Δωρεάν διαφήμιση αξίας 30€ από το Google AdWords

Τρόποι για να διαφημίσουμε προϊόντα, υπηρεσίες και ιστοσελίδες μέσα στο διαδίκτυο (AdWords, κτλ).

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
webmastoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από webmastoras » 20 Νοέμ 2010 00:54

Εντοπίσαμε μια προσφορά της Google που πολλοί ίσως να μη γνωρίζουν: http://jaba.gr/freebies/trials/2423-google.html
Το messaging app που σας πληρώνει: www.wowapp.com/w/georgiosf/Georgios-Filippo . www.MyAppResources.com - Tools and resources that every app developer and entrepreneur needs

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Νοέμ 2010 09:32

ευχαριστούμε, πολύ ωραία προσφορά, αλλά δεν είμαστε aggregator ;)

το κουπόνι είναι εδώ https://services.google.com/fb/forms/grcouponrequest/

και μπορούν να το έχουν οι νέοι πελάτες και όσοι έχουν φτιάξει λογαριασμό τις τελευταίες 14 ημέρες, όπως όλα τα κουπόνια που κυκλοφορούν για το adwords.

όπως φυσικά και αυτά που μας στέλνει ταχυδρομικός... όπου δε μπορώ να καταλάβω γιατί μας τα στέλνει ενώ είμαστε πελάτες της και δε μπορούμε να τα χρησιμοποιήσουμε.! :p
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Geobak
SEM Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Geobak » 20 Νοέμ 2010 12:11

Cordis μπορείς να φτιάξεις καινούργιο λογαριασμό google και να to χρησιμοποιήσεις κανονικά το κουπόνι :)

sibas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sibas » 20 Νοέμ 2010 18:24

επειδή έχω παντελή άγνοια επί του θέματος θέλω να ρωτήσω πόσους λογαριασμούς μπορείς να έχεις με το ίδιο όνομα :-?

migz

Δημοσίευση από migz » 21 Νοέμ 2010 17:37

Λογικα 1. Αλλά μπορεί να φτιάξει και η μάνα σου, η θεια σου, ο αδελφός σου, το μέλλοντικο (αγεννητο) παιδάκι σου.. κτλ. Ολο και κατι θα υπαρχει που θα θελουν ολοι τους να διαφημισουn :D

webmastoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από webmastoras » 21 Νοέμ 2010 17:43

δηλαδή πάει ανά λογαριασμό google και οχι ανά ιστοσελίδα?
Το messaging app που σας πληρώνει: www.wowapp.com/w/georgiosf/Georgios-Filippo . www.MyAppResources.com - Tools and resources that every app developer and entrepreneur needs

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 22 Νοέμ 2010 11:13

migz έγραψε:Λογικα 1. Αλλά μπορεί να φτιάξει και η μάνα σου, η θεια σου, ο αδελφός σου, το μέλλοντικο (αγεννητο) παιδάκι σου.. κτλ. Ολο και κατι θα υπαρχει που θα θελουν ολοι τους να διαφημισουn :D
Εχεις εκδοσει ηδη πιστωτικη η χρεωστικη καρτα για το αγεννητο παιδακι σου?
Γιατι χρειαζεται πρωτα να συμπληρωσεις τον τροπο πληρωμης και μετα να χρησιμοποιησεις το κουπονι...

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 22 Νοέμ 2010 11:55

Όποιος θέλει να χρησιμοποιήσει και αυτό που μόλις μου έστειλαν:

BKYE-S3K7-JVEJ-9YN8-RVG

Άβαταρ μέλους
alexandr0s
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexandr0s » 07 Δεκ 2010 00:40

scoobby έγραψε:
migz έγραψε:Λογικα 1. Αλλά μπορεί να φτιάξει και η μάνα σου, η θεια σου, ο αδελφός σου, το μέλλοντικο (αγεννητο) παιδάκι σου.. κτλ. Ολο και κατι θα υπαρχει που θα θελουν ολοι τους να διαφημισουn :D
Γιατι χρειαζεται πρωτα να συμπληρωσεις τον τροπο πληρωμης και μετα να χρησιμοποιησεις το κουπονι...
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ίδια πιστωτική σε νέο λογαριασμό και να χρησιμοποιήσεις κανονικά κουπόνι. Είχα κάνει και μια ερώτηση του στυλ "θα κάνω το τάδε πράγμα που είναι άσχετο με αυτό που κάνω τώρα, μπορώ να χρησιμοποιήσω κουπόνι" και μου είχαν απαντήσει ναι (ενώ είχα ήδη λογαριασμό).

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 07 Δεκ 2010 01:41

alexandr0s έγραψε:
scoobby έγραψε:
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ίδια πιστωτική σε νέο λογαριασμό και να χρησιμοποιήσεις κανονικά κουπόνι. Είχα κάνει και μια ερώτηση του στυλ "θα κάνω το τάδε πράγμα που είναι άσχετο με αυτό που κάνω τώρα, μπορώ να χρησιμοποιήσω κουπόνι" και μου είχαν απαντήσει ναι (ενώ είχα ήδη λογαριασμό).
Ανοιξες καινουργιο λογαριασμο με το ιδιο ονοματεπωνυμο και χρησιμοποιησες την ιδια καρτα και λειτουργησε το κουπονι?εκανες λογαριασμο με αλλο ονοματεπωνυμο και χρησιμοποιησες την ιδια καρτα και δουλεψε το κουπονι?η δεν το εκανες τελικα?

Άβαταρ μέλους
alexandr0s
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexandr0s » 07 Δεκ 2010 09:50

scoobby έγραψε:
alexandr0s έγραψε:
scoobby έγραψε:
Ανοιξες καινουργιο λογαριασμο με το ιδιο ονοματεπωνυμο και χρησιμοποιησες την ιδια καρτα και λειτουργησε το κουπονι?εκανες λογαριασμο με αλλο ονοματεπωνυμο και χρησιμοποιησες την ιδια καρτα και δουλεψε το κουπονι?η δεν το εκανες τελικα?
Καινούργιο λογαριασμό, διαφορετικό domain, με ίδιο ονοματεπώνυμο και ίδια κάρτα και δούλεψε κανονικά.

sibas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sibas » 07 Δεκ 2010 11:52

μάλιστα, και τι γίνεται στην περίπτωση που κάποιο domain φάει ban; Σου διαγράφουν όλους του λογαριασμούς??

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 07 Δεκ 2010 12:24

@alexandr0s
Μαλιστα,πριν λιγες μερες μου εδωσαν να καταλαβω (Google adwords team) οτι μπορω να χρησιμοποιησω την δικη μου καρτα σε λογαριασμους που θα ανοιξω σε πελατες μου,αλλα τωρα μου λες οτι μπορω να ανοιξω στο ονομα μου λογαριασμο με την καρτα μου και να χρησιμοποιω τα κουπονια.

@sibas
μιλαμε για adwords οχι adsense.

Άβαταρ μέλους
alexandr0s
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexandr0s » 08 Δεκ 2010 11:25

scoobby έγραψε:@alexandr0s
Μαλιστα,πριν λιγες μερες μου εδωσαν να καταλαβω (Google adwords team) οτι μπορω να χρησιμοποιησω την δικη μου καρτα σε λογαριασμους που θα ανοιξω σε πελατες μου,αλλα τωρα μου λες οτι μπορω να ανοιξω στο ονομα μου λογαριασμο με την καρτα μου και να χρησιμοποιω τα κουπονια.
Κοίτα, αν πληρώνεις εσύ το adwords για λογαριασμό άλλων, και τιμολογεί η Google εσένα και μετά εσύ τους πελάτες σου τότε θα τον ανοίξεις το λογαριασμό με τα δικά σου στοιχεία για να βγαίνουν σωστά και τα invoices.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίζοντας προϊόντα (AdWords, κτλ)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες