Διαφήμιση και site

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
alexa1990

Διαφήμιση και site

Δημοσίευση από alexa1990 » 28 Ιαν 2011 22:51

Δεν θελω να φανω χαζη...αλλα μαλλον ειμαι... εχω μπλεχτει...καθε μερα το βουνο γινεται ολο και μεγαλυτερο ... Ειμαι σε απογνωση και ζαλιζω και εσας....
To be or not to be?

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Διαφήμιση και site

Δημοσίευση από Spyrostagas » 29 Ιαν 2011 00:42

Δεν μας ζαλίζεις καλέ, όλοι είναι σε απόγνωση πλέον. Δυστυχώς δεν σου δίνουν κίνητρα να κάνεις κάτι δικό σου; Αλλά και να στα δώσουν, αργότερα μετανιώνεις για ότι έκανες. Δυστυχώς. Εγώ ήμουν αυτός που πριν 2 - 3 χρόνια έλεγα ότι και να γίνει στην Ελλάδα, όλα θα πάνε καλά και ότι δεν είναι λύση το εξωτερικό. Τώρα πλέον ίσως είναι η μοναδική επιλογή να φύγεις έξω και να εργαστείς για οτιδήποτε είτε όσο αφορά το επαγγελμά σου, είναι η καλύτερη επιλογή. Αν και προσωπικά πιστεύω ότι η Ελλάδα κούτσα - κούτσα θα ξανασηκωθεί ψήλα σύντομα, αν το θέλει η ίδια, μπορεί σαφώς. Το θέμα είναι οι 300 και οι κάθε 300 διάφοροι άλλοι που διοικούν είτε εμφανώς είτε κρυφά την χώρα μας, να αλλάξουν τακτική και να πάψουν να την βυθίζουν.
Πάντως μιας και είστε νέες, αν έχετε την δύναμη και την όρεξη, βγείτε εξωτερικό, δοκιμάστε για λίγο καιρό και ίσως αποτελέσει πρόταση και ευκαιρία ζωής.
Εγώ το σκέφτομαι σιγά - σιγά με όλα αυτά που βλέπω γύρω μου...
Εικόνα

acaliptos

Διαφήμιση και site

Δημοσίευση από acaliptos » 20 Φεβ 2011 00:41

Ψάχνοντας και εγώ τρόπο να δηλώνω τα έσοδα μου από τις διαφημίσεις μέσω των site μου,
κατέληξα ότι για να συμφέρει , καλό θα ήταν να συμβαίνουν τα παρακάτω:

Να είσαι ήδη μισθωτός και νέος ασφαλισμένος έτσι ώστε να μην πληρώνεις ΟΑΕΕ.

Η ατομική επιχείρηση η' η μονοπρόσωπη ΕΠΕ που θα ξεκινήσει ο καθένας να είναι στην οικία του η σε κάποιον χώρο που του τον παραχωρούν δωρεάν .

Να έχεις και έναν δικό σου άνθρωπο λογιστή.

Ξεχνάω κάτι η' τα έχω γράψει λάθος?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες