Προωθηση της ιστοσελίδας μου στο διαδίκτυο...

Search Engine Optimization, Search Engine Positioning, Τρόποι προώθησης των σελίδων μας

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 16 Απρ 2011 22:57

έχει echo το forum;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 17 Απρ 2011 01:00

@aguila21

Αστον παντού τα ίδια λέει, ψάχνει να βρει πελάτες.
Εικόνα

pimpogio

Δημοσίευση από pimpogio » 17 Απρ 2011 18:30

καταρχην δεν σε εγδαρε... κανονικα λευτα σου πήρε...
Αν δε εφτιαξε και τα data/φωτο σου πηρε τραγικα λιγα - ψιχουλα ...

Πιστευω οτι σου εξηγησε οτι με αυτα τα λευτα δεν παιρνεις πρωτοτυπο αλλα παιρνεις ετοιμο φασον fast food joomla πραγμα και οχι custom...

Το οτι υπαρχουνε καλυτεροι joomlakides με καλυτερα templates ειναι αληθεια αλλα ενταξει λιγα σου πηρε..

Ενα custom template που ρωτησα εγω μου ειπανε 2 χιλιαρικα μονο το template template σκετο χωρις site...

για προωθηση αρχικα βρες τις λεξεις κλειδια που σε ενδιαφερουνε μετα απο αυτο τοποθετησε τις καταλληλα στις σελιδες / βαλε πρωτοτυπο και ποιοτικό περιεχομενο /
γραψου σε δωρεαν καταλογους χτισε links προς στη σελιδα σου δες τα αποτελεσματα μετα απο μερικους μηνες.
Αν δεν σε ικανοποιει το αποτελεσμα παρε ενα που ξερει και που εχει χρονο κυριως να ασχοληθει να σου το κανει.
Το να πληρωνεις adwords κατα τη γνωμη μου ειναι βλακεια γιατι ουτε το περιεχομενο
σου βελτιωνεις ουτε κερδιζεις κατι απο το να σε επισκευτει απλως καποιος...
Απο το να πετας τα λευτα σου σε adwords φτιαξε η πληρωσε καποιο να σου φτιαξει
καλο πρωτοτυπο περιεχομενο θα κερδισεις μεσοπροθεσμα μακροπροθεσμα πολυ περισσοτερο απο αυτο παρα με την διαφημηση.
Ο αλλος θελει να μαθει για δοντια οχι να δει ποσο καλο ειναι template σου..
ποσο πολυ γυαλιζει και λαμπιριζει..
Οι διαφημησεις και τα διαφορα τεχνασματα ειναι σαν αυτο που λεει ο dimsis οτι συμβαλουνε στην σαβουροποιηση του διαδυκτιου.
Ο βασιλιας ειναι το περιεχομενο και τα αλλα τα κοιτας μετα που εχεις φτιαξει αυτο..
Εγω στο fs δεν μπαινω για να δω ποσο ομορφο template εχει το fs μπαινω για το περιεχομενο... καταλαβες ?

Τα custom sites να ξερεις ειναι πολυ ακριβα...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές αναζήτησης & SEO”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες