νεο φορουμ για συζητησεις και να περνας την ωρα σου πειτε μου αν σας αρεσει

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 19 Οκτ 2010 18:51

Εμενα μαρεσε το Welcome to The Best Forum . Ειναι λαθος αυτο . Επρεπε να γραψεις Welcome to the Best Forum Of The World ! χαχαχα... Πραγματικα οτι εχεις βρει στο ιντερνετ το φορτωσες στην σελιδα σου !

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 19 Οκτ 2010 23:55

καλησπερα και ευχαριστω που κανατε τον κοπο να μπειτε να το ριξετε εστω και μια ματια να αναφερω οτι μονο 1 μηνα που το εχουμε φτιαξει,οσο αναφορα γιατι οτι ειναι υποχρωτικη η εγγραφη το εχουμε κανει ετσι γιατι εμπαιναν ατομα δεν εκαναν καν εγγραφη και στην 1 βδομαδα ειχαν κανει εγγραφη μονο 7 ατομα εμπαιναν διαβασαν και εβγαναν δεν εκαναν καν τον κοπο να κανουν 1 εγγραφη και απο τοτε που το εχουμε κλεισει τα μελοι εχουν αυξηθει παρα πολυ!και οσοι μπαινουν μεσα και βλεπουν την δουλεια που κανουμε μετα μετανοιωνουν αυτα που λενε.οσο αναφορα τα κομματα και τις τελειες που φαινονται οι κωδικες δεν τα αναγνωριζουν αυτα τα συμβολα οποιος μπει μεσα και το δει στα θεματα κανονικα υπαρχουν ενω στους κωδικες δεν τους αναγνωριζουν αυτα τα συμβολα.Αλλο ενα θεμα το οποιο λετε οτι ειναι γεματο υπαρχουν τα παντα που αν μπει καποιος να μπορεσει να βρει τα παντα...
Ότι έχει σχέση με τους υπολογιστές θα το βρείς στο Forum.

http://www.thegreeksenergy.com/forum

Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 19 Οκτ 2010 23:58

thegreeks έγραψε: απο τοτε που το εχουμε κλεισει τα μελοι εχουν αυξηθει παρα πολυ!και οσοι μπαινουν μεσα και βλεπουν την δουλεια που κανουμε μετα μετανοιωνουν αυτα που λενε
Μου θυμιζεις τις παλιες διαφημισεις . Χιλιαδες καταναλωτες μας προτιμουν και μας εμπιστευονται ! Εαν αληθευει οτι ειναι τοσα πολλα τα ατομα τοτε μαλλον ο κοσμος εχει χασει το γουστο του !

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 20 Οκτ 2010 00:09

d3m1s έγραψε:
thegreeks έγραψε: απο τοτε που το εχουμε κλεισει τα μελοι εχουν αυξηθει παρα πολυ!και οσοι μπαινουν μεσα και βλεπουν την δουλεια που κανουμε μετα μετανοιωνουν αυτα που λενε
Μου θυμιζεις τις παλιες διαφημισεις . Χιλιαδες καταναλωτες μας προτιμουν και μας εμπιστευονται ! Εαν αληθευει οτι ειναι τοσα πολλα τα ατομα τοτε μαλλον ο κοσμος εχει χασει το γουστο του !

καταρχας γιατι ειστε τοσο σκληροι ενα θετικο σχολιο δεν ακουσα σας λεω σχολια που εχουν γραφτει μεσα και δεν τα λεω εγω αρκετοι μπορει να μην γραφεστε γιαυτο τον λογο αλλα οσοι εχουν μπει μας εχουν πει....γιατι λες οτι εχουν χασει τον γουστο τους;επειδη δεν ειναι ωραιο το πορταλ;κατα την γνωμη σας απο τα ατομα που ειμαστε μεσα δεν εχει τυχη κανεις να μας πει κατι τετοιο...απο κατηγοριες εχει τα παντα που μπορει ο καθε ενας να μπει και να πει την γνωμη του να ενημερωθει να παιξει με τα παιχνιδια να μιλησουνε στο chat που εχουμε και πολλα αλλα παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο επιθεση d3m1s?

nitro83

Δημοσίευση από nitro83 » 20 Οκτ 2010 00:20

ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ http://thegreeksenergy.phpup.gr/ ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ .....ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ?ΧΑΧΧΑΧΑ
ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ....ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΦΑΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ...ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΦΟΡΟΥΜ ?ΧΑΧΧΑΧΑ ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ...ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΙ ΚΑΙ ΑΠ ΟΣΩΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑΝ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ 3 ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ??

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 20 Οκτ 2010 00:28

ευχαριστω nitro

Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 20 Οκτ 2010 00:36

Καλά εε δεν υπαρχεις. Εφτιαξες άλλο λογαριασμό και υποτίθεται ότι είναι άλλος. Φίλε nitro αν δεν θέλεις να βρίσκεσαι σε αυτό το φόρουμ για ποιο λόγο γραφτηκες; Και μετά περιμένεις και καλά σχόλια; Το θέατρο του παραλόγου!

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 20 Οκτ 2010 00:37

βλεπω αρντητικα σχολια απο ολους αλλα ενα μελος απο εδω μας ζητησε να μπουμε στην σελιδα του και να τον βοηθησουμε.... λεγοντας και αρνητικα σχολια αλλα οταν μπηκε μεσα και το ειδε καλυτερα το ειπε και μονος του οτι ειμαστε καλοι και θελει να τον βοηθησουμε στο δικο του αλλα εδω εγραψε αρνητικο σχολιο μονο και μονο επειδη ειδε τα αλλα:-?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thegreeks την 20 Οκτ 2010 00:41, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 20 Οκτ 2010 00:38

d3m1s έγραψε:Καλά εε δεν υπαρχεις. Εφτιαξες άλλο λογαριασμό και υποτίθεται ότι είναι άλλος. Φίλε nitro αν δεν θέλεις να βρίσκεσαι σε αυτό το φόρουμ για ποιο λόγο γραφτηκες; Και μετά περιμένεις και καλά σχόλια; Το θέατρο του παραλόγου!

σιγα μην ασχοληθω και φτιαξω και αλλο λογαριασμο απλα το ειπα στα παιδια στο φορουμ και ενα μελος εκανε εγγραφη για να πει αυτα...δεν ειμαι και κανενας πιστιρικας που θα παιξω με αυτα...

nitro83

Δημοσίευση από nitro83 » 20 Οκτ 2010 00:40

ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ... ΑΥΤΟΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΣΟΥΖΕΙ.....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nitro83 την 20 Οκτ 2010 00:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 20 Οκτ 2010 00:47

nitro83 έγραψε:ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΙ ΚΑΙ ΑΠ ΟΣΩΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑΝ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ 3 ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ??
o koukos eimai... me zhthse kaneis?
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

Thoughtless
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Thoughtless » 20 Οκτ 2010 01:05

@thegreeks
μάθε από αυτά που σου είπαν τα παιδιά, διόρθωσε και βελτιώσου.

@nitro83
έλα πες την αλήθεια... πίνεις έτσι;
it's all about contribution ...

nitro83

Δημοσίευση από nitro83 » 20 Οκτ 2010 01:08

ονομαστική μέλος μέλη
γενική μέλους μελών
μέλος μέλη
κλητική μέλος μέλη

για κάποιον που είπε ότι υπάρχουν ορθογραφικά λάθη

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΧΑΧΧΑΧ http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BC%CE ... E%BF%CF%82

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Δημοσίευση από fafos » 20 Οκτ 2010 01:12

entaksei den exei piei..

kai se opoion den aresei h kritikh na mhn thn zhtaei... kai liga eipan oi symfourites...
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

Άβαταρ μέλους
Figaro
Honorary Member

Δημοσίευση από Figaro » 20 Οκτ 2010 01:16

thegreeks, έψαχνα μερικά λεπτά λέξεις για να μπορέσω να σου δώσω να καταλάβεις το λόγο για τον οποίο η σελίδα σου δεν πρέπει να είναι τίγκα με ένα σωρο άχρηστα σκριπτάκια.

Οσο πιο απλά μπορώ:

Η σελίδα μοιάζει σαν γύφτικο datsun απο αυτά με τα disco φωτάκια κρεμασμένα απο το καθρέφτη.

sorry..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες