Νέα σελίδα που έφτιαξα μονο με html

Ερωτήσεις και απαντήσεις σχετικές με την HTML, XHTML και την κατασκευή σελίδων για το Web.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 27 Ιούλ 2010 22:36

starfish έγραψε:Βασικά όταν σου απάντησα ότι έκανες καλή δουλειά δεν σκέφτηκα καν πως είναι δυνατόν να είσαι τόσο ...... που να έχεις πάρε ένα έτοιμο template και να μας ρωτάς από πάνω πως μας φαίνεται . Αφενός δεν υπήρχε καμία περίπτωση κάποιος εδώ να μην το καταλάβει και αφετέρου όταν χρησιμοποιείς έτοιμο template δεν κάνεις τίποτα. Το να αλλάζεις τα κείμενα είναι κατασκευή σελίδας;

Όχι μόνο δεν έκανες τίποτα ουσιαστικό κλέβεις και την δουλειά αυτού από όπου πήρες το template αφού δεν αναγράφεις προέλευση.

Πολύ θράσος ρε παιδί..
μην το αποπαιρνεις και εσυ βρε starfish το παιδι....χιχιχιχι :lol:

@NikonaazzPhoto

μπορει τα παιδια να σου μιλανε λιγο αποτομα αλλα ειναι για το καλο σου...ακουσε τους

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 27 Ιούλ 2010 23:28

stewas έγραψε:
κοιτα ειναι θεμα ηθικης...
μη ξεχνάς ότι έχει όλες τις Nikon, οπότε...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 27 Ιούλ 2010 23:33

cordis έγραψε:
stewas έγραψε:
ρε cordi δεν μπορει να κανει download μια nikon. ουτε να την παρει και να αλλαξει το ονομα της σε Nikos απο Nikon πχ χιχιχιχι

Άβαταρ μέλους
Sermac

Δημοσίευση από Sermac » 27 Ιούλ 2010 23:34

NikonaazzPhoto έγραψε:kai an tin xon mou milisi kai me bri eimai diate8imenws na ftasw mexri kai ta europaika diakstiria!!!!!! egw den pezw :hammer:
*kai autos etsi au8ereta bazi na tou pliroso 20$ gia na kano egw ena tilefonakia me tous eipef8inous tis eterias kai na stilo kana email
* kai ase pou egw tin selida auti tin tropopisa 50% i selida einai entelos diaforetiki mou pire poses wres!
dva_dev έγραψε:Με λίγα, ειλικρινά, και σταράτα λογάκια (στα ελληνικά). ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡ.
+1
hik-hok έγραψε:παρατήστε το internet και διαβάστε λίγο γραμματική και συντακτικό.
+1
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 28 Ιούλ 2010 01:08

Θεικό thread!!!!

Ότι πρέπει για να χαλαρώσεις και να ξεχαστείς !!!

ahahahahahahahah

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 01:19

cordis έγραψε:
stewas έγραψε:
den to epiasa agapite admin?

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 01:20

stewas έγραψε:
starfish έγραψε:Βασικά όταν σου απάντησα ότι έκανες καλή δουλειά δεν σκέφτηκα καν πως είναι δυνατόν να είσαι τόσο ...... που να έχεις πάρε ένα έτοιμο template και να μας ρωτάς από πάνω πως μας φαίνεται . Αφενός δεν υπήρχε καμία περίπτωση κάποιος εδώ να μην το καταλάβει και αφετέρου όταν χρησιμοποιείς έτοιμο template δεν κάνεις τίποτα. Το να αλλάζεις τα κείμενα είναι κατασκευή σελίδας;

Όχι μόνο δεν έκανες τίποτα ουσιαστικό κλέβεις και την δουλειά αυτού από όπου πήρες το template αφού δεν αναγράφεις προέλευση.

Πολύ θράσος ρε παιδί..
μην το αποπαιρνεις και εσυ βρε starfish το παιδι....χιχιχιχι :lol:

@NikonaazzPhoto

μπορει τα παιδια να σου μιλανε λιγο αποτομα αλλα ειναι για το καλο σου...ακουσε τους
Den to nomizw :cry: :evil: :pint:

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 01:24

Sermac έγραψε:
NikonaazzPhoto έγραψε:kai an tin xon mou milisi kai me bri eimai diate8imenws na ftasw mexri kai ta europaika diakstiria!!!!!! egw den pezw :hammer:
*kai autos etsi au8ereta bazi na tou pliroso 20$ gia na kano egw ena tilefonakia me tous eipef8inous tis eterias kai na stilo kana email
* kai ase pou egw tin selida auti tin tropopisa 50% i selida einai entelos diaforetiki mou pire poses wres!
dva_dev έγραψε:Με λίγα, ειλικρινά, και σταράτα λογάκια (στα ελληνικά). ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡ.
+1
hik-hok έγραψε:παρατήστε το internet και διαβάστε λίγο γραμματική και συντακτικό.
+1
1.Pesate kai me fagate xoris na sas pw oti i selida den einai dikia mou
2.To an grafw kala i oxi einai diko mou problima
3.Den ksereis ti prospa8ia ekana gia na to ftiaksw kai den ipologises ta ala pages!
4.An nomizis oti epidi ta episimanes gia na mou tin peis na pas se alo forum!

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 01:27

Πολύ θράσος ρε παιδί..
File mou epese kateu8eian na mou pei poso kalo itan! den mafises kan na milisw!
na kserei oti egw den anefera pou 8ena oti einai diko mou tamplate kai egw den exw tis apetoumenes gnosis pou exete esus panw se selides kai den eklepse tipota! to plirosa sa m@^&$&s 20$ kai apoki kai pera to kanw oti goustarw (sorry kiolas)

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 28 Ιούλ 2010 01:29

FAIL

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 01:31

ThyClub έγραψε:FAIL
den to katalabenw auto to pragma pou kanete oli sas edw mesa :-?

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 28 Ιούλ 2010 01:54

korgr έγραψε:Που 'σαι Spyrostagas, αλλη μια ιστορια καθημερινης τρελας :P
έλα εδώ είμαι!! :P εννοείς καθημερινής τρέλας ή ελληνικής τρέλας;;; :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 28 Ιούλ 2010 02:07

Είναι καλύτερο δηλαδή να σου πούμε πόσο καλό είναι το site και εσύ να βαυκαλίζεσαι; Μπορεί να ακουγόμαστε ως κακοί αλλά απαντήσαμε απλά στο ερώτημα μου σου που ήταν "Νέα σελίδα που έφτιαξα μονό με html" Εφόσον απευθύνεσαι σε ένα χώρο όπου θα βρεις ανθρώπους που γνωρίζουν το αντικείμενο και ζητάς τη γνώμη τους, πρέπει να δέχεσαι την κριτική και επίσης να είσαι ακριβής σε αυτό που ρωτάς. Εάν έλεγες από την αρχή ότι πήρες ένα template και δούλεψες πάνω σε αυτό κανένας δεν θα σου την έλεγε για αυτό, δεν είναι κακό.
Κάνεις μια προσπάθεια που από μόνης της είναι θετική. Εφόσον μπορείς να πάρεις βοήθεια από ανθρώπους που ξέρουν κάτι παραπάνω ζητάς την γνώμη τους, δέχεσαι την κριτική και προσπαθείς να βελτιωθείς.
Εάν νομίζεις ότι αυτή η κριτική που είχες είναι αυστηρή, πρέπει να διαβάζεις και άλλα θέματα στο φόρουμ να δεις την κριτική που ασκείτε σε άλλους που είναι και επαγγελματίες - ή έστω έτσι θέλουν να λένε.
Εγώ δεν είμαι ούτε developer ούτε designer, πάνω από όλα όμως είμαι ο πιθανός χρήστης του site σου. Και το πρώτο πράγμα που είδα και με απώθησε ήταν τα πολλά ορθογραφικά. Ως απάντηση στο σχόλιο μου για τα ορθογραφικά μου απάντησες ότι τα διόρθωσες όταν εμφανέστατα δεν μπήκες καν στο κόπο να ελέγξεις.
Γιατί λοιπόν περιμένεις καλύτερη αντιμετώπιση όταν απορρίπτεις όλα τα αρνητικά σχόλια ενώ ζητάς κριτική.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 28 Ιούλ 2010 02:11

NikonaazzPhoto έγραψε:
stewas έγραψε:
Thoughtless έγραψε:Πόσο καιρό σου πήρε να την φτιάξεις; Τι τεχνολογίες χρησιμοποίησες;
για πες μας. γιατι εμενα δεν μου μοιαζει για απλη html. αλλα για πες!

ααα και εμενα μου αρεσε πολυ :)
file mou tin kateuasa ala einai ftiagmeni mono me html auto kserw :-? ala prepei na plirosis 20$ gia na bgalis tis blakies apo kato! ala to download einai free! :pint:
Εγώ δεν θα σχολιάσω ούτε για το template, ούτε γιατί έφτιαξες εσύ, ούτε για τα ορθογραφικά σου λάθη. Με το μόνο που θα ασχοληθώ είναι ένα από αυτα που είπες.
Έγραψες ''πρέπει να πληρώσεις 20 δολλάρια για να βγάλεις αυτές τις βλακείες από κάτω!'' τι εννοείς;
Γιατί τα θεωρείς βλακείες;
Εικόνα

deletakis48

Δημοσίευση από deletakis48 » 28 Ιούλ 2010 02:20

Spyrostagas έγραψε:
NikonaazzPhoto έγραψε:
stewas έγραψε:
Thoughtless έγραψε:Πόσο καιρό σου πήρε να την φτιάξεις; Τι τεχνολογίες χρησιμοποίησες;
για πες μας. γιατι εμενα δεν μου μοιαζει για απλη html. αλλα για πες!

ααα και εμενα μου αρεσε πολυ :)
file mou tin kateuasa ala einai ftiagmeni mono me html auto kserw :-? ala prepei na plirosis 20$ gia na bgalis tis blakies apo kato! ala to download einai free! :pint:
Εγώ δεν θα σχολιάσω ούτε για το template, ούτε γιατί έφτιαξες εσύ, ούτε για τα ορθογραφικά σου λάθη. Με το μόνο που θα ασχοληθώ είναι ένα από αυτα που είπες.
Έγραψες ''πρέπει να πληρώσεις 20 δολλάρια για να βγάλεις αυτές τις βλακείες από κάτω!'' τι εννοείς;
Γιατί τα θεωρείς βλακείες;
ekana lathws pou anakinosas tetia pragmata! ok ala 8a to diorthoso auto stin arxi.

file mou elega gia ton dimiourgo opou piga kai eskasa prin ligo 20euro gia na bgala tis diafimisis tous kai na einai san diko mou opote 8eorite diko mou apo tin stigmi pou plirosa

Απάντηση

Επιστροφή στο “HTML και XHTML”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης