Εχω μια ιστοσελιδα και θελω να την προωθησω

Search Engine Optimization, Search Engine Positioning, Τρόποι προώθησης των σελίδων μας

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 26 Απρ 2011 21:21

Βέρα όταν λες προσκλήσεις, εννοεις να τους κάνει συγγραφείς και να γράφουν στο μπλογκ σου; Αν ναι αυτό, πας στις ρυθμίσεις και έπειτα στην υποκατηγορία Άδειες και μετά προσθήκη συγγραφέων, όπου βάζεις αυτουνού το email που θες να τον ορίσεις συγγραφέα και εφόσον το αποδεχτεί ( θα του πάει μία προσκληση με έναν σύνδεσμο στο email του και θα ακολουθήσει μία ολιγόλεπτη διαδικασία για εκείνον, ώστε να εκχωρησει στοιχεία για username, password, ) θα φαίνεται στους συγγραφείς.
Ακόμη υπάρχει η δυνατότητα εφόσον αποδεχτεί την πρόσκληση, να τον ορίσεις και διαχειριστή και να έχει τις ίδιες δυνατότητες με εσένα στο μπλογκ.
Όταν λες facebook, προσωπικά θα λες για το κουμπί button που μπορεί να μπει με άλλα κουμπιά και να κάνει shares όποιο άρθρο θέλει κάποιος είτε μέσω email είτε σε διάφορα social networks.
Εικόνα

VERAA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VERAA » 27 Απρ 2011 09:47

απλα ηθελα να ρωτησω αν κανεις φιλους οπως σρο facebook
ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ-ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 28 Απρ 2011 02:26

στις σελίδες και στα γκρουπ στο facebook μπορείς να γίνεις μόνο μέλος, μόνο αν έχεις προφίλ μπορείς να γίνεις φίλος με άλλους.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές αναζήτησης & SEO”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες