Κατασκευη ιστοσελιδων σε πολυ προσιτεσ τιμεσ

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 26 Απρ 2010 19:42

Connor MacLeod έγραψε: Κοιτα Geo. Μπορει να με βλεπετε πολυ φλου και χαβαλε αλλα όταν ειναι για δουλεια πρεπει να ειμαστε σοβαροι πιστευω.
:wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 26 Απρ 2010 21:20

Εντάξει, πάω πάσο... Δεν έχω δουλέψει με Κόννορα οπότε δεν σχολιάζω άλλο...

Ελπίζω το γενικό νόημα να έγινε πιο κατανοητό τώρα πάντως...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

pagou

Δημοσίευση από pagou » 15 Μάιος 2010 12:09

alexandr0s έγραψε:
Πόσο φτηνά? Εγώ τις κάνω με 20 ευρώ και δίνω και δώρο κρουασανάκι
κ :hammer:

pagou

Δημοσίευση από pagou » 15 Μάιος 2010 12:19

spiros81 έγραψε:Ενώ είναι ένα κάπως αδιάφορο θέμα για να το διαβάσω προσωπικά μου τράβηξε την προσοχή η επίθεση επαγγελματιών/admin/απλών αναγνωστών.
Εντάξει η κοπέλα φοιτήτρια είναι και σκέφτηκε να βγάλει κανένα χαρτζιλίκι φτιάχνοντας κανένα site. Έτσι έβαλε και μία αγγελία σε ένα αξιοσέβαστο φόρουμ μήπως και το δεί κανένας (τζάμπα είναι).

Τώρα πλακώσανε οι επαγγελματίες με ειρωνεία για να πούνε ότι επειδή είναι φθινό το site θα είναι και κακό. Μπορεί και ναι μπορεί και όχι. Απ'ότι κατάλαβα η κοπέλα εκτός απο χαρτζιλίκι θέλει να ξεκινήσει και κάποιο Portfolio. Κακό είναι και αυτό? Όλοι απο χαμηλά δέν πρέπει να ξεκινήσουν?
Πάντως είναι κλασική αντίδραση σε ένα φόρουμ να μπαίνει ο νέος-(ίσως και spammer) για να διαφημίσει-προτείνει κάτι , και πλακώνουν τα γεράκια. Ας υπάρχει σεβασμός και ανοιχτά μυαλά από όλους!
Με άλλα λόγια take it easy.It's just a forum.
η απαντηση ειναι απλη:

ολοι αυτοι οι επαγγελματιες πληρωνουν μια περιουσια στο κρατος για να στησουν / συντηρησουν μια αγορα που θα θρεψει αυτους και τις οικογενειες τους.
το να ερχεται καποιος στο φλου για να τσιμπησει δουλειες με τα παντα μαυρα, ή να καταστρεψει την αγορα ( οχι ενας αλλα ολοι αυτοι οι αλεξιπτωτιστές), για να βγαλει ψιχουλα ειναι μια εξαιρετικα βλαμενη λογικη που κανει ζημια σε ολους εκτος απο τους κινεζους.

σκεψου το εξης: πληρωνεις ενοικια εφορια, ...... εμπορευμα και ερχεται ενας απεξω απο το μαγαζι σου και πουλαει κλεμενα & απομιμησεις. ε λοιπον μπορει να φαινεται απιστευτο αλλα δεν θα τον κερασω καφε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες