Το BadyNet είναι εδώ.

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Christenburn

Το BadyNet είναι εδώ.

Δημοσίευση από Christenburn » 13 Αύγ 2003 20:26

Το BadyNet είναι εδώ και σας ευχαριστεί για τις ευχές και την αγάπη που της στείλατε.
Παίδες είστε τα καλύτερα παιδιά σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και τις ευχές.
Όλα πήγαν πολύ καλά το BadyNet είναι ένα μικρό γατάκι βάρους 2630 με καστανό μαλλάκι πλούσιο παρακαλώ πολύ μήκος 0,46 εκ. και είναι μια κούκλα.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά των καθένα από εσάς αλλά σίγουρα κάποιον θα ξέχναγα για αυτό και πάλι σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου.
Την άλλη εβδομάδα θα εμφανίσω μερικές φωτογραφίες και θα τις κάνω post για να την γνωρίσετε και από κοντά και με το καλό όταν θα έχουμε συνάντηση και μπορεί το BadyNet να παραβρεθεί θα την φέρω με μεγάλη μου χαρά.
Εύχομαι σε όσους θα φύγουν σε διακοπές καλά να περάσετε και να μας ξανάρθετε με ασφάλεια και με γεμάτες τις μπαταρίες. :kaloe: :kaloe:
Και μια συμβουλή για όσους είναι παντρεμένοι μην κωλώνετε να κάνετε παιδιά τα παιδιά είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη ζωή του ανθρώπου.
Για βάλτε μπρος για να μεγαλώσει η παρέα της μικρής BadyNet και να κάνουμε παιδικά παρτάκια. :wink: :wink: :pint: :wink: :wink:

P.S. Ρε παιδιά τη θα γίνει με την LARA T.A.O.D θα μου πει κανένας πως θα περάσω το δωμάτιο με το πνεύμα?
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
fefeli
Επικοινωνία:

Το BadyNet είναι εδώ.

Δημοσίευση από fefeli » 14 Αύγ 2003 01:37

na sou zhseiiiiiiii to mwroulini panta gero kai eytyxismeno na einai
http://www.blogspace.gr - Μια νέα προσπάθεια που φιλοδοξεί να ενώσει τους έλληνες συγγραφείς ιστολογίων.
http://www.magicasland.com

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Το BadyNet είναι εδώ.

Δημοσίευση από iNDEFiX » 14 Αύγ 2003 19:48

To 3era pos tha einai mpempaaaa!! Den sto eipa?? Hehehehe :kaloe: Ade na thn xerosaste!! Psit: theloume kai foto e? :D :D

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Το BadyNet είναι εδώ.

Δημοσίευση από cordis » 17 Αύγ 2003 23:53

bre! ase tin Lara kai asxolisou me tin kouklara! ;) :pint: :kaloe:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης