Για τις ελληνίδες...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από cdhyper » 11 Ιούλ 2010 16:51

Με αφορμή ένα άλλο post. Δεν είμαι και πολυταξιδεμένος, έχω ωστόσο ταξιδέψει σε 4-5 χώρες μέχρι στιγμής και έχω διαπιστώσει ότι αν ζεις εκτός Ελλάδας, βγαίνεις κυριλέ από το σπίτι σου και πας απερίσπαστος στον προορισμό σου. Εδώ βγαίνεις από το σπίτι σου και μέχρι να πας στον προορισμό σου έχει πέσει το μάτι σου σε 50 κwλ@ρες και σε 50 ζεύγη βyz@ρεs και στο τέλος έχεις ξεχάσει πού πας και τι κάνεις. Νομίζω ότι είμαστε από τις top χώρες του πλανήτη σε καλοσχηματισμένα και προκλητικά γυναικεία σώματα (ίσως μαζί με τις Λατίνες). Μπορεί να μην έχουμε τις πιο ψηλές γυναίκες, αλλά το ύψος δεν παίζει και τόσο ρόλο εν προκειμένω. Πιστεύω ότι ο μέσος Άγγλος ή Γερμανός όταν έρχεται για πρώτη φορά και κυκλοφορεί πχ στην Αθήνα πρέπει να παθαίνει την πλάκα του.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιούλ 2010 17:10

cdhyper έγραψε:Με αφορμή ένα άλλο post. Δεν είμαι και πολυταξιδεμένος, έχω ωστόσο ταξιδέψει σε 4-5 χώρες μέχρι στιγμής και έχω διαπιστώσει ότι αν ζεις εκτός Ελλάδας, βγαίνεις κυριλέ από το σπίτι σου και πας απερίσπαστος στον προορισμό σου. Εδώ βγαίνεις από το σπίτι σου και μέχρι να πας στον προορισμό σου έχει πέσει το μάτι σου σε 50 κwλ@ρες και σε 50 ζεύγη βyz@ρεs και στο τέλος έχεις ξεχάσει πού πας και τι κάνεις. Νομίζω ότι είμαστε από τις top χώρες του πλανήτη σε καλοσχηματισμένα και προκλητικά γυναικεία σώματα (ίσως μαζί με τις Λατίνες). Μπορεί να μην έχουμε τις πιο ψηλές γυναίκες, αλλά το ύψος δεν παίζει και τόσο ρόλο εν προκειμένω. Πιστεύω ότι ο μέσος Άγγλος ή Γερμανός όταν έρχεται για πρώτη φορά και κυκλοφορεί πχ στην Αθήνα πρέπει να παθαίνει την πλάκα του.
pragmati.. den exeis taxidepsei poly... :lol:

Άβαταρ μέλους
Garakatsamol
Honorary Member

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από Garakatsamol » 11 Ιούλ 2010 17:11

cdhyper έγραψε:Με αφορμή ένα άλλο post. Δεν είμαι και πολυταξιδεμένος, έχω ωστόσο ταξιδέψει σε 4-5 χώρες μέχρι στιγμής και έχω διαπιστώσει ότι αν ζεις εκτός Ελλάδας, βγαίνεις κυριλέ από το σπίτι σου και πας απερίσπαστος στον προορισμό σου. Εδώ βγαίνεις από το σπίτι σου και μέχρι να πας στον προορισμό σου έχει πέσει το μάτι σου σε 50 κwλ@ρες και σε 50 ζεύγη βyz@ρεs και στο τέλος έχεις ξεχάσει πού πας και τι κάνεις. Νομίζω ότι είμαστε από τις top χώρες του πλανήτη σε καλοσχηματισμένα και προκλητικά γυναικεία σώματα (ίσως μαζί με τις Λατίνες). Μπορεί να μην έχουμε τις πιο ψηλές γυναίκες, αλλά το ύψος δεν παίζει και τόσο ρόλο εν προκειμένω. Πιστεύω ότι ο μέσος Άγγλος ή Γερμανός όταν έρχεται για πρώτη φορά και κυκλοφορεί πχ στην Αθήνα πρέπει να παθαίνει την πλάκα του.
Αστα να πάνε....

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από cdhyper » 11 Ιούλ 2010 17:14

Fafos θες να μου πεις ότι η μέση ελληνίδα δεν είναι πιο κ@ύλα από τη μέση αγγλίδα;

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιούλ 2010 17:26

cdhyper έγραψε:Fafos θες να μου πεις ότι η μέση ελληνίδα δεν είναι πιο κ@ύλα από τη μέση αγγλίδα;
oi agglides einai patsavoures kata 80%... alla sthn kokinh plateia gia paradeigma to pososto einai analogos antistrofo... oi Ellhnides exoun provlhma me thn varythta... peftoun polla shmeia tou somatos apotoma...

Tis oraioteres gynaikes (kata seira protimhshs) tis exo dei:

1. Mosxa
2. Polonia
3. Oukrania
4. Brazil (edo eixe megalo pososto patsavouroeidon alla eixe kai kapoies apisteutes gynaikes)
5. Iaponia

tis Ellhnides tis exo kapou sthn mesh apo tis 40-45 xores pou exo episkeftei sthn zoh mou.. o kathenas me ta gousta tou vevaia..

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από cdhyper » 11 Ιούλ 2010 17:30

Εμένα πάλι δε μου αρέσουν αυτά τα κατάρτια του ανατολικού μπλοκ. Μου αρέσουν τα πιο μαζεμένα. Μόνο στις Λατίνες θα συμφωνήσω και στις Γιαπωνέζες αν και οι Γιαπωνέζες δεν είναι χυμώδεις κατά κανόνα αλλά έχουν αυτό το κουκλίστικο.

LLeonidas

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από LLeonidas » 11 Ιούλ 2010 17:41

cdhyper θα συμφωνήσω ... με τον fafos :D

θα έβγαζα όμως από τη θέση 1 την μόσχα οι ρωσίδες είναι τρομερά << χοντροκέφαλες >> και αυτή η ομορφιά τους πάει χαμένη . ;)
:(

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από Figaro » 11 Ιούλ 2010 17:53

Μετά απο 8+ χρόνια Ρουμανία που είναι τίγκα στις μ@%ναρες (ρουμάνες, μολδαβες, ρωσσίδες..) ...
+1 στο cdhyper σε ότι αφορά το τι βλέπεις στους δρόμους.
Οι ελληνίδες προσέχουν πάρα πολυ την εμφάνιση τους και γι'αυτό "προκαλούν".

Σαν φυσική ομορφιά όμως (που αυτό είναι που μετράει :D ):
1. Ρωσσία
2. Ουκρανία
3. Ρουμανία
4. Σερβία
5. Ουγγαρία
6. Πολωνία
7. Τσεχία

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιούλ 2010 18:04

LLeonidas έγραψε:cdhyper θα συμφωνήσω ... με τον fafos :D

θα έβγαζα όμως από τη θέση 1 την μόσχα οι ρωσίδες είναι τρομερά << χοντροκέφαλες >> και αυτή η ομορφιά τους πάει χαμένη . ;)
an exeis paei sthn Mosxa exei kalos.. an enoeis tis "Rossides" pou vlepeis sthn Ellada kaneis lathos... sthn Ellada den ypaxoun Rossides.. einai poly liges kai autes einai dyskolo na tis synanthseis logo tou kyklou tous.. An pas se Mosxovitiko spiti na sou kanoun to trapezi tha katalaveis oti exeis na kaneis me poly morfomenous anthropous kai kyrios prosgeiomenous.. mporei na mhn xamogelane stous dromous otan perpatane h na mhn fonazoun san emas alla einai poly oikeia atoma kai me kalh diathesh parola osa exoun perasei san ethnos... oi antres tous einai ligo gia klotsies (oi perissoteroi, oxi oloi) alla oi gynaikes tous einai koryfh..

me apogohteusan oi Skadinaves kai oi Italides.. oi protes gernane apotoma kai oi Italides rixnoun poly sovantisma kai spatoularisma pou tis deixnei pseutikes..

Oi gynaikes se olo ton kosmo, otan den einai kai toso omorfes apokalyptoun olo kai perissotera.. to eida pantou..

Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από Zizo » 11 Ιούλ 2010 18:11

fafe 40-45 xwres? :S
xax... egw akoma den vgika apo ellada...
athina to pio makrino... isos otan megalosw k vrw douleia :P

oso gia tis rossides tha simfonisw oti einai ligo xontrokefales :P
toulaxiston oti eida stin ellada... alla den tha diaferoun k poloi...

exei na kanei k poli me to pos doulevei o egefalos sou k ti ebiries exeis :P
an vlepeis rosides gematoules k pisteveis oti einai kapos paraksenes k i anapnoi tous mirizei anitho i maidano... :S xmm babuska...
Εικόνα
What you waiting for?

Άβαταρ μέλους
paink1ller

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από paink1ller » 11 Ιούλ 2010 18:13

1. Ουκρανία
2. Τσεχία
3. Ρουμανία
4. Πολωνία

:D

Oι ελληνιδες δεν μου πολυαρεσουν. Πολυ μογγολικο γονιδιο εχει μπλεξει.
Ηobby: Shooting photons

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιούλ 2010 18:17

na mazeutoume mia mera na mou deiksete poies enoeite gia Rossides.. babuska ksereis ti shmainei?

eisai mikros akoma.. an theleis mporeis sth hlikia mou na exei episkeftei 100+ xores.. ola einai thema stoxon..

Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από Zizo » 11 Ιούλ 2010 18:36

babuska einai i giagia... i etsi kserw...
alla thelw na dosw to klima me tin leksi babuska k ta pola baxarika pou kanoun ta paradosiaka fagita me pola prasina k atmosfera :P

protimw na dw katefthian ta opistia para na skeftw an einai rosida... fisika iparxoun kai eksereseis... k fantazome poles pleon pou oles vafonte k gnorizoun ti ginete stis diplanes xores...
Εικόνα
What you waiting for?

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από fafos » 11 Ιούλ 2010 18:50

Gia na sas deikso thn diafora:

Klassikh Rossida:

Εικόνα

Klassikh Oukraveza:

Εικόνα

:lol:

Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για τις ελληνίδες...

Δημοσίευση από Zizo » 11 Ιούλ 2010 19:01

Poso paei? opa sorry berdeftika...
tha elega oukraneza alla sigoura tha exei k pio wraia rossika magoula...

den kserw... ti na pw? mallon doulevei kalitera otan exeis anagi...

kai den eimai se tetia thesi... giati eimai me atomo... kai einai kai gineka... 8)
Εικόνα
What you waiting for?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες