Πρωτοτυπία...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 22 Οκτ 2010 20:52

Καλό είναι να ψάχνουμε λιγάκι παραπάνω πριν "πρωτοτυπίσουμε"....
Δεν είναι λιγάκι χαζό να στήσεις μία σελίδα στην οποία θα έχεις ίδιο υλικό με κάποια άλλη κκαι να "αντιγράψεις εντελώς τυχαία" κάποια αντικείμενα της...; Αν σας μπέρδεψα sorry...

Δείτε και θα καταλάβετε...

http://www.technopress.gr/

http://foracamp.gr/

Η τεχνολογία.... στα καλύτερα της!!!!

Εμένα προσωπικά με απογοητεύει......

Χωρίς παρεξήγηση βέβαια.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από dimsis » 22 Οκτ 2010 21:10

Το header στο πρώτο δεν μου το φορτώνει.. είδα χρησιμοποιεί blogger το 1ο, το 2ο από όσο θυμάμαι drupal... τι κοινά έχουν που σε κάνει να τα θεωρείς αντιγραφή;

Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 23 Οκτ 2010 15:41

dimsis έγραψε:Το header στο πρώτο δεν μου το φορτώνει.. είδα χρησιμοποιεί blogger το 1ο, το 2ο από όσο θυμάμαι drupal... τι κοινά έχουν που σε κάνει να τα θεωρείς αντιγραφή;
Χχαχαχα! Δεν μίλησα για αντιγραφή περιεχομένου γενικά βρε...! Στο σλόγκαν αναφέρομαι...! Δεν είναι καμία τυχαία σελίδα το foracamp...! "Πάρε ιδέες" από καμία μικροσελιδούλα τουλάχιστον! :-)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από dimsis » 23 Οκτ 2010 16:47

Αααααααααααα είπα και εγώ :) νόμιζω περιεχόμενο ή σε σχεδιασμό (design) αναφερόσουν, αλλά δεν βρήκα κοινά. Ούτε ένα moto δεν μπορούν να σκεφτούν δηλαδή μόνοι τους ; καλή φάση.

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από adiaforosgr » 23 Οκτ 2010 18:58

SoUpEr_PiLaS έγραψε:Καλό είναι να ψάχνουμε λιγάκι παραπάνω πριν "πρωτοτυπίσουμε"....
Δεν είναι λιγάκι χαζό να στήσεις μία σελίδα στην οποία θα έχεις ίδιο υλικό με κάποια άλλη κκαι να "αντιγράψεις εντελώς τυχαία" κάποια αντικείμενα της...
Πες τα Χρυσόστομε..

Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Πρωτοτυπία...

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 23 Οκτ 2010 20:14

dimsis έγραψε:Αααααααααααα είπα και εγώ :) νόμιζω περιεχόμενο ή σε σχεδιασμό (design) αναφερόσουν, αλλά δεν βρήκα κοινά. Ούτε ένα moto δεν μπορούν να σκεφτούν δηλαδή μόνοι τους ; καλή φάση.
Και δεν είναι κάποια κοινή έκφραση....! Είναι κάτι πιο "συγκεκριμένο"...! ΤΙ λέτε να κάνουμε ένα post και να ξεμπροστιάζουμε κάθε τι τέτοιο που βγάζει μάτι πως είναι κόπια; Χμ...! Σατανικό post...! Hahahahaha

adiaforosgr έγραψε:
SoUpEr_PiLaS έγραψε:Καλό είναι να ψάχνουμε λιγάκι παραπάνω πριν "πρωτοτυπίσουμε"....
Δεν είναι λιγάκι χαζό να στήσεις μία σελίδα στην οποία θα έχεις ίδιο υλικό με κάποια άλλη κκαι να "αντιγράψεις εντελώς τυχαία" κάποια αντικείμενα της...
Πες τα Χρυσόστομε..

Εγώ τα λέω αλλά ποιος με ακούει;
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες