Παροχή υπηρεσιών στο εξωτερικο μέσω ιντερνετ

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
JimM

Δημοσίευση από JimM » 22 Ιουν 2010 13:01

Θέλω να πιστεύω πως οι άνθρωποι είναι απλά άσχετοι με προγραμματισμό και δεν το κάνουν απο δόλο.

Θα μπορούσα να έχω κάνει απλά ένα crass course π.χ. σε PHP (αν αυτό ήταν το αντικείμενο μου) 2-3 μήνες και να παρουσιάσω "πτυχίο"...

Τεσπά θα δούμε πως θα γίνει...

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 22 Ιουν 2010 20:27

JimM έγραψε:Θέλω να πιστεύω πως οι άνθρωποι είναι απλά άσχετοι με προγραμματισμό και δεν το κάνουν απο δόλο.

Θα μπορούσα να έχω κάνει απλά ένα crass course π.χ. σε PHP (αν αυτό ήταν το αντικείμενο μου) 2-3 μήνες και να παρουσιάσω "πτυχίο"...

Τεσπά θα δούμε πως θα γίνει...
xthes ekane enarksh enas gnostos me auton ton kodiko (62011101 ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ, ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΙ Η ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ) kai den zhthsan tipota... an epimenoun, epemene kai esy legontas tous na paroun thlefono sta kentrika tou ypourgeiou..

JimM

Δημοσίευση από JimM » 28 Ιούλ 2010 13:16

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αποδείχτηκε ότι η λογίστρια είναι 3 λαλούν και 2 χορεύουν...

Να ρωτήσω κάτι άλλο, το ΦΠΑ πόσο πάει για προγράμματα και νέους επαγγελματίες...

Ευχαριστώ και πάλι.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης