Αντιγραφή περιεχομένου

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
ougkaougka

Αντιγραφή περιεχομένου

Δημοσίευση από ougkaougka » 24 Μαρ 2010 10:53

Γεια χαρά!
Έχω ένα directory εδώ και κάποιο καιρό και χθες συνειδητοποίησα ότι ένα άλλο directory έχει κάνει clopy paste τους "όρους και προϋποθέσεις καταχώρησης" τους οποίους είχα γράψει μόνος μου.

Επικοινώνησα μαζί του και τον ρώτησα αν θεωρεί αξιοπρεπές το γεγονός ότι αντιγράφει επί λέξει δικό μου κείμενο. Δεν έχω λάβει απάντηση.

Θα μου πείτε ότι "εντάξει δεν έγινε και τίποτα", αλλά όταν εγώ καθόμουν και τους έγραφα έναν έναν προσπαθώντας να δημιουργήσω πρωτότυπο περιεχόμενο και όχι να κλέψω του δουλειά άλλων, σπατάλησα κάποιο χρόνο.

Ορίστε η σελίδα μου:
www.greeklinks.gr/pterms.html

ορίστε και του κυρίου:
www. dir. gr/ rules.php

Με ένα search στο google θα δείτε ότι οι δικοί μου όροι είναι indexed ενώ του άλλου δεν έχουν γίνει ακόμη.

Δεν βγάζω άκρη το ξέρω. Απλά ήθελα να το πω να ξεσκάσω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ougkaougka την 25 Μαρ 2010 12:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ούγκα ούγκα

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Αντιγραφή περιεχομένου

Δημοσίευση από dva_dev » 24 Μαρ 2010 10:58

:idea:
Βάλε έναν ακόμη όρο στους "όρους και προϋποθέσεις καταχώρησης" να μην σου αντιγράφουν τους όρους.

Άβαταρ μέλους
vcore
Επικοινωνία:

Αντιγραφή περιεχομένου

Δημοσίευση από vcore » 28 Μαρ 2010 00:59

Μήπως να έκανες όλους τους όρους 1 image ώστε και να θέλει να τους αντιγράψει κάποιος να κάτσει σαν το βόδι να τους ξαναγράψει απο την αρχή?

:D aaaaa μου φάγαν το μπιφτέκι μου....
Easy CMS
------------
Το να ζητάς βοήθεια δεν σημαίνει ότι είσαι εξαρτημένος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες