Διαγωνισμός: κερδίστε ένα Flash Studio PRO

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Σεπ 2003 22:12

Απλά στείλτε μας ένα flash που έχετε φτιάξει στην ανάλογη περιοχή που έχουμε για το flash και κερδίστε ένα Flash Studio PRO αξίας $159.99 USD μια προσφορά της εταιρίας mdm multi.dimensional.media.

- Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει όλο τον Σεπτέμβριο.

- Κάθε flash δημιουργίας σας, που θα παρουσιάζετε στην ανάλογη περιοχή την συγκεκριμένη περίοδο, θα είναι και μία (1) συμμετοχή στον διαγωνισμό μας.

- Κάθε flash δημιουργίας σας που περιέχει αρκετές πληροφορίες για την δημιουργία της ώστε να χαρακτηριστεί tutorial θα καταλαμβάνει δύο (2) συμμετοχές στον διαγωνισμό μας.

- Κάθε συμμετοχή θα πρέπει να είναι σε νέο θέμα για να μπορούμε να ξεχωρίσουμε τις συμμετοχές.

- Με την λήξη του διαγωνισμού θα γίνει κλήρωση για την ανάδειξη του νικητή.

Ευχαριστούμε πολύ την εταιρία mdm multi.dimensional.media για την διάθεση του προϊόντος. :lol:

Εικόνα . . . Εικόνα

* Εάν υπάρξουν αλλαγές στην διαδικασία του διαγωνισμού θα ενημερωθείτε από αυτή την περιοχή.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 30 Σεπ 2003 21:37

όπως ήταν αναμενόμενο και όπως γράψατε όλοι σχεδόν σε σχετικό θέμα του forum μας ο μεγάλος νικητής είναι ο LightForce.

Όμως για να μη μείνουν παραπονεμένα και τα άλλα παιδιά που άρχισαν να μας παρουσιάζουν δημιουργίες τους θα πάρουν κάποιο δώρο για την συμμετοχή τους. Δηλαδή ο dt008 και ο Filter θα πάρουν από ένα παιχνίδι I.G.I 2 για PC... ;)

οι νικητές ας επικοινωνήσουν μαζί μου με προσωπικό μήνυμα γράφοντας μου ένα τηλέφωνο επικοινωνίας και την διεύθυνση αποστολής...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες