νεο φορουμ για συζητησεις και να περνας την ωρα σου πειτε μου αν σας αρεσει

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 20 Οκτ 2010 08:07

Figaro έγραψε:thegreeks, έψαχνα μερικά λεπτά λέξεις για να μπορέσω να σου δώσω να καταλάβεις το λόγο για τον οποίο η σελίδα σου δεν πρέπει να είναι τίγκα με ένα σωρο άχρηστα σκριπτάκια.

Οσο πιο απλά μπορώ:

Η σελίδα μοιάζει σαν γύφτικο datsun απο αυτά με τα disco φωτάκια κρεμασμένα απο το καθρέφτη.

sorry..
χαχαχα πιστεύω ότι το περιεγραψες ακριβώς . Λοιπόν φίλε μου αν δεν ήθελες κριτική να μην ποσταρες. Τώρα που το έκανες πιασε ότι μπορείς γιατί πολλοί εδώ μέσα είναι επαγγελματίες και ξέρουν τι λένε , οπότε είναι ευκαιρία να μάθεις τίποτα. Από κει και πέρα αν θες να μείνεις ερασιτέχνης και κακογουστος φυσικά σε σχέση με τις ιστοσελίδες είναι δικαίωμα σου.

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 20 Οκτ 2010 09:36

Figaro έγραψε:Η σελίδα μοιάζει σαν γύφτικο datsun απο αυτά με τα disco φωτάκια κρεμασμένα απο το καθρέφτη.
http://www.elapare.gr υπάρχουν και τέτοια με γούστο :)

Άβαταρ μέλους
nackgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nackgr » 20 Οκτ 2010 10:29

η διαθεση υπαρχει .. η τεχνογνωσια ομως οχι ,. και γ αυτο μπηκες να ρωτησης την γνωμη μας αν δεν ηθελες να ακουσεις αρνητικα σχολια ασ μην εκανες το ποστ

Ενα θετικο ειναι ο κοσμος που εχεις κ ασχολείται παρα τα προβληματα του φορουμ , αυτο ειναι καλο
αυταααααααααααα...
e-Byte.gr
Dafuq.gr

thegreeks
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thegreeks » 20 Οκτ 2010 13:01

nackgr έγραψε:η διαθεση υπαρχει .. η τεχνογνωσια ομως οχι ,. και γ αυτο μπηκες να ρωτησης την γνωμη μας αν δεν ηθελες να ακουσεις αρνητικα σχολια ασ μην εκανες το ποστ

Ενα θετικο ειναι ο κοσμος που εχεις κ ασχολείται παρα τα προβληματα του φορουμ , αυτο ειναι καλο

ωστε δεν σου αρεσε;γιαυτο μπηκες και μας ζητησες την βοηθεια μας επειδη δεν σου αρεσε...οκ δεν ασχολουνται πολλα ατομα ειμαστε λιγοι και καλοι...τα μελοι ειναι αυτα που συμμετεχουν επειδη τους αρεσει...αν δεν τους αρεσε δεν θα συμμετειχαν...δεν ξανα ασχολουμε δεν ξανα απανταω σε αλλα σχολια πειτε οτι θελετε ορμισατε ολοι να μας φατε...αλλα μας ζητησατε και βοηθεια καποιοι αυτο μου αρεσε πολυ! κατηγορω επειδη το κανουν ολοι αλλα μετα θελω την βοηθεια σας γιατι ειστε καλοι..χαχαχα!!
Ότι έχει σχέση με τους υπολογιστές θα το βρείς στο Forum.

http://www.thegreeksenergy.com/forum

papp0us

Δημοσίευση από papp0us » 20 Οκτ 2010 13:14

Μα ρε thegreeks στραβώνεις με το αυτονόητο.. Εντάξει όλοι οι παραπάνω είναι εμπαθείς και στραβόξυλα και θέλουν να σε ρίξουν απο την κορυφή της google και του internetικού στερεώματος που έχεις στρογγυλοκαθίσει. Πάμε με άλλη μέθοδο: Πόσα φόρουμ έχεις βρεί παρόμοια με το δικό σου; ΓΥΡΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΦΟΡΟΥΜ με περισσότερα απο 100 μέλη και βρες μου 2 που να μοιάζουν με το δικό σου.

Το Portal έχει ένα τόνο ΑΧΡΗΣΤΕΣ πληροφορίες. Φτηνή βενζίνη;;Live traffic feed;;; Μετάφραση του Site σε βραζιλιάνικα;;;;;; Ναι φαίνονται cool "ουάου θα με διαβάζει και ο Ronaldinio" αλλα είναι άχρηστα! Τσάμπα χώρος και τσάμπα kilobyte!
Για να καταλάβεις το πρόβλημα, έχεις βάλει ανακοίνωση για mods με bleep και πάλι ήταν το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ πράγμα που πρόσεξα στη σελίδα σου!

Και τι ακριβώς τα θες τα μέλη δηλαδή και τα κλείδωσες όλα; οποιος θέλει να γραψει κάτι σε ή να σχολιάσει θα γραφτεί και θα το κάνει, αν δε θέλει θα το διαβάσει και θα φύγει. Κάθεσε και γράφεις. Για να τα διαβάσει ποιος;Γιατι να γραφτεί ο άλλος χωρίς να έχει την παραμικρή ιδέα για το ΤΙ είναι αυτο το Site; Ολα τα forum και τα Blog στρέφονται στα facebook/twitter/msn/ κτλ κτλ logins γιατι ο χρήστης δυσκολα μπαίνει σε διαδικασία εγγραφής πλέον. Αν το θέλετε το forum για να μιλάτε μεταξύ σας 5 άτομα τα πάτε καλά, αν όχι ψάξτε το λίγο
http://www.angroid.gr | To android στα Ελληνικά

starfish

Δημοσίευση από starfish » 20 Οκτ 2010 16:49

Εγώ νομίζω ότι είναι φοβερό το φορουμ των παιδιών πάντως.
Σας ενοχλεί που κάποιος άγνωστος έκανε τόσο καλή δουλειά για αυτό χύνετε χολή.

Άβαταρ μέλους
chchrist
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chchrist » 20 Οκτ 2010 21:54

Εγώ το βρήκα διασκεδαστικό.... Έριξα πολύ γέλιο

Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 21 Οκτ 2010 08:13

starfish έγραψε:Εγώ νομίζω ότι είναι φοβερό το φορουμ των παιδιών πάντως.
Τι άλλο θα ακουσουμε τα ροζ αυτακια μου! Να σαι καλά για το γούστο σου φίλε μου! Αν θες να δεις σωστή δουλειά και λειτουργική δες το φόρουμ που ήδη άπαντας . Γιαυτο και λειτουργεί εδώ και ποσά χρόνια. Για να δούμε και το συγκεκριμένο φόρουμ ποσες μέρες θα κρατήσει..

Άβαταρ μέλους
Khronos

Δημοσίευση από Khronos » 21 Οκτ 2010 10:12

d3m1s έγραψε:
Τι άλλο θα ακουσουμε τα ροζ αυτακια μου! Να σαι καλά για το γούστο σου φίλε μου! Αν θες να δεις σωστή δουλειά και λειτουργική δες το φόρουμ που ήδη άπαντας . Γιαυτο και λειτουργεί εδώ και ποσά χρόνια. Για να δούμε και το συγκεκριμένο φόρουμ ποσες μέρες θα κρατήσει..
Το σχόλιο ήταν ειρωνικό...:P

Άβαταρ μέλους
d3m1s

Δημοσίευση από d3m1s » 21 Οκτ 2010 16:38

Khronos έγραψε:
d3m1s έγραψε:
Το σχόλιο ήταν ειρωνικό...:P
Τοτε παω πασο φιλτατε !! Με τοσα που εχω ακουσει σε αυτο το ποστ δεν ξερω τι να πιστεψω !

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες