πρόβλημα με joomfish

Joomla! forum. Joomla! Questions and Answers.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
nada

πρόβλημα με joomfish

Δημοσίευση από nada » 08 Φεβ 2010 18:23

Καλησπέρα σε όλους..Έχω πρόβλημα με το joomfish,όταν το εγκαθιστώ ενώ μου λέει πως η εγκατάσταση έγινε με επιτυχία,μου παρουσιάζει κάποια λάθη,συγκεκριμένα στο πάνω μέρος της οθόνης μου εμφανίζει τα εξής:

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 184

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 193

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 217

Ανάλογα λάθη μου εμφανίζει και όταν θέλω να κάνω preview και να δω την σελίδα μου την οποία εμφανίζει βέβαια αλλά με αυτά τα λάθη μέσα.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και να μου πει τι πρέπει να κάνω για να εξαφανιστούν?

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

πρόβλημα με joomfish

Δημοσίευση από manolism » 08 Φεβ 2010 19:33

Η έκδοση 2.0.3. και 2.0.4 του Joomfish δεν είναι συμβατή με την PHP 5.3.0.

Μία λύση είναι να περιμένεις το joomfish 2.1
Δεύτερη λύση είναι να κατεβάσεις το addon του wamp που σου εγκαθιστά την PHP 5.2.11 από εδώ

nada

πρόβλημα με joomfish

Δημοσίευση από nada » 08 Φεβ 2010 22:35

Euxaristw..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Joomla! γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες