Διαφήμιση για blog

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
ponnier
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από ponnier » 20 Δεκ 2010 20:56

καλησπερααα ! λοιπον , εχει 3 μηνες κοντα που εχω στειλει στη google adsense αιτηση για να βαλω διαφημισεις στο blog μου , και δυστυχώς ακομα δεν εχουν απαντήσει. μου εστειλαν το κλασικο μαιλ οτι πηραν την αιτηση κ οτι θα την εξετασουν εντος 3 ημερων αλλα ακομα τιποτα !ξερετε τι γινεται ? η εστω καποιο εγκυρο μαιλ επικοινωνιας ? επισης δοκιμασα διαφορες αλλες διαφημισεις αλλα νομιζω οτι σαν το adsense δεν εχει , τωρα εβαλα το gelo αλλα απ ότι εψαξα εδω δεν λετε και τα καλυτερα λογια ! μπορειτε να με ενημερωσετε ???

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από Spyrostagas » 20 Δεκ 2010 22:35

ponnier έγραψε:καλησπερααα ! λοιπον , εχει 3 μηνες κοντα που εχω στειλει στη google adsense αιτηση για να βαλω διαφημισεις στο blog μου , και δυστυχώς ακομα δεν εχουν απαντήσει. μου εστειλαν το κλασικο μαιλ οτι πηραν την αιτηση κ οτι θα την εξετασουν εντος 3 ημερων αλλα ακομα τιποτα !ξερετε τι γινεται ? η εστω καποιο εγκυρο μαιλ επικοινωνιας ? επισης δοκιμασα διαφορες αλλες διαφημισεις αλλα νομιζω οτι σαν το adsense δεν εχει , τωρα εβαλα το gelo αλλα απ ότι εψαξα εδω δεν λετε και τα καλυτερα λογια ! μπορειτε να με ενημερωσετε ???
Μην ανησυχείς, φίλος μου αίτηση έκανε 4 μήνες για να γίνει και ειδικά τέτοιες μέρες με τις γιορτές αλλά και λόγω ότι υπάρχουν χιλιάδες αιτήσεις κάθε εβδομάδα, θα πρέπει να περιμένεις αρκετό καιρό λογικά, εκτός αν είσαι τυχερός... :)
Εμένα η δική μου αίτηση πήρε 3,5 μήνες περίπου για την ενεργοποιήσουν, όπου να φανταστείς το είχα ξεχάσει ότι είχα στείλει ύστερα από τόσο καιρό! :P
Εικόνα

ponnier
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από ponnier » 20 Δεκ 2010 22:54

Spyrostagas έγραψε:
ponnier έγραψε:καλησπερααα ! λοιπον , εχει 3 μηνες κοντα που εχω στειλει στη google adsense αιτηση για να βαλω διαφημισεις στο blog μου , και δυστυχώς ακομα δεν εχουν απαντήσει. μου εστειλαν το κλασικο μαιλ οτι πηραν την αιτηση κ οτι θα την εξετασουν εντος 3 ημερων αλλα ακομα τιποτα !ξερετε τι γινεται ? η εστω καποιο εγκυρο μαιλ επικοινωνιας ? επισης δοκιμασα διαφορες αλλες διαφημισεις αλλα νομιζω οτι σαν το adsense δεν εχει , τωρα εβαλα το gelo αλλα απ ότι εψαξα εδω δεν λετε και τα καλυτερα λογια ! μπορειτε να με ενημερωσετε ???
Μην ανησυχείς, φίλος μου αίτηση έκανε 4 μήνες για να γίνει και ειδικά τέτοιες μέρες με τις γιορτές αλλά και λόγω ότι υπάρχουν χιλιάδες αιτήσεις κάθε εβδομάδα, θα πρέπει να περιμένεις αρκετό καιρό λογικά, εκτός αν είσαι τυχερός... :)
Εμένα η δική μου αίτηση πήρε 3,5 μήνες περίπου για την ενεργοποιήσουν, όπου να φανταστείς το είχα ξεχάσει ότι είχα στείλει ύστερα από τόσο καιρό! :P

σιγουρα ε ? γιατι ειχα στειλει ακομα μια αιτηση για ενα αλλο domain εχει ενα χρονο περιπου και ακομα τιποτα.... ποση αναμονη πια ?

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από CyberCr33p » 21 Δεκ 2010 00:57

Μήπως είχες φάει ban παλαιότερα από το adsense ;

ponnier
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από ponnier » 21 Δεκ 2010 18:13

CyberCr33p έγραψε:Μήπως είχες φάει ban παλαιότερα από το adsense ;
οχι !! ποτε !

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από Spyrostagas » 21 Δεκ 2010 23:10

CyberCr33p έγραψε:Μήπως είχες φάει ban παλαιότερα από το adsense ;
ούτε και εγώ δεν έχω φάει. Το θέμα είναι ότι σε άλλους τις έχει κάνει μέσα σε 1 εβδομάδα και σε άλλους σε πολλούς μήνες. Μάλλον εξαρτάται από την περίοδο που τους πετυχαίνουμε και τον όγκο που έχουν από αιτήσεις.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
getpaidgr
Επικοινωνία:

Διαφήμιση για blog

Δημοσίευση από getpaidgr » 27 Δεκ 2010 17:04

Και εμένα κάποιος παραπονιόταν ότι εδώ και 3μήνες δεν έχει γίνει ακόμα δεκτός και πως δεν βρίσκει και άκρη-υποστήριξη. Αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι η google

Εν τω μεταξύ ρε παιδία να ασχοληθεί ένας moderator να μεταφέρει το παρόν θέμα αλλού. Εδώ είναι να μιλάμε για το adwords και όχι για το adsense. Καλό είναι να τα τηρούμε αυτά για να βρίσκούμε στο τέλος εύκολα αυτό που θέλουμε
Getpaid.gr - Η ελληνική κοινότητα για την οικονομική αξιοποίηση του διαδικτύου
Investorblog - Χρηματιστηριακό blog
Silver-art.gr - Eshop με ασημένια αντικείμενα και κοσμήματα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες