Διακοπές εντός των πυλών.

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Christenburn

Δημοσίευση από Christenburn » 02 Αύγ 2003 18:52

Το θέμα αυτό μου ήρθε γιατί πιστεύω ότι είναι πολύ αυτοί που θα αράξουν μέσα στην πόλη τους μην έχοντας την δυνατότητα να πάνε κάπου για διακοπές, άρα θα ήταν μια καλή ευκαιρία να ανταλλάξουμε απόψεις για το πώς μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη μέσα στην πόλη την περίοδο που ο περισσότερος πληθυσμός θα είναι απών.
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να την κάνω γιατί μέχρι της 16/8/03 θα έχει έρθει στη ζωή η πρώτη μου κόρη. :P
Και έτσι δεν έχω την πολυτέλεια φέτος τουλάχιστον να πάω διακοπές αλλά μέχρι να γεννηθεί η μπέμπα θα κάτσω να σας κάνω παρέα, γιατί σας γουστάρω ρε παιδία. :D :D :D
Αλλά ας μου πει κάποιος πως περνάμε το πνεύμα στην ΛΑΡΑ την ΚΟΥΚΛΑΡΑ στο Τ.Α.Ο.Δ γιατί θα σκάσω. :oops: :oops: :oops:

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 02 Αύγ 2003 19:18

Na sou zhsei file mou!! Mias kai einai mpempa pistevo pos eisai poli xaroumenos sosta? :D :D Oi mpempes einai poli glykes xexexe se sxesh me ta agorakia pou einai pio kafroulika :P

Kai emeis goustaroume atoma sas esena, me anoixth kardia kai poli happy feelings :) Oso gia thn lara exo na pekso kati aiones...

PS: Menoume kai arketa konta :wink:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 02 Αύγ 2003 20:33

kalos na tin dexteis... :bouncy: :kaloe:

tora gia entos tis polis... ena potaki stoys istioploous prin ton flisvo nomizo einai oti prepei... na blepoume kai thalassa bre aderfe! :P
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Christenburn

Δημοσίευση από Christenburn » 03 Αύγ 2003 10:22

Με καλή παρέα πας παντού και στη θάλασσα και στο βουνό μα και στη ομόνοια. :D
Αυτό αγαπητέ Sclavo θα ήθελα να το δεις σαν μια καλή ευκαιρία για ένα meeting για όλα τα παιδία που θα μείνουν εδώ στην Αθήνα. :idea:
Σαν Admin. Θα μπορούσες να κανονίσεις ένα meeting για ένα καφέ ή και Κανά :pint: και όσοι πιστοί προσέλθουν.
:kaloe:

Και παιδιά σας ευχαριστώ για τις ευχές σας . :D
Α iNDEFIX σίγουρα οι μπέμπες είναι πιο γλυκές αλλά θα σου πω με σιγουριά όταν με το καλό την γνωρίσω από κοντά. :lol:
Και όταν μεγαλώσει λιγάκι και ο Sclavos οργάνωση Κανά meeting θα τι φέρω να την γνωρίσετε και εσείς (τα παιδιά πρέπει να κάνουν καλές παρέες) :wink: :wink:

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 03 Αύγ 2003 12:44

Me to kalo me to kalo! Tha frodisoume kai emeis na thn kanoume internetovia mpempa :kaloe: :kaloe: Maskot :pint:

Oso gia to meeting prospathoume na kanonisoume ena S/K pou den tha leipoun arketoi apo thn parea, alla apo oti fenetai mallon pros telos aygoustou tha to kanoume.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης