e-greek.gr thelo tin gnomi sas

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
loykas

Δημοσίευση από loykas » 31 Αύγ 2003 10:04

Άβαταρ μέλους
07

Δημοσίευση από 07 » 31 Αύγ 2003 13:54

dystyxos file mou..h selida sou exei arketa 'lathakia' kai xreiazete poly douleia akomh..apo thn allh eftyxos...giati toulaxiston prospathises ..na kaneis ena aplo site..xoris na xrhshmopoihseis kapio etoimo template...(tora an einai kati apo frontpage..den ksero..den exo asxolithei!)
apo yliko...kai eggyrothta stis kathgories taksidia,mousikh kinita..eisai ok...
afto pou den mou arese katholou..einai to ksexoristo parathiro pou anoigei..ektos apo thn kentrikh...to forum ennoo!
pano apo kathe kathgoria..tha htane kalytero na afaireseis..afto to xrysafi button pou leei e-greek.gr...katantaei bareto..kai skepsou..den prosfereis yphresies..h kapio proin..apla DIEYKOLYNEIS tous allous meso ths istoselidas sou
prospathise na dhmiourghseis..kai na krathseis to idio template se oles tis selides..p.x diaforetiko einai to index.htm kai diaforetiko to YPIRESIES.htm
nomizo pos einai YPERbolikos o arithmos ton diafhmhseon pou exeis apo ta banner exchanges!..kathos kai oi diafhmhseis sta aristera (top 10, top underground sites klp) einai peritta! kai eimai kathgorimatikos s' afto..apo ti stigmh pou BOITHAS to koino..giati na eisai underground? ksero...ephdei einai ths modas..shmera..na pernoune 2-3 programmatakia apo to astalavista..na ta anebazoune se mia html selida..kai na lene exo underground site! afta einai m****es! sorry :)
sou proteino akomh na afaireseis ton tomea..downloads..an den kano lathos...to site sou ..exei mia klish pros portal..opote exei dei se allo portal opos p.x to pathfinder.gr na exei downloads h afta ta underground pou legame prin? des to kai allios..ean erthei enas..kai thelisei na diafhmistei..prepei na ton entyposiasei h selida...kai kata deftero logo to periexomeno..opote an dei kati pou na exei thn leksh underground..tha to syndesei amesos sto myalo tou me to paranomo..kai paei h douleia!
telos..pes oti ego thelo na diafhmisto sto site sou..tha boreseis na mou kopseis eina deltio paroxhs yphresion? kai akomh giati dineis kinito thlefono kai oxi kapio stathero? psakse ligo to thema...an thes boreis na epikoinonhseis mazi mou sto Lappas61@otenet.gr h sto 6946122897 kai na sou doso boithia!
elpizo na se boithisa file..kai mh ksexnas..ola osa sou eipa..asxhma h efxarista..einai gia to kalo tou diktyakou sou topou!
afta :)

Άβαταρ μέλους
fmayakos
Honorary Member

Δημοσίευση από fmayakos » 31 Αύγ 2003 23:44

τα είπε όλα! [speechless]

jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 01 Σεπ 2003 16:36

O 07 με κάλυψε σχεδόν σε όλα. Θα ήθελα όμως να επαναλάβω και εγώ την παρατήρηση περί ύπαρξης πολλών περιττών banners και διαφημίσεων, αλλά και της επανάληψης του λογοτύπου "e-greek.gr". Επίσης, ισως πρέπει να εντοπίσεις το κοινό στο οποίο απευθύνεσαι και να περιορίσεις λίγο τη θεματολογία σου, αλλά και τις διαφημίσεις σου.

Κάτι άλλο που θα βοηθούσε αισθητικά τη σελίδα θα ήταν και η ύπαρξη διαφορετικού χρώματος για το εσωτερικό των tables, ώστε να ξεχωρίζουν χρωματικά από το background.

Τέλος, στον τομέα της μουσικής (όπου εστίασα το ενδιαφέρον μου λόγω και της δικής μου σελίδας) βρήκα διπλοεγγραφές (π.χ. mp3.com, mp3.gr), ενώ καλό είναι δίπλα σε κάθε link να υπάρχει ένα description με τη θεματολογία του.

Καλή συνέχεια!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Σεπ 2003 21:29

εμένα αυτό που με παραξενεύει περισσότερο στην σελίδα σου είναι ο τίτλος της "Λογιστικά Γραφεία" ενώ το περιεχόμενο καμία σχέση δεν έχει ως προς το 80% τουλάχιστον...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες