ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ - χαρίζεται πιτ μπουλ ημιαιμο!!!!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
eforias

Δημοσίευση από eforias » 09 Αύγ 2003 23:26

Χαρίζεται πιτ μπουλ ημιαιμο 2,5 ετών υπάκουο πολύ καλός φύλακας
εκπαιδευμένο χαρίζεται λόγω αναχώρησης στο εξωτερικό για πάντα.
οποίος το θέλει να τηλεφωνήσει μέχρι την Δευτέρα γιατί αλλιώς θα πάει για ευθανασία σε φιλοζωική εταιρία... (ειναι κριμα παιδιά).
6977156277 Κ. Μιχάλης. (Πεθερος μου - Αθήνα)
Δυνατότητα παράδωσης και Θεσσαλονίκη.
Το σκυλί το έχω μεγαλώσει εγω προσωπικά και ειναι απίστευτα καλό.

ειναι μεγάλη ανάγκη να το δώσουμε σε κάποιον που να αγαπάει τα ζώα.

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη!!!!!

Εικόνα

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
Μην μου Μιλάτε, Δέν είμαι καλά!

Άβαταρ μέλους
Dim

Δημοσίευση από Dim » 10 Αύγ 2003 15:14

Καλύτερα να στείλεις αγγελία στο TV ΕΘΝΟΣ στην στήλη Κατοικίδια. Η διεύθυνση είναι:

Μπενάκη, Μεταμόρφωση Χαλανδρίου
152 38
για το TO ΤV ΕΘΝΟΣ στη στήλη κατοικίδια

ή στο Fax 210-6013570

ή στο e-mail Esamarikas@pegasus.gr

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fefeli » 11 Αύγ 2003 02:35

To kalytero poy mporesa na skeftw teleytaia stigmh htan na steilw ena email se atomo poy asxolite me peri8alpsi zwwn xronia kai nomizw pws exei epafes me xwrous opou mporoun na dextoun to zwo. Makari na dei egkaira to email mou kai na skeftei mia lysi grigora
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Άβαταρ μέλους
eforias

Δημοσίευση από eforias » 11 Αύγ 2003 04:13

paidia 1000 eyxaristw to eiksera oti tha yparksei antapokrish apo edw mesa ... eimoun 100% shgouros...

loipon ta nea apo to metwpo einai... ean den vrethei telika na to dwsoume pouthena to skyli tha to ferei o petheros mou epanw germania ... to mono kako einai oti apagoreyonte teteiou eidous skylia edw kai ean to brei h astynomia h to anakalypsoun apo thn polikatoikia pou menoume tha exoume nomikes diwkseis ... ayto einai to mono kako...

yparxei ena endexomeno na ghnei nomimos o skylos edw alla to kostos anerxete sta 1000 euro ton xrono ... einai apisteyto to poso ayto gia na mporeseis na exeis teteio skylo....

paidia 1000 eyxaristw olous kai pou asxolithikan me to thema ayto kai eipan kapoies gnwmes ... to thema tis anaxwrishs trenarete ligo kai pame gia thn epomenh evdomada ... ean yparxei zitish akoma opoios pistos thlefwnisei!!!

mitsubishi

Δημοσίευση από mitsubishi » 12 Αύγ 2003 02:30

Μα δεν υπάρχει στη Θεσσαλονίκη ένας Τζίμης.... κάτι, που περιθάλπει όλα τα ζωντανά; Θα τον έχετε δει στις ειδήσεις, δεν μπορεί! Πιο παλιά με ένα παγώνι, με κάτι φίδια, πριν από λίγες ημέρες με κάτι σκυλιά που τους έριξαν φόλα στην Αρετσού...

Δεν θυμάμαι το επώνυμό του, αλλά είμαι σίγουρος ότι αν ρωτήσεις θα το μάθεις εύκολα. Νομίζω πως έχει ένα κτήμα με "στέγη ζώων" ή κάτι τέτοιο. Όπως και να'χει, είναι μία τελευταία λύση από το να το σκοτώσεις το σκυλί (η ευθανασία είναι μια λέξη για να αισθανόμαστε καλύτερα με τον εαυτό μας).

Άβαταρ μέλους
eforias

Δημοσίευση από eforias » 12 Αύγ 2003 09:06

den tha pae itelika gia eythanasia telika to egrapsa parapanw alla to na to paroume epanw einai teleytea lysh ayto.... twra na trexei o anthropos apo athina thessaliniki gia na dwsei to zwo psaxnontas einai megalh istoria.. enw ean yparxei kapoios opou to thelei to zwo apo thessaloniki 100% tote mporei na kanei ena taksidaki....

:wink: :wink: :wink:

mitsubishi

Δημοσίευση από mitsubishi » 13 Αύγ 2003 00:55

Sorry, είχα την εντύπωση ότι ήσουν στη Θεσσαλονίκη.
:oops:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες