Αντεγραμμένα windows

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
gypas
Επικοινωνία:

Αντεγραμμένα windows

Δημοσίευση από gypas » 02 Αύγ 2003 12:44

Εγκατέστησα στον υπολογιστή μου τα windows 2000(αντεγραμμένα) και αφού δημιούργησα μία καινούρια σύνδεση έβαλα ένα antivirus και το zone alarm, όταν συνδέθηκα στο internet παρατήρησα ότι τέθηκαν σε λειτουργία και δύο προγράμματα των windows, τα οποία λογικά έστελναν πληροφορίες στην microsoft για εμένα. Αυτό συμβαίνει κάθε φορά που συνδέομαι στο internet. Μπορεί να έχω προβλήματα, π.χ. με την microsoft;(τα windows μου είναι αντεγραμμένα). Αυτό συμβαίνει και στα windows xp; Ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Αντεγραμμένα windows

Δημοσίευση από Cha0s » 02 Αύγ 2003 13:44

Sta windows 2000 xoris kanena service pack den anoigei tpt kai poso mallon den steleni plirofories stin MS (toulaxiston fanera...).

Apo to Service Pack 3kai meta prosthethike to Automatic Updates (san ton XP) kai otan eisai internet aytomata anoigei ena eikonidio kato dexia stin taskbar kai ama brei kainouria updates gia to OS sou tote se eidopoiei kai ama thes tou les na ta katebasei.

Tora kata poso ayto to Automatic Updates Stelnei ta prosopika sou stoixeia stin MS i oxi ayto to xerei mono i MS :P:P

Na ypotheso pos ayto den eiani to ena pou sou anoigei otan mpeneis internet?
To deytero ti einai ?
Pia programmata sou anoigei ?

Pantos den nomizo na tixei na exeis problimata me tin MS kai etsi na einai akoma... ektos an eisai toso gantemis pou ama ksekinisoun na psaxnoun ton kathe idioti gia antigrafes pesoun se sena :P:P:P :kaloe:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες