ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Για να μη σκίσω τα πτυχία που δεν έχω!

Η μηχανή αναζήτησης Google.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
bobiras13

Δημοσίευση από bobiras13 » 31 Μαρ 2011 19:08

Γεια χαρα σας παλικαρια....ειχα κανα 20ημερο να σας επισκεφτω αλλλα το κρινω επιτακτικο στην παρουσα φαση και ετραξα για βοηθεια, εχω μια ιστοσελιδα για την οποια περα απο το βασικο κομματι που ασχολειται και εχω προωθησει με seo υπάρχουν και κάποια άλλα τα οποία επίσης προωθω για τα οποία ο ανταγωνισμός είναι πολύ μικρός.

Λοιππόν για να μπαίνω στο ψητο κατευθειαν....εδω και ενα μηνα περιπου ισως και παραπανω προωθω ενα γεγονος που θα ξεκινησει σε 25 μερες.... τεσπα....εχωντας κανει τις τεχνικες του seo που γνωριζω έχω θέση για την ώρα #11 και επειδη δεν υπάρχει ανταγωνισμος αρκετος πιστευω ειναι θεμα χρονου να βγω πρωτος.....ολα καλα μεχρι εδω.Να συμπληρώσω οτι απο εκει που η σελιδα ηταν θεση 30-40 πήγε αρκετα εύκολα μετα από ενα μηνα στη θεση που ειναι τωρα....προχθεσ λοιπον κανω αναζητηση να δω μηπως και ανεβηκαμε καποια θέση και βλεπω ανταγωνιστη να βρίσκετε στην #4!!!

Αυτος εχει pr2 και εγω pr1 όμως δεν έχει καθολου backlinks ούτε για το βασικο κομματι της σελιδας...που ειναι το ιδιο με το δικο μου και η δικα μου βγαινει πρώτη σε αυτο.....ούτε φυσικα για το γεγονός αυτό του οποίου ασχολουμαστε και γω βγαινω θεση #11.

Δεν εχει περισσοτερα κειμενα...ουτε μπορω να πω πολλα περισσοτερα αρθρα ασ το πουμε....αυτος δεν εβγαινε καθολου μεχρι τη θεση 20 σιγορα....εβαλε το αρθρο στο site και βγηκε κατευθειαν θεση 4 και τα χω παιξει!

Αν δεν σας μπερδεψα παρακαλω ας μου πει καποιοσ τι μπορει να συμβαινει??

Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 01 Απρ 2011 01:27

αν δεν δωσεις url δεν νομιζω να μπορει καποιος να κανει εστω και εικασιες....

Άβαταρ μέλους
Geobak
SEM Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Geobak » 02 Μάιος 2011 21:59

Για δώσε μας link

Άβαταρ μέλους
GARAGE667

Δημοσίευση από GARAGE667 » 08 Μάιος 2011 22:14

Ναι,επειδή παίζουν πολλά ρόλο εκτός από αυτά που αναφέρεις,όπως domain age,domain name,title κλπ κλπ αν θες στείλε τα link να τα δούμε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες