Κοστος σελιδας στο ιντερνετ

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Logistis

Δημοσίευση από Logistis » 09 Νοέμ 2010 23:59

Καλησπερα σε ολους,

Συγχαρητηρια για το forum. Η αληθεια ειναι οτι περιεχει αρκετες χρησιμες πληροφοριες ειδικα για εμας που δεν μενουμε μονιμα Ελλαδα. Καταγομαι απο Κυπρο και ασχολουμε με την παροχη λογιστικων και φορολογικων υπηρεσιων τοσο σε Κυπριους οσο και σε Ελληνες. Εκτος απο την κυρια δραστηριοτητα μου ενδιαφερομε να μαθω περισοτερα σχετικα με τις χρησεις του ιντερνετ. Ποιες θεωρειτε τις καλυτερες επιχειρηματικες ιδεες που ειχαν βαση το ιντερνετ? Ποσο στοιχιζει να κανεις ενα site το οποιο θα μπορεις εσυ να το τροποποιεις καθημερινα?

Οτιδηποτε πληροφοριες σχετικα με φορολογικα μπορειτε να με ρωτησετε.

Λογιστης

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 10 Νοέμ 2010 08:41

Καλημέρα αν δεν δώσεις περισσότερες πληροφορίες οι κλίμακα των τιμών που μπορούμε να σου δώσουμε είναι από 200 ευρώ έως 20.000 ευρώ.

Είναι σαν να ρωτάς πόσο κάνει ένα αυτοκίνητο ή αν το προτιμάς για τη δική σου δουλειά πόσο θα μου κοστίσουν οι δικές σου υπηρεσίες χωρίς να σου πω πόσες και τι είδους εταιρείες έχω και κανένα άλλο στοιχείο.

Σε γενικές γραμμές για να ανανεώνεις μόνος σου το περιεχόμενο ενός πληροφοριακού site αυτό που χρειάζεσαι είναι ένα content management system.
Τέτοια έχει και έτοιμα, έχει και κατά παραγγελία.
Στην κύπρο μάλιστα έχει 2 πολύ αξιόλογα και με αρκετές εγκαταστάσεις custom CMS το nqcontent και το EasyConsole.

Να περιμένεις από τους περισσότερους που θα σου κάνουν προτάσεις να σου πούν για Joomla και Wordpress και λιγότεροι για Drupal και Expression Engine. Όλα έχουν τα υπέρ και τα κατά τους και το βασικό είναι να καλύπτουν ακριβώς τις ανάγκες σου όσα θα σου προτείνουν. Αλλά σου ξαναγράφω, πρέπει να δώσεις συγκεκριμένες προδιαγραφές για να πάρεις ένα εύρος τιμών.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες