Αναζήτηση ΦΕΚ

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sermac

Αναζήτηση ΦΕΚ

Δημοσίευση από Sermac » 07 Φεβ 2010 13:47

Χρειάζομαι ένα ΦΕΚ αλλά το αγαπητό κράτος μου, μου απαγορεύει να το κατεβάσω... Ζητάει €€€, βλέπετε! :-? Αν υπάρχει κανείς που έχει πρόσβαση στο et.gr, ας κάνει τον κόπο 5 λεπτά να μου το κατεβάσει. Θα του χρωστάω χάρη! :D Αν απαντήσει κανείς θα στείλω τον αριθμό του ΦΕΚ με πμ. Ευχαριστώ.

Edit: Το βρήκε τελικά ένας χρήστης και το ευχαριστώ πολύ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sermac την 14 Μαρ 2010 12:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Hermeia
Honorary Member
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ΦΕΚ

Δημοσίευση από Hermeia » 07 Φεβ 2010 20:55

Αρκετά ΦΕΚ τα βρίσκεις σε άλλες ιστοσελίδες, με σχετικό θέμα, ή και σε κάποια δικηγορικά ..
αναζήτησε το λοιπον με εναλλακτικές αναζητήσεις, πχ. τον αριθμό του ή/και το όνομά του ή/και το κεντρικο του θέμα ή/και τον νομο που περιέχει..

Αναζήτησέ το επίσης σε σχετικές ιστοσελίδες, πχ. αν είναι για ανάπηρους στο disabled.gr
αν ειναι για αναπτυξιακούς νόμους στο υπ. αναπτυξης,
αν είναι σχετικά πρόσφατος νόμος, στην ιστοσελίδα της βουλής (αν ξερεις πότε ψηφίστηκε), ή/και στην ιστοσελίδα του υπουργείου που το πρότεινε (πολλά αλλα όχι όλα στο υπ. δικαιοσύνης..)
Αν είναι για δικαιώματα σε ιστοσελίδες οργανώσεων που υποστηρίζουν δικαιώματα, και στο ΣτΠ [συνηγορο του Πολίτη]
αν είναι σχετικό με ραδιο-τηλεόραση στη σελίδα του ραδιοτηλεοπτικού συμβουλίου .. κλπ..
Αν είναι σχετικό με κάποιους επαγγελματίες, απο το συνδικαλιστικό τους όργανο (αν είσαι μέλος), και βεβαια αν γνωρίζεις κάποιον που δουλέύει σε δικηγορικό γραφείο.. θα στα βρει όλα..
..

επίσης κάπου υπάρχει μια απόφαση ότι δεν πρέπει να χρεώνει η σελίδα για καταβέσματα - αφού δεν της κοστίζει.. πχ. όταν το παίρνουμε απο το τυπογραφείο χρεώνουν τις φωτοτυπίες και την επικύρωση, στο κατέβασμα του pdf τί χρεώνουνε ?

καλη επιτυχία
Hermeia the InfoSharer
Η Γνώση είναι Δύναμη
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες