Δημιουργια secure login;

Σε αυτή την περιοχή μπορείτε να βρείτε ή να αναζητήσετε πληροφορίες σχετικές με την PHP

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
heav3n

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από heav3n » 22 Ιουν 2010 12:25

Μερικοί εδώ μέσα δεν καταλαβαίνετε και Ελληνικά.....Ή δεν μπαίνετε στον κόπο να διαβάσετε τα ποστ....

Στο τοπικ αυτό το παιδί που το άρχισε ρωτάει για συγκεκριμένο login script και userlevel. Απαντάει ένας άλλος ότι δεν είναι τπτ θα σε βοηθησουν τα παιδιά του φόρουμ δεν θα είναι πολλές γραμμές. Και έρχεσε εσύ και λές Τι λίγες γραμμές ρε παιδιά εγώ 600 ευρώ το πουλησα....Και αυτό που σου απαντάω είναι ότι τα 600ε είναι εξωφρενικό ποσό γιαυτό που ζήτησε το παιδί....ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΛΑΨΑ ή ήθελες να παραπονεθείς ότι δεν τα βγάζεις πέρα εμένα δεν με νοιάζει. ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ γι'αυτό που ζήτησε το παιδί ένα απλό script και όχι ολόκληρο site. Ας έβγαινες να απαντήσεις τότε τι συμπεριλαμβάνεται στα 600ε και όχι 20 ποστ μετά.

Όσο για τον fafo που μόνο λάσπη ξέρει να ρίχνει χωρίς να με ξέρει και έχει φάει τα πολυτεχνεία με την κουτάλα όπως είπε, τώρα δεν θα φτιαχνε site με joomla αλλά θα ήταν project manager σε άλλα πράγματα που έμαθε στο πολυτεχνείο. Γιατί όπως είπα εγώ το χω για freelance 2η δουλειά γιατί μαρέσει και όχι βασική...
Τελειώνει εδώ το θέμα γιατί πολύ κούρασε, άντε και καλές δουλειές.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από fafos » 22 Ιουν 2010 16:02

heav3n έγραψε:
Όσο για τον fafo που μόνο λάσπη ξέρει να ρίχνει χωρίς να με ξέρει και έχει φάει τα πολυτεχνεία με την κουτάλα όπως είπε, τώρα δεν θα φτιαχνε site με joomla αλλά θα ήταν project manager σε άλλα πράγματα που έμαθε στο πολυτεχνείο.
:o :doh:

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από korgr » 22 Ιουν 2010 16:18

heav3n έγραψε:Μερικοί εδώ μέσα δεν καταλαβαίνετε και Ελληνικά.....Ή δεν μπαίνετε στον κόπο να διαβάσετε τα ποστ....

Στο τοπικ αυτό το παιδί που το άρχισε ρωτάει για συγκεκριμένο login script και userlevel. Απαντάει ένας άλλος ότι δεν είναι τπτ θα σε βοηθησουν τα παιδιά του φόρουμ δεν θα είναι πολλές γραμμές. Και έρχεσε εσύ και λές Τι λίγες γραμμές ρε παιδιά εγώ 600 ευρώ το πουλησα....Και αυτό που σου απαντάω είναι ότι τα 600ε είναι εξωφρενικό ποσό γιαυτό που ζήτησε το παιδί....ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΛΑΨΑ ή ήθελες να παραπονεθείς ότι δεν τα βγάζεις πέρα εμένα δεν με νοιάζει. ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ γι'αυτό που ζήτησε το παιδί ένα απλό script και όχι ολόκληρο site. Ας έβγαινες να απαντήσεις τότε τι συμπεριλαμβάνεται στα 600ε και όχι 20 ποστ μετά.

Όσο για τον fafo που μόνο λάσπη ξέρει να ρίχνει χωρίς να με ξέρει και έχει φάει τα πολυτεχνεία με την κουτάλα όπως είπε, τώρα δεν θα φτιαχνε site με joomla αλλά θα ήταν project manager σε άλλα πράγματα που έμαθε στο πολυτεχνείο. Γιατί όπως είπα εγώ το χω για freelance 2η δουλειά γιατί μαρέσει και όχι βασική...
Τελειώνει εδώ το θέμα γιατί πολύ κούρασε, άντε και καλές δουλειές.

Για κατι απλο, μην ανησυχεις, δεν το χρεωνω 600 ευρω αλλα το εχω δωσει δωρεαν στην κοινοτητα απο το 2009:
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=45630

Σε αντιθεση με σενα, που δεν εκατσες να μας γραψεις τις 5-6 γραμμες κωδικα να ξεστραβωθουμε.
Αντε γεια!

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από korgr » 22 Ιουν 2010 16:19

Και εσυ βρε δασκαλε, σταματα να φτιαχνεις joomla! Ρεζιλι μας εχεις κανει! :lol:

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από fafos » 22 Ιουν 2010 16:26

korgr έγραψε:Και εσυ βρε δασκαλε, σταματα να φτιαχνεις joomla! Ρεζιλι μας εχεις κανει! :lol:
ti na kano re kontopatrioth? krish exoume, to xiliarikaki na vgainei.. :lol:

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από Basilakis » 22 Ιουν 2010 16:35

εγώ τα login μου τα κάνω με το WordPress system and they rock asses...

είναι και secure έχω και πολλά Plugins έξτρα, άστα να πάνε!

και τα χρεώνω και γύρω στα ~400ε

Apostolis_38

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από Apostolis_38 » 22 Ιουν 2010 19:18

Εγώ με ένα 200αρικάκι κάθομαι ο ίδιος σκοπιά με την καραμπίνα κι όποιος θέλει ας έρθει να κάνει login...

Οφείλω μια συγνώμη πάντως μιας και άλλος είπε το "υπάρχουν παιδιά να σε βοηθήσουν".
Με το μπαρδόν.

vs-fs1

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από vs-fs1 » 24 Αύγ 2010 22:34

Παίδες ρίξτε μια ματιά σε αυτό --> http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=51536
Μετά τη δημιουργία του login script έστησα το παραπάνω αλλά κάτι πάει στραβά.Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.ευχαριστώ.

heavyaris

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από heavyaris » 30 Νοέμ 2010 14:03

fafos έγραψε:
heav3n έγραψε:
Όσο για τον fafo που μόνο λάσπη ξέρει να ρίχνει χωρίς να με ξέρει και έχει φάει τα πολυτεχνεία με την κουτάλα όπως είπε, τώρα δεν θα φτιαχνε site με joomla αλλά θα ήταν project manager σε άλλα πράγματα που έμαθε στο πολυτεχνείο.
:o :doh:
παιδιά, δεν θέλω να συνεχίσω το μάλωμα, απλά να πώ οτι όταν είχα ένα πρόβλημα με μια βάση δεδομένων, έπαιρνα τηλέφωνο σε επαγελματία "βασα" - αστυνομικό, που δουλέυει στο υπουργειο προστασίας του πολίτη (νομίζω τώρα έτσι λέγεται) που χρόνια ολόκληρα κάνει queries όλη μέρα για να δίνει reports στους ταξίαρχους σε οποιοδήποτε ερώτημα τους, έχει πρόσβαση στην κεντρική βάση της αστυνομίας με ολονών μας τα στοιχεία μέσα και επι 6 ώρες την ημέρα κάνει queries, και δεν μπόρεσε να μου απαντήσει, και μου βρήκε την λύση ο fafos.
χωρίς να ξέρω τι έχει σπουδάσει και τι επάγγελμα κάνει, απο εμένα έχει το τρελλό RESPECT :pint:

Apostolis_38

Δημιουργια secure login;

Δημοσίευση από Apostolis_38 » 30 Νοέμ 2010 14:42

Μόνο μην τους φέρεις σε επαφή.

Ούτε να κατουρήσουμε δεν θα τολμάμε. :o

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHP Προγραμματισμός”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης