Πρακτικές SEO Black vs White Hat

Search Engine Optimization, Search Engine Positioning, Τρόποι προώθησης των σελίδων μας

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 18 Σεπ 2010 06:26

Hidedora αρχικά να σου πω πως έχω φτιάξει ένα δυνατό team στην Ελλάδα! Ήθελα να βρω τους καλύτερους και να 'ναι καλά τα παιδιά, τους βρήκα! Αν ήταν να πληρώνω μία περιουσία, δε γίνεται δουλειά. Και φυσικά δεν ήταν μόνο το SEO στις σελίδες που είδες, αλλά ο σχεδιασμός ολόκληρης της στρατηγικής.
Οι Ελληνικές ήταν "free basic seo". Καμία σχέση με τα πληρωμένα του εξωτερικού. Σου το έγραψα αυτό. Είναι το ελάχιστο δωρεάν που δίνουμε στον πελάτη, γιατί είναι ντροπή να του φτιάξεις μία σελίδα χωρίς ένα δείγμα από βελτιστοποίηση.
Εξ' άλλου δεν ξέρω κι αν αξίζει ν' ασχολείσαι με "seo" μόνο στην Ελλάδα μιας και οι τιμές είναι τραγικά χαμηλές!
Και φυσικά θα το εφαρμόσω στη σελίδα μου. Λες να την αφήσω απ' έξω? :)
Βέβαια πριν από αυτό έχω άλλα 3 projects, οπότε.. πάλι δε θα πάω διακοπές και όλα θα πάνε πίσω.. :P

By the way, έχουμε Job Opening την ερχόμενη εβδομάδα για το τμήμα Marketing, οπότε θα βγάλω ανακοίνωση..

hidedora

Δημοσίευση από hidedora » 18 Σεπ 2010 12:39

Μαίρη πόσα άτομα έχεις ομάδα?

Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 18 Σεπ 2010 12:46

Αυτή τη στιγμή αποκλειστικά πάνω στο Marketing 6. Δουλεύουν Link building, keywords, pagerank up, etc.
Αλλά χρειάζομαι επειγόντως κι άλλα γιατί στο τέλος θα βρουν τα κόκκαλά μου με το ποντίκι στο χέρι! χαχαχα

Thoughtless
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Thoughtless » 18 Σεπ 2010 15:30

Στις τελευταίες 3 σελίδες δείξατε όλοι πόσο καλοί είστε... αλλά είστε εκτός θέματος.
it's all about contribution ...

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 19 Σεπ 2010 03:54

Επιτελους μια γυναικα που ξερει απο...seo ανεβασε μας το ρανκ λεμε... :)

1host
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από 1host » 19 Σεπ 2010 13:27

+1 Thoughtless..
Τα υπόλοιπα δεν αξίζει να τα σχολίασουμε καν..
1HOST Υπηρεσίες Φιλοξενίας | Ανανεωμένες υπηρεσίες & υποδομή σε συνδυασμό με εξειδικευμένο support. www.1host.gr
Εικόνα

angelwitch83
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angelwitch83 » 12 Οκτ 2010 14:38

Μπορει να ειναι ασχετο με το θεμα αλλα δεν ξερω που αλλου να το βαλω. Αν θεωρειτε πως ειναι ασχετο ενετλως παρακαλω μετακινηστε το.
Προσφατως παρατηρησα οτι πολλοι πελατες μου εχουν backlink απο τη σελιδα cyber-hot-line Φυσικα αυτο εγινε εν αγνοια μας. Ξερετε τι παιζει με το εν λογω site? Δε μου αρεσει ολο αυτο...Και τι μπορω να κανω? Σαν σαιτ χακερα φαινεται και εχω προβληματιστει..
Ευχαριστω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές αναζήτησης & SEO”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης