Διαγωνισμός ClickBanner.gr & FreeStuff.gr, 4000 εμφανίσεις!

Παρουσίαση προγραμμάτων και σχόλια για το ελληνικό ClickBanner Affiliate Network.

Συντονιστής: ClickBanner

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Φεβ 2011 13:37

Κερδίστε διαφήμιση για την σελίδα σας στο FreeStuff.gr με μία κίνηση και χωρίς κλήρωση!

Το FreeStuff.gr σε συνεργασία με το ClickBanner.gr κάνει διαγωνισμό για όσους συνεργάτες έχουν πραγματοποιήσει ή θα πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους μέσα από τον σύνδεσμο που υπάρχει στο Freestuff.gr.

Ο τρόπος είναι απλός, εσείς κερδίζετε χρήματα από διαφημίσεις στην σελίδα σας και εμείς σας ανταμείβουμε!

Από 01/02/2011 έως και τις 31/08/2011 για κάθε 100 ευρώ προμήθειας που κερδίζετε στο ClickBanner.gr λαμβάνετε και 4.000 εμφανίσεις του δικού σας banner στο FreeStuff.gr

Παράλληλα, ένας τυχερός, αυτός που θα κερδίσει τις περισσότερες εμφανίσεις και θα έχει κερδίσει και το μεγαλύτερο ποσό μέσα σε αυτό το διάστημα, θα μπορεί επιπλέον να προβάλει μια του σελίδα με direct link σε πλεονεκτική θέση στην κεντρική σελίδα του Freestuff, μέσα από το box "Συνεργασίες" για 6 ολόκληρους μήνες! Και χωρίς να χρειάζεται να βάλει εκείνος link προς το Freestuff.gr.

Ταυτόχρονα θα συμμετέχετε και σε όλα τα προγράμματα Bonus του ClickBanner.gr

Εάν δεν έχετε γραφτεί ακόμη στο δίκτυο του ClickBanner, γραφτείτε δωρέαν εδώ

Εάν είστε ήδη γραμμένος στο δίκτυο του ClickBanner, απλά επιλέξτε διαφημίσεις από το ClickBanner και κερδίστε προμήθειες!

* εάν δεν είστε σίγουρος/η ότι έχετε γραφτεί από αυτόν τον σύνδεσμο, στείλτε μας με e-mail το CD σας στο freestuff.gr[παπακι]gmail . com για να σας το επιβεβαιώσουμε.
* το CD σας είναι ο αριθμός που υπάρχει στο τέλος κάθε url που σας παρέχετε για την καμπάνια σας. Π.χ. στην winwindeals το url της Αθήνας είναι για εμένα το /http://network.clickbanner.gr/z/193/CD7/ το CD μου είναι το CD7.
* το banner και ο σύνδεσμος, καθώς και ο τόπος που θα διαφημιστούν θα πρέπει να είναι μέσα στα όρια που ορίζουν οι όροι χρήσης του forum μας.
* εάν δεν έχετε εγγραφεί μέσα από το Freestuff παρακαλώ στείλτε email στο freestuff.gr[παπακι]gmail . com λέγοντας ότι θέλετε να συμμετέχετε στον διαγωνισμό.
* εάν δεν έχετε εγγραφεί μέσα από το Freestuff.gr δεν επιτρέπεται να γραφτείτε δεύτερη φορά σύμφωνα με τους όρους χρήσης του ClickBanner. Εάν αυτό συμβεί, το ClickBanner έχει το δικαίωμα να μην κάνει δεκτή την διπλοεγγραφή και να την απορρίψει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cordis την 12 Ιουν 2011 01:07, έχει επεξεργασθεί 10 φορές συνολικά.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Φεβ 2011 13:43

και μη ξεχνάτε ότι υπάρχει πρόγραμμα που σας δίνει 100 ευρώ με μία πώληση! +4.000 εμφανίσεις του banner σας!
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greek_manager » 02 Φεβ 2011 13:43

Θα μπω κι εγώ κι ας είμαι ήδη στις συνεργασίες!
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 06 Φεβ 2011 14:57

απίστευτος! :D

όποιος μου είχε στείλει e-mail για επιβεβαίωση να μου ξαναστείλει, γιατί... ναι... είχα γράψει λάθος το e-mail μου! :kaloe:
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 09 Φεβ 2011 12:01

9 ημέρες πέρασαν και πάμε καλά!

έξτρα δώρο στους τρεις πρώτους που θα φτάσουν τα 50 ευρώ προμήθειας +4.000 εμφανίσεις στον καθέναν!
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 02 Μαρ 2011 14:19

ο CD24 μόλις κέρδισε 4000 εμφανίσεις του banner του.
o CD141 μόλις κέρδισε 4000 εμφανίσεις του banner του.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 02 Μαρ 2011 14:25

όχι, θα το έχω local εδώ.
... και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις επειδή είσαι και super mod, επισημαίνω πάλι ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ κλήρωση. Όποιος κερδίζει λεφτά κερδίζει και εμφανίσεις! :D
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 02 Μαρ 2011 14:31

ok!

Απλά να επισημάνω ότι τα περισσότερα χρήματα τα κέρδισα από το war2, για το οποίο έγραψα σχετικό άρθρο και γενικά το "έσπρωξα" σε παρέες παιδιών που ήξερα ότι ασχολούνται και τελικά γράφτηκαν και παίζουν.

Άβαταρ μέλους
ClickBanner
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ClickBanner » 02 Μαρ 2011 15:38

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους τυχερούς!!!!! :victory:

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μαρ 2011 16:49

Jack pot από τον CD56, κέρδισε με μία 4000 + 4000 εμφανίσεις του banner του!
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ClickBanner”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες