Κριτική για το grportal.com

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
grportal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grportal » 08 Αύγ 2003 17:37

Επειδή η γνώμη των άλλων πρέπει να μετράει πάντα θα ήθελα και την δική σας για το http://grportal.com
Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 08 Αύγ 2003 19:30

oraio flash rologaki :D . ligo "xontrokomenos" o tropos pou diaxwrizeis tis perioxes m auta ta borders pou exeis. prose3e ligaki genikws tin parousia tou site.

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 08 Αύγ 2003 20:02

Oraio alla prosekse ligo to footer sou ;)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
tsigeroula
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsigeroula » 08 Αύγ 2003 21:34

oraio alla i grammatoseira tou logo sou de mou kolaei me to ipolipo sxediasmo tou site.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 09 Αύγ 2003 00:18

Ok.. PHP-Nuke.. klassiko layout..

Prosexe ligo ta borders opos sou eipe kai o tsiger kai kane ligo pio emfanisimo to Logo sou.. ontos den poli kolaei me tin ipolipi selida..

Giati re pedia exete kolisei oloi me ayto to CMS ?
Pera apo ton athlio kodika pou exei, ta bugs, tin klassikotati emfanisi einai kai diskolo ston xeirismo (sto admin panel kai oxi mono)...

Den xero prosopika ama blepo site se nuke ksenerono kai as exei to kalitero theme..
Poli etoimi douleia re gmt :(

(Den to leo gia sena milao genikos gia to nuke... min pareksigithoume kiolas..)

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 09 Αύγ 2003 00:36

cvoodan έγραψε:Oraio alla prosekse ligo to footer sou ;)
ti exei to footer? :-?

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 09 Αύγ 2003 01:13

Ta bannerakia den einai se eu8eia... :D :kaloe:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
grportal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grportal » 09 Αύγ 2003 01:28

Κατ αρχάς να σας ευχαριστήσω όλους.
Ένα ένα παιδιά
1.Πιστεύω τώρα τα banner είναι σε ευθεία στο footer
2. Τα borders τα έκανα πιο μικρά αλλά δεν ξέρω αν τα καταργήσω πόσο θα χάσει ή θα κερδίσει το site
3. Η επόμενη δουλειά μου θα είναι πάνω στην παρατήρηση σου tsigeroula

Θα σας ήμουν περισσότερο υποχρεωμένος αν συνεχίζατε έτσι.
Σας ευχαριστώ και πάλι

Άβαταρ μέλους
grportal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από grportal » 09 Αύγ 2003 01:37

Cha0s έγραψε:Ok.. PHP-Nuke.. klassiko layout..

Prosexe ligo ta borders opos sou eipe kai o tsiger kai kane ligo pio emfanisimo to Logo sou.. ontos den poli kolaei me tin ipolipi selida..

Giati re pedia exete kolisei oloi me ayto to CMS ?
Pera apo ton athlio kodika pou exei, ta bugs, tin klassikotati emfanisi einai kai diskolo ston xeirismo (sto admin panel kai oxi mono)...

Den xero prosopika ama blepo site se nuke ksenerono kai as exei to kalitero theme..
Poli etoimi douleia re gmt :(

(Den to leo gia sena milao genikos gia to nuke... min pareksigithoume kiolas..)
Σε ευχαριστώ φίλε
Μην περιμένετε από εμένα την επανάσταση. Μια μασημένη τροφή βρήκα και προσπαθώ να την μαλακώσω περισσότερο ώστε να την καταπιώ και εγώ και οι επισκέπτες μου με περισσότερη ευκολία. Η επανάσταση πρέπει να γίνει από τους νέους και μάλιστα από τους λεγόμενους ''πιτσιρικάδες'' που το μυαλό τους φέρνει τόσες στροφές που δεν μπορεί κανένας να διανοηθεί.
Σας χαίρομαι και ελπίζω οτι θα καταφέρετε πολλά περισσότερα από όσα φαντάζεστε αρκεί να υπερισχύσει το μεράκι και η φαντασία . Γιατί την γνώση από οτι είδα την έχετε.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 09 Αύγ 2003 11:43

1) Το logo σου δεν μου αρέσει... Από την συμπίεση προς .jpg το μπλε backround κάνει σκιές... Με ποιό πρόγραμμα το έκανες; Στην ανάγκη συμπίεσέ το λιγότερο... :-?

2) Αν και είπες διόρθωσες τα borders (δεν τα είχα δει πριν), εμένα μου φαίνεται και πάλι ότι πνίγουν την σελίδα. Ειδικά τα κεντρικά... 4-5 pixels border; Δεν νομίζω ότι είναι καλό! :)

3) Στις "Επιλογές" λέει κάπου "Επισκεπτών". Προφανώς είναι το βιβλίο επισκεπτών, αλλά γιατί δεν γράφεις και τις δύο λέξεις; :roll:

4) Ένα προσωπικό "κόλλημα": Παρωνύμιο και Συνθηματικό. Επιλέγεις τις ελληνικές λέξεις... Η λέξη παρωνύμιο ποτέ δεν μου κόλλησε καλά στο μάτι... Ξέρω ότι είναι η πλέον σωστή, αλλά πιστεύω πως η λέξη "ψευδώνυμο" έχει επικρατήσει εδώ και καιρό. Γνώμη μου... :lol:

5) Παρακάτω λες ΤΟΡ 100 αλλά εγώ βλέπω μόνο 10 sites. Τα υπόλοιπα 90 πού είναι; :hammer:

6) Ανοίγοντας την επιλογή Τοp10 από τις "Επιλογές", πέφτω πάνω σε top5 (ουσιαστικά έτσι είναι). Αποφάσισε! :pint:

Αυτά... :D

Ελπίζω να μην έγινα πολύ κακός :oops: Σε γενικές γραμμές το

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 09 Αύγ 2003 11:44

1) Το logo σου δεν μου αρέσει... Από την συμπίεση προς .jpg το μπλε backround κάνει σκιές... Με ποιό πρόγραμμα το έκανες; Στην ανάγκη συμπίεσέ το λιγότερο... :-?

2) Αν και είπες διόρθωσες τα borders (δεν τα είχα δει πριν), εμένα μου φαίνεται και πάλι ότι πνίγουν την σελίδα. Ειδικά τα κεντρικά... 4-5 pixels border; Δεν νομίζω ότι είναι καλό! :)

3) Στις "Επιλογές" λέει κάπου "Επισκεπτών". Προφανώς είναι το βιβλίο επισκεπτών, αλλά γιατί δεν γράφεις και τις δύο λέξεις; :roll:

4) Ένα προσωπικό "κόλλημα": Παρωνύμιο και Συνθηματικό. Επιλέγεις τις ελληνικές λέξεις... Η λέξη παρωνύμιο ποτέ δεν μου κόλλησε καλά στο μάτι... Ξέρω ότι είναι η πλέον σωστή, αλλά πιστεύω πως η λέξη "ψευδώνυμο" έχει επικρατήσει εδώ και καιρό. Γνώμη μου... :lol:

5) Παρακάτω λες ΤΟΡ 100 αλλά εγώ βλέπω μόνο 10 sites. Τα υπόλοιπα 90 πού είναι; :hammer:

6) Ανοίγοντας την επιλογή Τοp10 από τις "Επιλογές", πέφτω πάνω σε top5 (ουσιαστικά έτσι είναι). Αποφάσισε! :pint:

Αυτά... :D

Ελπίζω να μην έγινα πολύ κακός :oops: Σε γενικές γραμμές το site είναι πάρα πολύ ωραίο και το καλό είναι η πολύ καλή ορθογραφία σου (το βιολί μου εγώ 8) ) Συνέχισε !!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες