Θέλω την γνώμη σας για την σελίδα Freegamesonline.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
polyniki

Δημοσίευση από polyniki » 25 Νοέμ 2010 13:27

Γειά σε όλους,

εδώ και λίγο καιρό έκανα μία προσωπική ιστοσελίδα (concept και περιεχόμενα, την σελίδα την σχεδίασε άλλος) που αφορά τα ελληνικά παιχνίδια φυλλομετρητή: www.freegamesonline.gr. Σκοπός της ιστοσελίδας είναι να παρουσιάσει συνποτικά όλα τα παιχνδία φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά ώστε κάποιος που ενδιαφέρεται γι' αυτά τα παιχνίδια να ενημερωθεί και να διαλέξει. Κάθε παιχνίδι έχει μία σύντομη περιγραφή κι έναν σύνδεσμο στην επίσημη ιστοσελίδα.

Θα με βοηθούσαν σχόλια και παρατηρήσεις ως προς την εμφάνιση, την χρησιμότητα, την ποιότητα των κειμένων και ιδιότητες που θα αναβάθμιζαν ποιοτικά την σελίδα. Γενικά είναι εύκολο να καταλάβει κανείς τι ακριβώς προσφέρει η σελίδα;

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις προτάσεις σας.

Πολυνίκη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος polyniki την 22 Δεκ 2010 10:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 13 Δεκ 2010 23:47

Σε γενικές γραμμές μου αρέσει.Αν και κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να μην έχεις τόσο μεγάλα banner απο τις διαφημίσεις της Google τα οποία αποσπούν τον χρήστη από το παιχνίδι.Δε λέω να τα βγάλεις-γιατί άλλωστε να μην βγάζεις και κάποια λεφτά- απλώς να τα μικρύνεις.

Μου αρέσουν οι αναλυτικές περιγραφές που έχεις βάλει, αν και πιστεύω ότι ψιλοκουράζει η τόσο ανάλυση.Ο αλλος θέλει απλα να παίξει.Nice screenshots. Πολυ διαδικασία όμως για να παίξεις κάτι που κουράζει και ισως βαρεθεί κάποιος.Αυτα τα ολίγα.

Δημήτρης

polyniki

Δημοσίευση από polyniki » 14 Ιαν 2011 20:59

Σ' ευχαριστώ για τα σχόλια. Γενικά το νόημα της σελίδας είναι να περιγράφει τα παιχνίδια για να αποφασίσει κανείς πιο του ακούγεται καλύτερο να παίξει. Σίγουρα δεν είναι για ανυπόμονους αλλά και πάλι δεν χρειάζεται να τα διαβάσεις όλα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες