Πειτε μου τη γνωμη σασ

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
lazdi71
Επικοινωνία:

Πειτε μου τη γνωμη σασ

Δημοσίευση από lazdi71 » 16 Δεκ 2010 14:17

Σας παρακαλώ αν γίνετε να μου πείτε τη γνώμη σας για το blog Που έχω φτιάξει. Θέλω τι γνώμη σας για να μπορέσω να βελτιωθώ. Εοίσης αν θέλετε να μου δώσετε κάποιες συμβουλές για το πως μπορώ να το προωθήσω.
Ευχαριστώ πολύ.
Το URL : HTTP://HARDCITY.BLOGSPOT.COM
lazdi

Άβαταρ μέλους
Insurer

Πειτε μου τη γνωμη σασ

Δημοσίευση από Insurer » 17 Δεκ 2010 14:21

Δεν είμαι blogger αλλά έχω μια συμβουλή για σένα, το βασικό είναι να γράφεις δικά σου κείμενα και να μην κάνεις αναδημοσιεύσεις. Απ' όσα έχω δει τα περισσότερα ελληνικά blogs αυτό κάνουν. Επίσης το facebook θα σε βοηθήσει αρκετά στο να προβάλεις την σελίδα σου.

lazdi71
Επικοινωνία:

Πειτε μου τη γνωμη σασ

Δημοσίευση από lazdi71 » 17 Δεκ 2010 16:01

Πρώτα από όλα να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ που ασχολήθηκες με μένα. Ειλικρινά όμως θα σου πω ότι δεν κάνω αναδημοσιεύσεις. χρησιμοποιώ copy paste στα track list που τα παίρνω απο το amazon , δισκογραφίες απο το wikipedia και προγράμματα συναυλιών που τα παίρνω απο websites. Αυτό το κάνω όχι επειδή δεν υπάρχει έμπνευση αλλά λόγω χρόνου. Άλλωστε τι έμπνευση χρειάζεται για να γράψεις τι τραγούδια υπάρχουν σε ένα cd ή ποια είναι η δισκογραφία του κάθε συγκροτήματος. Δεν θεωρώ ότι αυτό που κάνω είναι επιλήψιμο. Όσο για τις ειδήσεις τις οποίες δημοσιεύω προέρχονται μέσα από τα site δισκογραφικών εταιριών, ψάξιμο στο you tube, myspace κλπ. Ίσως αυτό να μην είναι σωστό όμως από κάπου πρέπει να βρω πληροφορίες και δεν γνωρίζω άλλο τρόπο από το να ψάχνω στο internet. Δεν θέλω να πώ ότι όλα τα κάνω σωστά. Είμαι πολλή φρέσκος στο blogging , μόλις 20 ημέρες , χωρίς καμία εμπειρία και εννοείτε ότι είμαι ανοιχτός σε κάθε πρόταση. Αλλά να καταλάβω που κάνω λάθος για να μπορέσω να το αλλάξω. Ευχαριστώ πολλή για άλλη μια φορά. Είναι πολύ σημαντικό να νιώθω ότι κάποιος μπορεί να με συμβουλέψει γιατί νιώθω λίγο σα χαμένος.
lazdi

Άβαταρ μέλους
Insurer

Πειτε μου τη γνωμη σασ

Δημοσίευση από Insurer » 17 Δεκ 2010 18:19

καλό είναι να βάζεις την προσωπική σου πινελια σε ότι ποστάρεις. Ακόμα και μια είδηση που διάβασες, μην την κάνεις c/p αλλα προσπάθησε να την γράψεις όπως εσύ θα την έλεγες σε έναν φίλο.

Άβαταρ μέλους
inBlogger
Επικοινωνία:

Πειτε μου τη γνωμη σασ

Δημοσίευση από inBlogger » 18 Δεκ 2010 17:00

Ωραίο layout, ταιρίαζει με το ροκ στυλ του blog.
+1 σε αυτό ηια τα κείμενα που αναφέρει ο insurer.
Για προώθηση του blog πρέπει να ασχοληθείς με το SEO, το facebook που προτείνει ο lizda71 είναι μια πολύ δυνατή αρχή.
Δες και αυτα:
http://www.inblog.gr/index.php/2009/12/ ... o-mistake/
http://www.inblog.gr/index.php/2009/05/ ... inks-blog/
http://www.inblog.gr/index.php/2010/05/ ... full-pack/
• inBlog.gr - Ενημερωτικό blog για SEO, Marketing, Social Media κ.α. ;-)
• w24.gr Forum - Ελληνική κοινότητα για Webmasters, SEO, internet marketing και affiliate marketers.(απο το 2009!)
•Travel Blog

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες