Δημιουργία xxx-blog , ερωτήσεις

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aguila21 » 06 Οκτ 2011 12:44

B_Dark έγραψε:Είχα μια συζήτηση με ένα φίλο μου για όλα αυτά τα ελληνικά sites/blogs που έχουν γυμνό φωτογραφικό/video, τι είναι τελικά παράνομο?! μπορώ να φανταστώ ότι το να έχεις πόρνο πρέπει να έχεις κάποια ανάλογη άδεια όπως έχει η εταιρία sirina (?!?!) και βγάζει πόρνο, αλλά για τα sites που έχουν ημίγυμνες/ολόγυμνες φωτογραφίες από διασημότητες ή μοντέλα από φωτογραφήσεις η σκάνδαλα (που μερικές φορές είναι κανονικό πορνό από μια απλή γυμνή φωτογραφία) έχουν κάποια άδεια για να τα δείχνουν όλα αυτά τα sites?!
Προσωπικά έχω άδεια για όλες τις φωτογραφίες διότι είμαι ο φωτογράφος :lol:
Επίσης πάω σε εκδηλώσεις που δεν απαγορεύεται η φωτογράφηση και η δημοσίευση τους.Οπότε είμαι καλυμμένος 100%

Άβαταρ μέλους
B_Dark

Δημοσίευση από B_Dark » 06 Οκτ 2011 12:49

aguila21 έγραψε:
B_Dark έγραψε:Είχα μια συζήτηση με ένα φίλο μου για όλα αυτά τα ελληνικά sites/blogs που έχουν γυμνό φωτογραφικό/video, τι είναι τελικά παράνομο?! μπορώ να φανταστώ ότι το να έχεις πόρνο πρέπει να έχεις κάποια ανάλογη άδεια όπως έχει η εταιρία sirina (?!?!) και βγάζει πόρνο, αλλά για τα sites που έχουν ημίγυμνες/ολόγυμνες φωτογραφίες από διασημότητες ή μοντέλα από φωτογραφήσεις η σκάνδαλα (που μερικές φορές είναι κανονικό πορνό από μια απλή γυμνή φωτογραφία) έχουν κάποια άδεια για να τα δείχνουν όλα αυτά τα sites?!
Προσωπικά έχω άδεια για όλες τις φωτογραφίες διότι είμαι ο φωτογράφος :lol:
Επίσης πάω σε εκδηλώσεις που δεν απαγορεύεται η φωτογράφηση και η δημοσίευση τους.Οπότε είμαι καλυμμένος 100%
:kaloe:
Music is the spirit of love, happiness and life...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης