Με σπαμμαρει ο Βαρδικος!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

lifemotion

Με σπαμμαρει ο Βαρδικος!

Δημοσίευση από lifemotion » 28 Μαρ 2011 02:52

Spyrostagas έγραψε:
lifemotion έγραψε:
Ναι και ειδικά για το τελευταίο θεωρείς ότι είσαι ο επαναστάτης και ότι εμείς είμαστε άβουλα πλάσματα, θεωρείς μαγκια αυτό που κάνεις;
Θεωρείς μαγκιά να μπαίνεις και αντί να πεις ένα καλησπέρα, να κατηγορείς χώρις λόγο έναν άνθρωπο. Και που είδες εκατοντάδες αναζητήσεις στο google τι σημαίνει; Και εμένα αν βάλεις το email μου έχει 12500+ αναζητήσεις, αλλά δεν σημαίνει ότι πρέπει να λαμβάνω spam.
Μάλλον κανένας spammer θα είσαι, που προφανώς ο Άγγελος σε ''κανόνισε'' και σε έβαλε στην θέση σου και προσπαθείς να πεις διάφορα, για να τον εκδικηθείς.
Και όταν μιλάς ιντερνετικά, να μιλάς σωστά, αφού θεωρείς τον εαυτό σου γνώστη,
Άλλο forum και άλλο site. Ο Άγγελος δεν νομίζω να έχει ανοίξει 100 forums! Κι αν είχε ανοίξει, δικαιώμα του και μαγκιά του αφού μπορεί.
Και θα ήθελα να σου πω δημοσίως ότι προτάσεις
''και μάλιστα στο σύνταγμα δεν φορώ κουκουλα όταν βλέπω τα γαμιολια τα Ματ φάτσα κάρτα ! '' που είπες, ότι απαγορεύονται βάση των όρων χρήσης του forum αλλά και γενικά. Αν σου αρέσει να μιλάς έτσι, μπορείς άνετα να μιλάς σπίτι σου ή αλλού.
Πιστεύω πάντως ότι γουστάρεις να πάρεις ban από τους moderators, έτσι όπως το πας.
και όταν λες :
''Αλέξανδρος Σιδερής λέγομαι για όσους θέλουν να μάθουν το όνομα μου και δεν κρύβομαι απο κανένα ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ''
καταλαβαίνω ότι δεν λέγεσαι έτσι και όταν λες δεν κρύβεσαι από κανένα Καραγκιόζη, τότε δηλαδή δεν κρύβεσαι από τον εαυτό σου; Γιατί εσύ είσαι, γιατί όποιος αναφέρει τον άλλον Καραγκιόζη, πρώτος είναι αυτός Καραγκιόζης.
Και εγώ σαν Σπύρος σου λέω ότι μπορεί με τον Άγγελο και με τον κάθε ένα μέλο να μην συμφωνήσουμε κάπου, αλλά σε αυτό το θέμα είμαι μαζί του.
Πάντως αυτό το θέμα δεν κλειδώθηκε τότε, βλέπω να κλειδώνεται τώρα λόγω της άκυρης παρεμβασής σου.
Πάντως ή θα είσαι ένας ανώριμος νεαρός ( υπάρχουν δεκάδες τέτοιοι που θεωρούν τον εαυτό τους Θεό μέσα από την οθόνη και λένε χιλιάδες επιχειρήματα που δεν στέκουν ) ή κάποιος μέγαspammer που απέτυχε.

Ναι και ειδικά για το τελευταίο θεωρείς ότι είσαι ο επαναστάτης και ότι εμείς είμαστε άβουλα πλάσματα, θεωρείς μαγκια αυτό που κάνεις;
----Ναι , Μαγκια μου και καμαρι μου να αγονιζομαι για οτι εσυ δεν εχεισ την βουλιση να κανεισ η δεν θελεισ να κανεις, Παντοσ Προβατο δεν ειμαι !

Μάλλον κανένας spammer θα είσαι, που προφανώς ο Άγγελος σε ''κανόνισε'' και σε έβαλε στην θέση σου και προσπαθείς να πεις διάφορα, για να τον εκδικηθείς.
---Δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει να γινει αυτο , αλλα αφου το λεσ εσυ... ετσι θα ειναι

Και όταν μιλάς ιντερνετικά, να μιλάς σωστά, αφού θεωρείς τον εαυτό σου γνώστη,
Άλλο forum και άλλο site.
----- Bravo ξέρεις και διαχωρίζεις ! Ως εκει φτάνει?

Απαγορεύονται βάση των όρων χρήσης του forum αλλά και γενικά. Αν σου αρέσει να μιλάς έτσι, μπορείς άνετα να μιλάς σπίτι σου ή αλλού.
-----όπως η δίκια σου απάντηση ? (Γιατί εσύ είσαι, γιατί όποιος αναφέρει τον άλλον Καραγκιόζη, πρώτος είναι αυτός Καραγκιόζης.) Κράτησε την για το σπιτάκι σου και εσυ!!

Πιστεύω πάντως ότι γουστάρεις να πάρεις ban από τους moderators, έτσι όπως το πας.
---- Αν είναι να με πετάξουν από ένα Forum γιατί έγραψα την γνώμη μου….. τι να πω ? Ας το κρίνουν αυτοί,

Και εγώ σαν Σπύρος σου λέω ότι μπορεί με τον Άγγελο και με τον κάθε ένα μέλο να μην συμφωνήσουμε κάπου, αλλά σε αυτό το θέμα είμαι μαζί του.
----- Τι θες να πεις? συμφωνείς εσύ αρα πρέπει να συμφωνούμε και εμείς ?! Μάθε να δέχεσαι οτι κάποιοι εχουν διαφορετικές απόψεις και δεν συμφωνούν!

Πάντως αυτό το θέμα δεν κλειδώθηκε τότε, βλέπω να κλειδώνεται τώρα λόγω της άκυρης παρεμβασής σου.
-----Άκυρη παρέμβαση ? Την γνώμη μου είπα και αρμέξατε τόσοι εναντίων μου , Ποιοι ειναι άκυροι?

Πάντως ή θα είσαι ένας ανώριμος νεαρός ( υπάρχουν δεκάδες τέτοιοι που θεωρούν τον εαυτό τους Θεό μέσα από την οθόνη και λένε χιλιάδες επιχειρήματα που δεν στέκουν ) ή κάποιος μέγαspammer που απέτυχε.
-----Δεν λείπαμε να σου πω , οτι Απέτυχες και στους δυο σου χαρακτηρισμούς , και αν λαβω τα λεγόμενα σου (γιατί όποιος αναφέρει τον άλλον Καραγκιόζη, πρώτος είναι αυτός Καραγκιόζης) Τότε πρέπει να εισαι Αποτυχημένος !

giannisap

Με σπαμμαρει ο Βαρδικος!

Δημοσίευση από giannisap » 28 Μαρ 2011 09:35

lifemotion θα μας τρελάνεις μου φαίνεται...
την μια αναφέρεις πως είσαι καινούριος στο διαδίκτυο και την άλλη γνωρίζεις πως ο fiskilis έχει ανοίξει 100 θέματα σε forums για το spam!!
Όπως και να έχει οι χαρακτηρισμοί τύπου "καραγκιόζης" πιστεύω πως σε μια συζήτηση δεν έχουν καμία θέση, γιατί ή δείχνουν έλλειψη παιδείας ή εμπάθεια...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Με σπαμμαρει ο Βαρδικος!

Δημοσίευση από cordis » 28 Μαρ 2011 13:14

δε πάτε να δείτε αν έρχομαι;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες