Κλήρωση AggelioPolis.gr: Κερδίστε 3 Ακτοπλοϊκά Εισιτήρια

Γράψτε τις Ανακοινώσεις και τα Δελτία Τύπου σας και ενημερώστε μας για τις νέες υπηρεσίες σας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Harry007
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Harry007 » 08 Νοέμ 2010 22:24

Η AggelioPolis.gr κληρώνει 3 ακτοπλοϊκά εισιτήρια από ή προς Κρήτη, Δωδεκάνησα και Βόρειο Αιγαίο (1 εισιτήριο ανά προορισμό).

Συμπληρώστε απλά τα στοιχεία σας και μπείτε στην κλήρωση!

Ημερομηνία Λήξης: 30/11/2010

Για να συμμετέχετε Πατήστε Εδώ

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 09 Νοέμ 2010 14:39

θα ηθελα να συμμετασχω αλλα οταν μου ζητα να δωσω εξουσιοδοτηση για να κανει ποστ στον τοιχο μου και να εχει προσβαση στα στοιχεια μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ!

ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΑΥΤΟ!

Να έχει πρόσβαση στις βασικές πληροφορίες μου
Περιλαμβάνει όνομα, εικόνα προφίλ, φύλο, δίκτυα, ταυτότητα (ID) χρήστη, κατάλογο φίλων και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία έχω κοινοποιήσει σε Όλους.

Να δημοσιεύσει στον Τοίχο μου
Η εφαρμογή Κληρώσεις του AggelioPolis.gr μπορεί να δημοσιεύει μηνύματα κατάστασης, σημειώσεις, φωτογραφίες και βίντεο στον Τοίχο μου.

Άβαταρ μέλους
Harry007
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Harry007 » 09 Νοέμ 2010 15:48

Περιλαμβάνει όνομα, εικόνα προφίλ, φύλο, δίκτυα, ταυτότητα (ID) χρήστη, κατάλογο φίλων και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία έχω κοινοποιήσει σε Όλους.
Το 99% των applications ζητάνε την παραπάνω εξουσιοδότηση και μόνο τα στοιχεία τα οποία είναι προσβάσιμα σε όλους (όπως αναφέρει σε bold).
Η εφαρμογή Κληρώσεις του AggelioPolis.gr μπορεί να δημοσιεύει μηνύματα κατάστασης, σημειώσεις, φωτογραφίες και βίντεο στον Τοίχο μου.
Αυτή η εξουσιοδότηση δίνει τη δυνατότητα σε χρήστη να δημοσιεύσει την κλήρωση στο προφίλ του. Η επιλογή είναι εντελώς προαιρετική και o χρήστης θα πρέπει να πατήσει αντίστοιχο κουμπί για να δημοσιευτεί. Σε αντίθετη περίπτωση δε δημοσιεύεται τίποτα.
apps.facebook.com/aggeliopolis/ferrytickets/sharec.php

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 09 Νοέμ 2010 16:40

ναι αλλα δεν μπορω να συμμετασχω αν δεν αποδεχθω την προσβαση και ενδεχομενως την εμπορια η την εκμεταλευση των προσωπικων μου δεδομενων απο τον δωροθετη

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου (μη κερδοσκοπικά)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης