Πολύ σοβαρό πρόβλημα με την σελίδα μου

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 15 Ιούλ 2010 19:34

kalispera,lipon exw ena sovarotato problima me tin selida mou dite to problima pou exw sto youtube http://www.youtube.com/watch?v=9MDvO_LtZFo

perimenw apantisi giati re paidia ekana parapoli douleia gia auto to website :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
pasxal

Δημοσίευση από pasxal » 15 Ιούλ 2010 22:04

Εχεις ξεχάσει να βάλεις τα link.

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 16 Ιούλ 2010 01:27

pasxal έγραψε:Εχεις ξεχάσει να βάλεις τα link.
File mou exw balei link se ola ta TEXT NAME dld downloads -----> downloads.html

Άβαταρ μέλους
pasxal

Δημοσίευση από pasxal » 16 Ιούλ 2010 02:41

Δες για τα δικαιώματα που εχεις στα αρχεία σου.
Στο localhost εχεις checkαρει αν δουλευει;

Πάντως οταν είδα την σελίδα σου είδα και σοβαρό πρόβλημα στην ορθογραφία.

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 16 Ιούλ 2010 15:17

pasxal έγραψε:Δες για τα δικαιώματα που εχεις στα αρχεία σου.
Στο localhost εχεις checkαρει αν δουλευει;

Πάντως οταν είδα την σελίδα σου είδα και σοβαρό πρόβλημα στην ορθογραφία.
Localhost δουλέυει και παρα δουλέυει, το πρόβλημα ειναι οτι και η εικόνες μου δεν ανεβένου σωστά μου βγάζει κατι χαζα..... :(

nbc
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nbc » 16 Ιούλ 2010 15:35

Ο host σου έχει κατηγορηθεί για malware πρακτικές. Πέραν αυτού, το γεγονός και μόνο ότι ανακατευθύνει τα link σου (ακόμη και αν είναι λάθος) σε fake σελίδα google, είναι αρκετό για να καταλάβει κανείς ότι πρόκειται περί μεγάλου scammer, spammer, και τα συναφή.

Μη χάνεις το χρόνο σου, πήγαινε αλλού. Και αυτήν τη φορά, κάνε μια έρευνα πριν γραφτείς.

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 16 Ιούλ 2010 17:37

nbc έγραψε:Ο host σου έχει κατηγορηθεί για malware πρακτικές. Πέραν αυτού, το γεγονός και μόνο ότι ανακατευθύνει τα link σου (ακόμη και αν είναι λάθος) σε fake σελίδα google, είναι αρκετό για να καταλάβει κανείς ότι πρόκειται περί μεγάλου scammer, spammer, και τα συναφή.

Μη χάνεις το χρόνο σου, πήγαινε αλλού. Και αυτήν τη φορά, κάνε μια έρευνα πριν γραφτείς.
αχχ δεν κατάλαβα για πες μου δηλαδή που θα βρώ καλή ιστοσελίδα

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 16 Ιούλ 2010 17:55

Πάντως οταν είδα την σελίδα σου είδα και σοβαρό πρόβλημα στην ορθογραφία.[/quote]

το ανέβασα δοκιμαστικά :oops:

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 16 Ιούλ 2010 19:50

nbc έγραψε:Ο host σου έχει κατηγορηθεί για malware πρακτικές. Πέραν αυτού, το γεγονός και μόνο ότι ανακατευθύνει τα link σου (ακόμη και αν είναι λάθος) σε fake σελίδα google, είναι αρκετό για να καταλάβει κανείς ότι πρόκειται περί μεγάλου scammer, spammer, και τα συναφή.

mpwreis se parakalo na mou protinis esu ena kala host se parakalw?

euxarisw :pint:

nbc
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nbc » 16 Ιούλ 2010 20:47

Δεν γνωρίζω παλικάρι μου από free hosting. Και - για να είμαι ειλικρινής - δε νομίζω πως θα βρεις κάποιον που θα σε αφήσει για πολύ να επιτρέπεις uploads του 1GB όπως γράφεις. Αυτό είναι αστρονομικό νούμερο (θέλει 3 ώρες να ανέβει!). Πέραν αυτού, θα πρέπει να σκεφτείς και το θέμα του backup. Αν αυτό που κάνεις δεν το κάνεις για να περάσει η ώρα σου, βεβαίως. Διαφορετικά, το ζήτημα του "ανεβάστε ότι και όσο θέλετε" δεν είναι τόσο απλό και τσάμπα όσο νομίζεις.

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 17 Ιούλ 2010 14:51

nbc έγραψε:Δεν γνωρίζω παλικάρι μου από free hosting. Και - για να είμαι ειλικρινής - δε νομίζω πως θα βρεις κάποιον που θα σε αφήσει για πολύ να επιτρέπεις uploads του 1GB όπως γράφεις. Αυτό είναι αστρονομικό νούμερο (θέλει 3 ώρες να ανέβει!). Πέραν αυτού, θα πρέπει να σκεφτείς και το θέμα του backup. Αν αυτό που κάνεις δεν το κάνεις για να περάσει η ώρα σου, βεβαίως. Διαφορετικά, το ζήτημα του "ανεβάστε ότι και όσο θέλετε" δεν είναι τόσο απλό και τσάμπα όσο νομίζεις.
piga se alo host kai einai pali ta idia :( den eina to host einai h selida mou :hammer:
exw balei ola ta link mipws ftene ta 4 diaforetika websites pou exa balei kai prospa8o na ta enosw :question:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες