Πως δουλευει το netlab 1.4?

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
inFamous
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από inFamous » 17 Φεβ 2010 00:33

Επειδή μου φαίνεται έχεις πάρει το κακό δρόμο και αυτό που σε νοιάζει στο hacking είναι η καταστροφή ενώ είναι μία άλλη έννοια ρίξε μία ματιά στους (black/gray/white hat hackers).

Συμβουλές μου
1) Ξεκίνα μία γλώσσα προγραμματισμού και να κάνεις τα δικά σου προγράμματα στα μέτρα
σου και άσε τα ετοιματζίδικα πάρε μόνο τα βασικά ένα (nmap,nikto,nessus) αυτά αρέσουν σε μένα όλα τα υπόλοιπα manual
και για να μάθεις κάτι καλά πέρνα μία βόλτα από εδώ

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://www.p0wnbox.com
αν και χλώμο το βλέπω να κάνεις εγγραφή.
Αυτά από εμένα

Υ.Γ: και εγώ 15 χρονων είμαι :)
Εικόνα

jimparla

Δημοσίευση από jimparla » 17 Φεβ 2010 02:00

δεν με καταλαβες.....τοση ωρα λεω...οτι σε ενα pc μου αρεσουν τα παντα...και οι καταστροφες και το να φτιαχνω προγραμματα....τα παντα.....και αυτα που βρισκω προσπαθω να τα μαθω........δεν ειμαι μονο στην καταστροφη......ειμαι παντου....οτι εχει σχεση με pc...το πως να ανοιγεις pc να αλλαζεις ραμ motherboard να κανεις τα παντα...για μενα ειναι ζωη....και οτι βρησκω προσπαθω να το μαθω......και να μαθω να φτιαχνω προγραμματα θελω....................................15 εισαι???? επιτελους.......πρωτη φορα σινανταω ατομο στην ιλικια μου που να ασχολειται με pc....."ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ" :D :D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης