#fail posts

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 25 Αύγ 2010 21:40

Άλλη μια παραγωγή της freestuff productions και της Θείας Πυθίας που όλοι αγαπάτε (και από μέσα σας παρακαλάτε να μη σας πιάσει στο e-στόμα της).
Συχνά πυκνά διαβάζουμε απαντήσεις μελών που δικαιωματικά θα πρέπει να βρίσκονται στο δικό τους fail thread, για αυτό και εμείς φροντίσαμε για εσάς. Happy fails!

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 25 Αύγ 2010 21:47

#fail user: aerostato

#fail
Είχε γράψει στο blog του για τις διαφημισεις της google adsense υποσημείωση: "Οι διαφημίσεις δεν έχουν ιούς. Μπορείτε να κλικάρετε και να ψάχνετε άφοβα"

Από το θέμα:
Πως πάτε απο έσοδα google adsense;

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 25 Αύγ 2010 22:07

#fail user: NikonaazzPhoto

#fail 1
Έχει απίστευτα ορθογραφικά λάθη και επειδή του την λέει ο χρήστης hik-hok , του την αντι-λέει για το μήνυμα που έχει στην υπογραφή του, το οποίο δεν έχει καταλάβει ότι είναι σατυρικό.

#fail 2
Τον ρωτάει ο χρήστης sermac αν έδωσε τα 20 $ στον δημιουργό του έτοιμου template που χρησιμοποίησε και δίνει την epic fail απάντηση:
NikonaazzPhoto έγραψε:nai giati ti tha mou kanoune? oute kan me kseroune den nomizw oti gia ena delete pou ginete paneukola na pliroso 20 euro, egw enimerosa ena programatisti filo mou kai tou eipa auto kai auto "prin ligo" kai mou leei apo tin stigmi pou eixe to dimiourgo prepei na to afiseis nai ala oxi kai na pliroso 20 dolaria, kai an tin xon mou milisi kai me bri eimai diate8imenws na ftasw mexri kai ta europaika diakstiria!!!!!! egw den pezw :hammer:
*kai autos etsi au8ereta bazi na tou pliroso 20$ gia na kano egw ena tilefonakia me tous eipef8inous tis eterias kai na stilo kana email
* kai ase pou egw tin selida auti tin tropopisa 50% i selida einai entelos diaforetiki mou pire poses wres!
Από το θέμα: (που έχει και άλλα μαργαριτάρια)
Νέα σελίδα που έφτιαξα μονο με html

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 25 Αύγ 2010 22:20

#fail user: theos462

#fail
Γράφει: "κατεβασα το after effects αλλα δεν μπορω να το κανω εγκατασταση,τι πρεπει να κανω?" του απαντάει ο χρήστης basilakis "Το after effects ΔΕΝ κατεβάζετε. ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ." και πετάει το fail: "ναι ,εννοω το κατεβασα απο το cd ,αλλα δεν ανοιγει|"

Από το θέμα:
αποκρυψη σε προσωπα

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 10 Δεκ 2010 20:14

#fail user: sofoss

#fail
Γράφει: "φίλε το psaxno.com είναι δικό σου? αν ναι μήπως μπορείς να μου πεις τον κώδικα που έβαλες σε παρακαλώ? θέλω και εγώ να φτιάξω ένα παρόμοιο." ... και επιμένει ... "μήπως μπορείς να μου πεις τον κώδικα?"

Από το θέμα:
Γνώμη για ιστοσελίδες

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 07 Φεβ 2011 18:25

#fail user: pimpogio

#fail 1
Γράφει ολόκληρη απάντηση για το προηγούμενο μήνυμα και μετά πετάει το fail: "παντως δεν καταλαβα αυτο που εγραψες."

#fail 2
Τον ρωτάει ο άλλος "Γιατί δεν μας δίνεις ένα url έτσι για να ρίξουμε μια ματιά;" και πετάει το fail "δεν ειναι ετοιμο ακομα γι αυτο δεν το δινω ..." (δηλαδή διαμαρτύρεται γιατί τον έριξε η google θέσεις σε ένα site που δεν είναι έτοιμο)

Από το θέμα:
ο αλγοριθμος της google εχει σοβαρα λαθη...

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 22 Φεβ 2011 22:21

#fail user: fiskilis

Ρωτάει ο web1 γνώμες για το design από το site του και του απαντάει:

#fail
"εχω την εντυπωση οτι εχουν απαγορευθει απο την ΕΕ οι 17λιτροι τενεκεδες"

Από το θέμα:
Το πρώτο μου site

Άβαταρ μέλους
theiapythia

#fail posts

Δημοσίευση από theiapythia » 09 Μάιος 2011 20:58

#fail user: andrew9

#fail
Έχει ανοίξει δυο θέματα όπου ζητάει γενικώς και αορίστως πως θα φτιάξει drop down menu, του δίνει ένας άλλος χρήστης link για drop down μενού και απαντάει το fail:
andrew9 έγραψε:δε με βοηθησε και πολυ φιλε....αν μπορεις να γινεισ λιγο πιο συγκεκτιμενος
Από το θέμα:
βοηθεια για drop down menu

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες