Σχετικα με το sedo.com

ότι θέλουμε να ρωτήσουμε και να μάθουμε για τα domains στην Ελλάδα και στον κόσμο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fAzer

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από fAzer » 13 Σεπ 2010 01:13

Έκανα εγγραφή και μου ζητάει να υπογράψω μία βεβαίωση.. είναι αξιόπιστο η θα βρω το μπελά μου?

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από Spyrostagas » 13 Σεπ 2010 21:35

fAzer έγραψε:Έκανα εγγραφή και μου ζητάει να υπογράψω μία βεβαίωση.. είναι αξιόπιστο η θα βρω το μπελά μου?
Καλησπέρα. Αν θες να πουλήσεις τα domain names σου, εφόσον σου ανήκουν εσένα, γιατί να βρεις το μπελά σου; Στα περισσότερα site που πουλάς ή αγοράζεις, βάζεις τα στοιχεία σου.
Εικόνα

Panagioths

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από Panagioths » 14 Σεπ 2010 12:15

Τι βεβαίωση;

Άβαταρ μέλους
fAzer

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από fAzer » 14 Σεπ 2010 23:00

Δεν ασχολήθηκα σιγά μην κάνω αυτή τη διαδικασία και να έχουν και την υπογραφή μου να με κάνουν καμία βλακεία μετά..
Ότι διάβασα και συμφωνω με τους όρους χρήσης και κάτι τέτοια.. σιγά μην καθομαι να διαβάζω τις π@π@ρολογίες του μεγιστάνα που έχει τη sedo για να παίρνω μετά 5 και να βγάζει και αυτός 1. Να π@ρει @@.

2bluehorizon

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από 2bluehorizon » 29 Οκτ 2010 23:09

fAzer έγραψε:Έκανα εγγραφή και μου ζητάει να υπογράψω μία βεβαίωση.. είναι αξιόπιστο η θα βρω το μπελά μου?
fazer αυτό που λές πως σου ζητούσαν να υπογράψεις είναι το Certification της Sedo, αυτό εννοείς; τελικά δεν προχώρησες με τη sedo ;

Τι ισχύει με άλλα domain market places όπως π.χ του godaddy ; Έχει δοκιμάσει, κάνεις κάποιο άλλο να πεί εμπειρίες και τι χρειάζεται ;

arislimp

Σχετικα με το sedo.com

Δημοσίευση από arislimp » 23 Νοέμ 2010 16:14

Tην υπογραφή την θελουν για certification (και για να κανεις χτυπηματα στους πλειστηριαμούς τους πανω απο 10000 ευρώ ή δολάρια δεν θυμαμαι τωρα), δεν ειναι κατι άλλο.
Εγω τους τα έστειλα, μεχρι τωρα όλα καλά.....

σκοπευω να γινω μεγιστάνας των domain.... :D :D :D :D
Δεν τους ξέφυγα.... με αμολύσανε

Απάντηση

Επιστροφή στο “Domains - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης