Ο IE & FF δεν μπόρεσε να βρει τη διεύθυνση

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
free3yourmind
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από free3yourmind » 26 Νοέμ 2010 12:53

Σημερα προσπαθησα να ανοιξω ενα απο τα site μου και ειδα οτι δεν ανοιγε - ουτε με IE ουτε με FF - εριξα μια ματια στο CP και δεν ειδα τιποτα, επισης ενα αλλο μου site που ειναι στον ιδιο server παιζει κανονικα, επικοινωνησα τοτε με την εταιρεια hosting και μου ειπαν οτι το site παιζει κανονικα, ρωτησα κατι φιλους μου και επισης μου ειπαν οτι παιζει κανονικα...σε ολους εκτος απο μενα, δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο ξερεις κανεις τι μπορει να φταιει??? καμια ιδεα

(εκανα restart, εσβησα τα temporary files...)
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr

Άβαταρ μέλους
stelios68

Δημοσίευση από stelios68 » 27 Νοέμ 2010 06:05

Μήπως ήταν προσωρινή αδυναμία του ADSL;

Άβαταρ μέλους
free3yourmind
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από free3yourmind » 28 Νοέμ 2010 19:38

Πλεον μπορω να μπω στην σελιδα...πολυ περιεργο δεν ξερω τι ηταν, πρωτη φορα μου εχει τυχει κατι τετειο
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες