Απατεώνες στο Internet μπααα δεν το νομίζω!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dva_dev » 08 Απρ 2010 01:38

Μια και μίλησες για ορθογραφία άλλαξε και το "ποια" σε "πια"
Δεν χρειάζεται ποια να περιφέρεστε...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 08 Απρ 2010 01:42

dva_dev έγραψε:Μια και μίλησες για ορθογραφία άλλαξε και το "ποια" σε "πια"
Δεν χρειάζεται ποια να περιφέρεστε...

:yea: τώρα το δικό μου είναι πιο ωραίο! :yea:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MegasmorF » 08 Απρ 2010 01:46

loooooooooooool XD Cordis τελικά όμως ο τύπος είναι απατεώνας η όχι γιατί μπερδεύτηκα
Πες μου τη λέξη σ αγαπώ σε σένα να πιστέψω...και γω μια ολοκληρη ζωή μπορώ να καταστρεψω...

Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MegasmorF » 08 Απρ 2010 01:57

Θα ήθελα να ήξερα ποιός Μ______Σ σε αυτό το Site έβαλε vote καταπληκτικό δηλαδή έλεος
Πες μου τη λέξη σ αγαπώ σε σένα να πιστέψω...και γω μια ολοκληρη ζωή μπορώ να καταστρεψω...

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 08 Απρ 2010 11:12

cordis έγραψε:το καλό, φυσικά, είναι ότι έχει βάλει και copyright Notice http://stuffle.terapad.com/index.cfm?fa ... ightNotice ώστε να μη κλέψει και άλλος τα κείμενά μου και τα γραφικά και να τα έχουμε μόνο οι δυο μας!

:kaloe:
Εργαψες Γιαννη. Εισαι απιστευτος...
:pint: :hammer:
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 08 Απρ 2010 21:54

ελπιζω να δημοσιευσει ο κατοχος του site αυτου την επιστολη συγνωμης που μου εστειλε!

και εξηγει πως εχει το θεμα
τον περιμενουμε

τον καλεσα να γραφτει εδω και να απαντησει μονος του και οχι μεσω εμενα

Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MegasmorF » 09 Απρ 2010 02:08

Και σιγά μην έρθει fiskilis

Stuffle

Δημοσίευση από Stuffle » 09 Απρ 2010 19:46

Σας μιλαει ο "δημιουργος" του site,

Απο οτι βλεπω το θεμα εχει παρει διαστασεις και θα ηθελα να εξηγηθω για την ιστοσελιδα μου:

Τα γραφικα, τα κειμενα δεν γραφτηκαν ουτε φτιαχτηκαν απο μενα. Εγω απλα σχεδιασα την ιστοσελιδα και εβαλα υπευθυνους (ως support team οπου και σας απαντουσαν τις τελευταιες 2 μερες εν αγνoια μου).
Ειδα οτι οντως μερικα κειμενα και εικονες εχουν κλαπει απο διαφορους.
Γι αυτο λοιπον και σβηστηκαν οι σελιδες οπου ηταν κλεμμενες και θα την "κλεισω" προσωρινα.

Θελω να ζητησω συγνωμη σε ολα τα μελη του freestuff.gr και υποσχομαι να σας αποζημιωσω οπως μπορω.
Οσο για την σελιδα stuffleads.terapad.com δεν ειναι απατη (συνολικα εμφανιζουμε πανω απο 500 εμφανισεις τη μερα).
Τα banner που περνανε απο κει ελεγχονται απο τους διαχειριστες οπου και τους εδιωξα γιατι ειχαν βαλει δικο σας banner (wall-paper.gr).

Σας ενημερωνω οτι ολα εγιναν εν αγνoια μου!
Καθε βδομαδα ελεγχω τι συμβαινει (συγκεκριμενα καθε Τεταρτη), ετσι οριν 2μερες ειδα ολο αυτο το γεγονος.
Σας ζητω ειλικρινα συγνωμη για ολα.

επικοινωστε μαζι μου για την οποιδηποτε αποζημιωση θελησετε στο stuffle@hotmail.gr

Υ.Γ (στον fiskilis)
ειδα οτι σας εστειλαν να επικοινωνήσετε μαζι μου αλλα δεν το κανατε! Αν το ειχατε κανει ισως και να το ειχα συνειδητοποιήσει νωριτερα ολο αυτο το "σκανδαλο" και να το ειχα προλαβει.

Σας ζητω δημοσια συγνωμη ειδικα στον fiskilis και στον cordis.

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 09 Απρ 2010 20:22

Πρωτον συγχαρητηρια στο φιλο που ειχε τα @@ να τοποθετηθει ετσι δημοσιως!
Εκει φαινονται οι αντρες και οχι με τα μπινελικια και τους διαδικτυακους ψευτοτσαμπουκαδες.

Δευτερον συνεχιζω να μην καταλαβαινω τι το επιληψιμο υπηρχε, ακομα και αν δεν ειχατε την συγκαταθεση των ιδιοκτητων. Προβολη παρειχατε και σε αυτη λογικα κανεις δεν λεει οχι... :roll:

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 09 Απρ 2010 20:23

Ευτυχώς που υπάρχει CEΟ και support team γιατί διαφορετικά η ιστοσελίδα θα έβγαινε μαλακία. Ευτυχώς που υπήρξε σωστή ιεράρχηση και αρκετά άτομα πίσω από αυτή την προσπάθεια. Ένας δεν φτάνει.

korgr και η διαφήμιση μερικές φορές είναι δυσφήμηση. Εσένα δεν θα σε πείραζε αν αύριο μια warez ιστοσελίδα έλεγε ότι προσφέρει διαφήμιση σε επιχειρήσεις και είχε τη δικιά σου πρώτη μούρη για να ψαρέψει τους επόμενους που θα λένε "να ρε, αφού μπήκε αυτός, καλό θα είναι". Εμένα για παράδειγμα αν μου έβαζε δωρεάν διαφήμιση στο blog του κάποιος seo barberion gurueristas θα του έκανα αγωγή. Ακόμα και να με πλήρωνε, banner μου δεν θα του επέτρεπα να βάλει.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 09 Απρ 2010 21:42

cdhyper έγραψε: korgr και η διαφήμιση μερικές φορές είναι δυσφήμηση. Εσένα δεν θα σε πείραζε αν αύριο μια warez ιστοσελίδα έλεγε ότι προσφέρει διαφήμιση σε επιχειρήσεις και είχε τη δικιά σου πρώτη μούρη για να ψαρέψει τους επόμενους που θα λένε "να ρε, αφού μπήκε αυτός, καλό θα είναι". Εμένα για παράδειγμα αν μου έβαζε δωρεάν διαφήμιση στο blog του κάποιος seo barberion gurueristas θα του έκανα αγωγή. Ακόμα και να με πλήρωνε, banner μου δεν θα του επέτρεπα να βάλει.
Απο αυτη τη σκοπια εχεις δικιο. Σωστος!

Άβαταρ μέλους
MegasmorF
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MegasmorF » 09 Απρ 2010 23:58

cdhyper έγραψε:Ευτυχώς που υπάρχει CEΟ και support team γιατί διαφορετικά η ιστοσελίδα θα έβγαινε μαλακία. Ευτυχώς που υπήρξε σωστή ιεράρχηση και αρκετά άτομα πίσω από αυτή την προσπάθεια. Ένας δεν φτάνει.

korgr και η διαφήμιση μερικές φορές είναι δυσφήμηση. Εσένα δεν θα σε πείραζε αν αύριο μια warez ιστοσελίδα έλεγε ότι προσφέρει διαφήμιση σε επιχειρήσεις και είχε τη δικιά σου πρώτη μούρη για να ψαρέψει τους επόμενους που θα λένε "να ρε, αφού μπήκε αυτός, καλό θα είναι". Εμένα για παράδειγμα αν μου έβαζε δωρεάν διαφήμιση στο blog του κάποιος seo barberion gurueristas θα του έκανα αγωγή. Ακόμα και να με πλήρωνε, banner μου δεν θα του επέτρεπα να βάλει.
++

Άβαταρ μέλους
charavge

Δημοσίευση από charavge » 10 Νοέμ 2011 01:02

cordis έγραψε:το καλό, φυσικά, είναι ότι έχει βάλει και copyright Notice http://stuffle.terapad.com/index.cfm?fa ... ightNotice ώστε να μη κλέψει και άλλος τα κείμενά μου και τα γραφικά και να τα έχουμε μόνο οι δυο μας!
Μοναδικό!!! Καιρό είχα να γελάσω έτσι... :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης