δωστε μια γνωμη και προσ τα εδω

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
kepapsy

Δημοσίευση από kepapsy » 28 Απρ 2010 14:50

αρχικα δηλωνω ασχετος με το ολο θεμα
εστεισα μια σελιδα http://kepapsy.webs.com για την δουλεια μου
πειτε καμια γνωμη σε οσο το δυνατον απλα ελληνικα...
εχω και 2 αποριες
1) να αγωρασω damane name ή δεν ειναι απαραιτητο θα βοηθησει στις μηχανες αναζητησης
2) προσπαθω να φτιαξω sitemap για την google αλλα δεν καταφερνω τιποτα. εχει κανεισ καποια απλη ιδεα? ειναι απαραιτητο?
ευχαριστω
www.kepapsy.webs.com

Άβαταρ μέλους
vassilism
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vassilism » 28 Απρ 2010 16:57

Με το που είδα το site είπα ότι αποκλείετε κάποιος που δηλώνει άσχετος με αντικείμενο, να μπορεί να φτιάξει τέτοιο site. Ήταν πολύ καλό :wink:

Στην ουσία εσύ δεν έχεις δικό σου site. Απλά είσαι αποδέκτης μιας υπηρεσίας κάποιας ιστοσελίδας εν ονόματι webs.com, που δεν ξέρεις για πόσο ακόμα θα έχεις αυτή τη σελίδα. Αύριο, μεθαύριο αυτό το site μπορεί να κλείσει και εσύ να χάσεις την σελίδα σου.

Επομένως για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις ένα δικό σου domain και να φτιάξεις μια δική σου σελίδα :wink:

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 30 Απρ 2010 10:28

Όμορφη δουλεάι και συμφωνώ πως και εμένα δεν μου φένεται για κάποιον πολύ άσχετο! :)

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 01 Μάιος 2010 16:43

Πιστεύω ότι έχεις γνώσεις, γιατί φαίνεται από την δουλειά. Το καλύτερο είναι να αγοράσεις ένα μικρό πακέτο hosting και το domain name που θες, διότι ποτέ δεν ξέρεις μία υπηρεσία που είναι δωρεάν αν θα υπάρχει, όπως και το είπε και ένας φίλος από πάνω.
Π.χ πολλοί πριν καιρό το yahoo GeoCities έκλεισε, βέβαια σου έδωσε το περιθώριο να πάρεις την σελίδα σου, αλλά το καλύτερο είναι να το έχεις σε δικό σου χώρο. Αν δεν κάνω λάθος πολλές εταιρίες μαζί με το Domain name σου δίνει και έναν δωρεάν σεβαστό χώρο για hosting.
Anyway, καλό μήνα σε όλους!!! :D
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες