Μαθήματα Ολλανδικών

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Μαθήματα Ολλανδικών

Δημοσίευση από Spyrostagas » 20 Ιουν 2010 01:27

Καλησπέρα σας γνωρίζετε κάποιο φροντιστήριο στον Πειραία ή έστω κοντά που να μπορεί κάποιος να μάθει από την αρχή Ολλανδικά εως πολύ καλά;;;
Αν τυχόν απαγορεύεται να γράψετε το όνομα του φροντιστηρίου εδώ, στείλτε μου με pm.
:D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Μαθήματα Ολλανδικών

Δημοσίευση από fafos » 20 Ιουν 2010 01:38

Spyrostagas έγραψε:Καλησπέρα σας γνωρίζετε κάποιο φροντιστήριο στον Πειραία ή έστω κοντά που να μπορεί κάποιος να μάθει από την αρχή Ολλανδικά εως πολύ καλά;;;
Αν τυχόν απαγορεύεται να γράψετε το όνομα του φροντιστηρίου εδώ, στείλτε μου με pm.
h interlingua exei ollandika alla den ksero an exei sto ypokatasthma tou Peiraia...

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Μαθήματα Ολλανδικών

Δημοσίευση από Spyrostagas » 20 Ιουν 2010 02:21

fafos έγραψε:
Spyrostagas έγραψε:Καλησπέρα σας γνωρίζετε κάποιο φροντιστήριο στον Πειραία ή έστω κοντά που να μπορεί κάποιος να μάθει από την αρχή Ολλανδικά εως πολύ καλά;;;
h interlingua exei ollandika alla den ksero an exei sto ypokatasthma tou Peiraia...
ευχαριστώ θα μπω στο site τους, να δω, να 'σαι καλά.

Όποιος άλλος γνωρίζει ας απαντήσει.. :)
Εικόνα

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Μαθήματα Ολλανδικών

Δημοσίευση από Spyrostagas » 09 Ιούλ 2010 00:36

Spyrostagas έγραψε:
fafos έγραψε:
ευχαριστώ θα μπω στο site τους, να δω, να 'σαι καλά.

Όποιος άλλος γνωρίζει ας απαντήσει.. :)
τελικά γνωρίζει κάποιος φροντιστήριο ξένων γλωσσών στον Πειραία που να διδάσκει ολλανδίκα ή έστω Σουηδικά.. ;)
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες