ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ 2 modem-router

Πληροφορίες σχετικές με τα τοπικά δίκτυα, WiFi, τον εξοπλισμό, τις εφαρμογές τους και σχετικό λογισμικό.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
lpanosl

Δημοσίευση από lpanosl » 11 Σεπ 2010 02:13

dggggggggg
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lpanosl την 08 Μαρ 2011 15:32, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 11 Σεπ 2010 02:18

ξεκινάς με το να κάνεις edit τη δημοσίευσή σου, και να γράψεις ότι έγραψες με μικρά, και χωρίς bold. Τότε θα είναι πιο ευανάγνωστο το ποστ σου, και ίσως να βρεθεί κάποιος να σου απαντήσει :)

lpanosl

Δημοσίευση από lpanosl » 11 Σεπ 2010 02:50

deninho έγραψε:ξεκινάς με το να κάνεις edit τη δημοσίευσή σου, και να γράψεις ότι έγραψες με μικρά, και χωρίς bold. Τότε θα είναι πιο ευανάγνωστο το ποστ σου, και ίσως να βρεθεί κάποιος να σου απαντήσει :)
ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΝΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΩΡΑ..ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥ ΚΑΙ ΧΕΡΟΥΝ.ΟΧΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΣΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΤΑΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 11 Σεπ 2010 03:27

Δουλειά μου δεν είναι να δίνω απαντήσεις, αλλά να βοηθάω στην ομαλή λειτουργία του Freestuff.gr. Εφόσον ξέρω, και εφόσον θέλω -κάτι το οποίο εξαρτάται από τη συμπεριφορά του δημιουργού του εκάστοτε θέματος- θα απαντήσω. Προς το παρόν, δε με κερδίζεις με τη συμπεριφορά σου, ούτε θα κερδίσεις πολύ κόσμο στα διάφορα fora ανά το internet.

Και, επειδή δε λέω ότι μου κατέβει, αλλά αναφέρω έναν από τους όρους χρήσης του φόρουμ, σε παρακαλώ πολύ, αύριο το πρωί να δω τα ποστ σου διορθωμένα.

Αν έχεις κάποια απορία σχετικά με τους όρους χρήσης του φόρουμ, τους οποίους σήμερα αποδέχθηκες, σε παραπέμπω στο σχετικό σύνδεσμο στην υπογραφή μου.

lpanosl

Δημοσίευση από lpanosl » 11 Σεπ 2010 03:31

deninho έγραψε:Δουλειά μου δεν είναι να δίνω απαντήσεις, αλλά να βοηθάω στην ομαλή λειτουργία του Freestuff.gr. Εφόσον ξέρω, και εφόσον θέλω -κάτι το οποίο εξαρτάται από τη συμπεριφορά του δημιουργού του εκάστοτε θέματος- θα απαντήσω. Προς το παρόν, δε με κερδίζεις με τη συμπεριφορά σου, ούτε θα κερδίσεις πολύ κόσμο στα διάφορα fora ανά το internet.

Και, επειδή δε λέω ότι μου κατέβει, αλλά αναφέρω έναν από τους όρους χρήσης του φόρουμ, σε παρακαλώ πολύ, αύριο το πρωί να δω τα ποστ σου διορθωμένα.

Αν έχεις κάποια απορία σχετικά με τους όρους χρήσης του φόρουμ, τους οποίους σήμερα αποδέχθηκες, σε παραπέμπω στο σχετικό σύνδεσμο στην υπογραφή μου.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΖΗΤΑΩ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.ΑΚΟΥ ΑΥΡΙΟ ΝΑΔΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ..ΣΙΓΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΣ ΤΩΡΑ

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 11 Σεπ 2010 15:04

3 ποστ εχεις και τα 3 ειναι σε αυτό το τοπικ. ποτε έδωσες βοήθεια?

Τεσπα εγω ξερω 2 τροπου που γινεται αυτό που ζητας. Α. να εχεις πρωτευον και δευτερευον ρουτερ. Δηλ το ενα και καλα θα ειναι βασικό και το άλλο Access Point.

και Β. υπάρχει το bridging οπου γεφυρώνεις τα 2 ρουτερ

lpanosl

Δημοσίευση από lpanosl » 11 Σεπ 2010 15:28

hhhhhhhhhhhh
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lpanosl την 08 Μαρ 2011 15:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 13 Σεπ 2010 14:50

ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΑΙ

Καταλαβαίνεις τώρα γιατί είναι ενοχλητικά τα κεφαλαία;

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ!

Εγώ αν ερχόμουν σπίτι σου και σου φώναζα στα μούτρα ζητώντας βοήθεια για κάτι και μου έλεγες 'Μην φωνάζεις, κοιμάται το παιδί' και σου έλεγα μια χαρά είναι η φωνή μου. ΒΟΗΘΑ ΤΩΡΑ.

Τι θα έκανες; :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hitca » 13 Σεπ 2010 20:18

Οι network administrators έχουν αμοιβή γύρω στα 300€ την ΩΡΑ...

εεε...δεν θα τους πάρουμε και τη δουλειά στο τσάμπα... με τέτοιους αιθεροβάμονες

Υπάρχει και βιβλία για τέτοια θέματα

Άβαταρ μέλους
stewas
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stewas » 13 Σεπ 2010 21:00

με τις οθονες που μου δειχνεις δεν μπορω να κανω δουλεια. πρεπει να το δω απο κοντα δυστυχως. δεν υπαρχει καποιος οδηγος τυφλοσουρτης δυστυχως. καθε δικτυο συμπεριφερεται διαφορετικα

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 13 Σεπ 2010 22:16

Οπως ειπε και ο Cha0s,+1 κι εγω
Και δε σε βοηθάω.
:snooty: :D

Πως την λες ετσι στον Deninho? Mod ειναι και σ λεει καποια πραγματα και δεν τον σέβεσαι καθόλου..
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Δίκτυα, WiFi και εφαρμογές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης