Σεμινάριο Ασφάλειας Πληροφοριακών Συστημάτων.

Εκπαιδευτικά θέματα σχετικά με την επιστήμη των υπολογιστών και γενικά θέματα γύρω από την εκπαίδευση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
alterwebego

Δημοσίευση από alterwebego » 12 Οκτ 2010 02:16

Μιας και αυτήν την περίοδο υπάρχει χρόνος είπα να ασχοληθώ λίγο με Linux (ακόμα παλεύω να κάνω το WiFi να δουλέψει). Έχω αρχίσει γενικώς το διάβασμα και ψάχνομαι από δω και από κει.

Στο ψάξιμο λοιπόν έπεσα σε ένα online σεμινάριο για ασφάλεια πληροφοριακών συστημάτων http://www.estudies.gr/eshop/certified- ... nal-3.html το οποίο μοιάζει ενδιαφέρον. Τώρα θα μου πείτε υπάρχει άπειρο υλικό στο web κάτσε και διάβασε μόνος σου. Αλλιώς όμως να στα λέει κάποιος και αλλιώς να τα διαβάζεις μόνος σου (τεμπέλης!).

Το ερώτημα μου λοιπόν είναι αν κάποιος έχει παρακολουθήσει ποτέ online σεμινάριο και γενικά αν αξίζει. Ένας φίλος φίλου, μου είχε πει ότι είχε παρακολουθήσει online σεμινάριο για magento (free ecommerce πλατφόρμα) και γενικά ήταν καλό απλά καμιά φορά χανόταν γιατί ο εισηγητής ήταν καναδος και το μάθημα ήταν στα αγγλικα.

Επίσης στο σεμινάριο παίρνεις πιστοποιήση. Αυτή η πιστοποίηση πόσο βοηθάει το βιογραφικό κάποιου? Γενικά αξίζει να το κάνω ή όχι;

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Οκτ 2010 17:35

έπεσες τυχαία σε σεμινάριο σελίδας που έφτιαξε η εταιρία σου; μικρός που είναι ο κόσμος τελικά..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
mechpanos
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mechpanos » 13 Οκτ 2010 12:16

Κλασσικά μέλη που έχουν 1-2 posts και ανακαλύπτουν την Αμερική...
Ρε μεγάλε γιατί δεν διαφημίζεις ντόμπρα την δουλειά σου, να πεις είμαι αυτός, κάνω web σεμινάρια, κάνε και κανένα δώρο στο forum για το καλό και για να σε γνωρίσει ο κόσμος και να γίνει ωραία δουλειά...
Πύργος θεός Πανηλειακός!!

Άβαταρ μέλους
Geobak
SEM Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Geobak » 13 Οκτ 2010 17:18

mechpanos έγραψε:Κλασσικά μέλη που έχουν 1-2 posts και ανακαλύπτουν την Αμερική...
Ρε μεγάλε γιατί δεν διαφημίζεις ντόμπρα την δουλειά σου, να πεις είμαι αυτός, κάνω web σεμινάρια, κάνε και κανένα δώρο στο forum για το καλό και για να σε γνωρίσει ο κόσμος και να γίνει ωραία δουλειά...

+1

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Οκτ 2010 14:19

ο φιλαράκος δε μπήκε στον κόπο να απαντήσει, οπότε ο λογαριασμός μαρκάρετε ως spam και γίνετε ban.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ημερίδες, Σεμινάρια & Θέματα Εκπαίδευσης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης