό που ήθελα. 5 στα 5!

Στο μόνο που εμένα ένα τακ με χάλασε είναι το λευκό. Εσωτερικά που έχει πέσει λίγο γκρι ήταν ΤΕΛΕΙΟ. Θα μπορούσες ίσως να βάλεις (εκτός αν δεν είναι καλή επιλογή για επαγγελματική σελίδα), να επιλέγει ο επισκέπτης χρώμα (αν γίνεται πάντα).

andreaskor
Επικοινωνία:

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από andreaskor » 24 Ιαν 2010 16:20

NotMe ξέρεις τι μαρέσει σε εσένα; Που ό,τι και να σου παν το σεβάστηκες και τό κανες.. Από την πρώτη μέρα που ήρθες και μας είπες παιδιά κάναμε ένα site με αγγελίες πείτε τη γνώμη σας έχει γίνει αγνώριστο.. Ομολογώ η τελευταία αλλάγη με το banner στο κέντρο είναι πολύ καλή..
Μου τράβηξε με την μία την προσοχή..!!
Αλλό ένα που θα σου πρότεινα.. επειδή έχει πολύ ασπρίλα και χάνεσε λίγο.. θα έβαζα λίγο background λίγο πιο σκούρο, λίγο όμως πίσω από τις κατηγορίες ετσι ώστε να διακρίνονται.. να κατευθύνεται δηλαδή εκεί ο χρήστης... Αυτά, συνεχίστε και θα πάτε καλα...:)

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από dimsis » 24 Ιαν 2010 18:53

Το banner έπρεπε οπωσδήποτε να μετακινηθεί. Ήταν μικρό το logo και το μάτι σου έπεφτε με τη μια εκεί που περίμενες να δεις το logo...
Παραμένουν σκόρπια αρκετά πραγματάκια:
1) το είσοδος χρηστών συνηθίζεται να είναι πάνω δεξιά δεν νομίζω πως κολλάει εκεί στη μέση και θα μπορούσε και το Δώστε την αγγελία σας δωρεάν να φύγει από εκεί και να μπουν ίσως και τα δυο σε επιλογές του header + footer
2) Όλη η δεξιά στήλη κακώς ξεκινάει από τέρμα πάνω. Θα μπορούσε να μεγαλώσει το συνολικό πλάτος του header και να ήταν από κάτω ... δεν μου κάθεται καθόλου καλά στο μάτι έτσι όπως βλέπω ένα ξεκάρφωτο tag cloud πάνω δεξιά από λογότυπα και όλα τα σχετικά.
3) Το αναζήτηση όταν το κάνω κλικ πρέπει να φεύγει το κείμενο που έχετε default value
4) Το flash banner να τελειώνει σε πλάτος εκεί που τελειώνει και το search field του header
5) "Όλες οι κατηγορίες για Auto moto" και τα υπόλοιπα γαλάζια θα μπορούσαν να ήταν σε μια ευθεία
6) δοκιμάστε ανοιχτό γκρι vertical line splitter στις στήλες στο footer
7) μέσα στην όλη ασπρίλα το ακεντράριστο πορτοκαλί banner κάτω δεξιά είναι σαν την μύγα μέσα στο γάλα.
8) το μέγεθος των γραμμάτων χαλαρά το μεγάλωνα τουλάχιστον μια στιγμή
9) εφόσον στις κατηγορίες των αγγελιών (π.χ. Real estate, auto moto, business) δεν βλέπω πάνω από μια υποκατηγορίες στην ίδια σειρά, δοκιμάστε το μικρό δεξί βελάκι να το κάνετε float right ώστε να είναι στοιχισμένο...

αυτά στα πολύ γρήγορα και πάλι...

NotMe

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από NotMe » 24 Ιαν 2010 21:37

dimsis θα κοιτάξω όλα όσα αναφέρεις αργότερα, το #3 όμως παίζει κανονικά σε μένα, καθώς και σε φίλους που ρώτησα... μήπως δεν έχεις ενεργοποιήσει javascript; θα πρέπει να σου βγάζει και autocomplete.

NotMe

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από NotMe » 26 Ιαν 2010 19:44

θα ανεβάσουμε σε λίγες μέρες το νέο layout. τα περισσότερα από αυτά που λες dimsis πιστεύω θα τα καλύψουμε.

NotMe

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από NotMe » 27 Ιαν 2010 23:36

ανεβάσαμε τη νέα σελίδα. παρακαλούμε δείτε την.

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από dimsis » 27 Ιαν 2010 23:47

Στρώνει σιγά σιγά. Με το είσοδος | βοήθεια παίξε λίγο μήπως βγει τίποτε καλύτερο (π.χ. τίποτε αχνά γκρι icons μαζί με το text να σπάσει λίγο )

Τα βελάκια με το δεξί aligment στις κατηγορίες μου κάθισαν πάρα πολύ καλύτερα στο μάτι τώρα όπως και η στοίχιση του block δεξιά από τις κατηγορίες.
keep it up

andreaskor
Επικοινωνία:

νέα σελίδα αγγελιών

Δημοσίευση από andreaskor » 28 Ιαν 2010 00:47

NotMe μπράβο όλο και βελτιώνετε...
Μ αρέσουν πολύ τα νέα panel που έβαλες στης κατηγορίες και στο δεξί column..
Μια μικρή λεπτομέρεια.. στο ωραία.gr την διαφήμηση εκεί που λέει advertisments βάλε στη θέση που έχει ένα σηματάκι, αυτό το βελάκι..
Εικόνα link

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες